Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2435 times)
catja
2
**
Offline

čista vest je največji
generator energije
Posts: 50

Gender: female
Vstop drugih v našo podzavest
23.09.2007 at 15:58:22
 
Zanima me, kaj menite o različnih postopkih, ki zajemajo programiranje oz. vstop v našo podazvest.
To bi lahko bil tudi npr. reiki, razna reprogramiranja dnk, tudi hipnoze... bolj na splošno mislim.
Ali je to na splošno nevarno, ali je le odvisno, KDO vstopa v podzavest in kakšne so njegove predstave.

Predvsem me zanimajo možnosti zlorabe takšnega vstopanja (npr. pri reikiju) oz. vaše izkušnje.
Ali so takšne zlorabe možne na dolgoročno obdobje?
Back to top
 

ljubi me, ko si to najmanj zaslužim,&&ker takrat to najbolj potrebujem
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Vstop drugih v našo podzavest
Reply #1 - 24.09.2007 at 15:02:50
 
Upam, da ti bo odgovoril kdo, ki ima izkušnje s temi tehnikami, sama nimam izkušenj. Za hipnozo verjamem, da je nevarna tako pomanjkljiva usposobljenost kot možnost zlorabe. Kaj pa naj bi bilo reprogramiranje dnk? Zveni precej grozljivo.  

Sicer pa: zakaj naj bi bila hipnoza in reiki programiranje, če sta vodena strokovno in etično? Samo pomislek nekoga, ki ne pozna kaj dosti teh področij...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Vstop drugih v našo podzavest
Reply #2 - 25.09.2007 at 00:16:28
 
Po moje je bolj kot metoda pomembno, kakšna je oseba, ki jo izvaja. Kolk je "čista", kakšno motivacijo ma itd.
Najboljš je sledit svojmu notranjemu občutku in bit kar previden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
rainy
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Gender: female
Re: Vstop drugih v našo podzavest
Reply #3 - 30.10.2007 at 12:15:39
 
Se strinjam z Dayaranom. Zloraba je odvisna od osebe, ki izvaja "tehniko", sicer če jo izvaja iz pravih razlogov verjetno ve, da kakršna koli zloraba tudi njej ne prinese nič dobrega...Skratka, mislim da taki osebi že prvotno ne dovoliš vstopa v podzavest-podzavestno, niti zavestno.Če pa se to zgodi pa vedno obstajajo iste "tehnike" čiščenja.

Takšno je moje mnenje... Roll Eyes

Srečen dan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1