Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2809 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Karmične vezi s hišnimi živalmi
19.03.2007 at 22:33:22
 
Zanima me, kakšno mnenje imate o morebitnih karmičnih povezavah s hišnimi ljubljenčki, na katere se včasih ljudje izjemno navežejo in ta bitja ljubijo kot človeka, v nekaterih primerih pa še skorajda bolj. Mi recimo smo imeli psa, na katerega smo bili izjemno navezani in ta dragi živalski prijatelj nas je pred časom zapustil zaradi naravne starostne smrti.

Še mesece po smrti sem ga sanjala, kot da bi se na nek način vračal, čutim, da vezi med nami niso pretrgane, da še vedno obstaja povezava in da se bomo spet nekoč srečali. Kaj mislite, ali je možno, da so neke duše večno povezane in se znova in znova srečujejo v različnih inkarnacijah, včasih v eni, včasih v drugi obliki?

Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Karmične vezi s hišnimi živalmi
Reply #1 - 20.03.2007 at 12:28:01
 
misel je sicr zanimiva, ampak ob predpogoju, da verjameš u koncept reinkarnacije......satya a ti dopuščaš možnost daj lajf čist simpl: se rodiš, žviš pa umreš in daj to to. Brez repeteja Smiley
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Karmične vezi s hišnimi živalmi
Reply #2 - 21.03.2007 at 11:06:03
 
alter_ego wrote on 20.03.2007 at 12:28:01:
misel je sicr zanimiva, ampak ob predpogoju, da verjameš u koncept reinkarnacije......satya a ti dopuščaš možnost daj lajf čist simpl: se rodiš, žviš pa umreš in daj to to. Brez repeteja Smiley


Veš kako, meni je reinkarnacija čist simpl in logična. Rodiš se, umreš, pa spet rodiš, pa znova umreš in tako naprej. Seveda pa, če reinkarnacija obstaja, vera posameznika nanjo ne vpliva čisto nič, ker te ne bo nihče v trenutku smrti vprašal, ali ti je prav, da si še zmeraj živ, kot duša namreč, telo je pa tako ali tako namenjeno propadu. Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Karmične vezi s hišnimi živalmi
Reply #3 - 21.03.2007 at 17:09:06
 
onki donki.....logika, všečnost, če pustiš to vnemar......opcija daj to "one way ticket" pa le obstaja ane. U bistvu vsak sam zbere kva bo vrjeu. K tkoaltko so use varjante sam teoretične. Namreč še noben ni dokazu ne prve ne druge varjante.
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1