Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1455 times)
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Galileja so skurili zaradi morale
03.11.2006 at 20:35:11
 
Tole bolj sodi v rubriko saj ni res, pa je vendarle res.

Danes zjutraj en filozofski genij iz teo faksa razlaga pozitiven vpliv RKC na znanost.
Ja veste, znanost lahko uspeva samo v družbah, kjer so ljudje azdovoljni in naša vera k temu veliko pripomore  Grin Grin Grin
Pa to še ni vse, ga voditeljica vpraša: "Kaj pa Galilejo, in ostalo delovanje cerkve proti napredku?" Jah to je pa zaradi morale, veste, takratni ljudje bi to, da zemlja ni središče vesolja zelo težko prenesli.  Grin Grin Grin
Pa to še ni bilo vse, samo se ne spomnim več kaj je ta brihtnež vse tvezil in to v reklamo nekega simpozija, se mi zdi.

Tam je govoril tudi g čif etične komisije Trontelj in nekaj tvezil, da gre pri nasprotovanju raziskav na embrionalnih matičnih celicah za dostojanstvo človeka. Če on ve kaj je to dostojanstvo? Kaj pa moje dostojanstvo, če sem bolan in bi na smetišče odvrženi zarodki lahko dali zdravilo in mi ne bi bilo treba umreti. Metati zarodke na smetišče  Questioning Questioning kaka etika je to, namesto z njimi pomagati ljudem še hujša etika, turbo etika turbo brihtnežev.

Sem včeraj slišal, da so iz matičnih celic popkovine naredili tkivo jeter.

Kam smo prišli, na nacionalnem ardiu širijo svoje nebuloze, ki si jih izmišljajo v svoj bran, istočasno ap delajo večja grozodejstva kot pa zažig enega Galileja. Koliko 1000 ljudi bo umrlo zaradi njihove turbo etike, koliko milijonov jih bo v Afriki, Južni Ameriki .. zaradi prekletstva kondomov.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Galileja so skurili zaradi morale
Reply #1 - 20.11.2006 at 09:55:37
 
Oldio wrote on 03.11.2006 at 20:35:11:
Tole bolj sodi v rubriko saj ni res, pa je vendarle res.

Danes zjutraj en filozofski genij iz teo faksa razlaga pozitiven vpliv RKC na znanost.
Ja veste, znanost lahko uspeva samo v družbah, kjer so ljudje azdovoljni in naša vera k temu veliko pripomore  Grin Grin Grin
Pa to še ni vse, ga voditeljica vpraša: "Kaj pa Galilejo, in ostalo delovanje cerkve proti napredku?" Jah to je pa zaradi morale, veste, takratni ljudje bi to, da zemlja ni središče vesolja zelo težko prenesli.  Grin Grin Grin
Pa to še ni bilo vse, samo se ne spomnim več kaj je ta brihtnež vse tvezil in to v reklamo nekega simpozija, se mi zdi.

Tam je govoril tudi g čif etične komisije Trontelj in nekaj tvezil, da gre pri nasprotovanju raziskav na embrionalnih matičnih celicah za dostojanstvo človeka. Če on ve kaj je to dostojanstvo? Kaj pa moje dostojanstvo, če sem bolan in bi na smetišče odvrženi zarodki lahko dali zdravilo in mi ne bi bilo treba umreti. Metati zarodke na smetišče  Questioning Questioning kaka etika je to, namesto z njimi pomagati ljudem še hujša etika, turbo etika turbo brihtnežev.

Sem včeraj slišal, da so iz matičnih celic popkovine naredili tkivo jeter.

Kam smo prišli, na nacionalnem ardiu širijo svoje nebuloze, ki si jih izmišljajo v svoj bran, istočasno ap delajo večja grozodejstva kot pa zažig enega Galileja. Koliko 1000 ljudi bo umrlo zaradi njihove turbo etike, koliko milijonov jih bo v Afriki, Južni Ameriki .. zaradi prekletstva kondomov.




"Lepo" neumnost si napisal in jo celo ovekovečil z naslovom. No, mogoče boš dočakal, da bodo kdaj v bodočnosti iz popkovine naredili tudi možgane, pa ti bo prav prišlo, ker pri tebi je izgleda ravno obraten primer.

Galileo Galilei je dočakal zelo visoko starost za svoje čase, skoraj 80 let, in je umrl naravne smrti. Tako, da boš v svoji histerični želji po obtoževanju moral najti koga drugega za sežiganje.

Eppur si muove
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Galileja so skurili zaradi morale
Reply #2 - 21.11.2006 at 21:42:20
 
Šele danes sem tole videl.

Kako indikativno, spraviš se na moje pomanjkljivo vedenje o tem kako se je končal inkvizicijski proces, ne moti te pa, da je bil cel proces - po mnenju RKC (morda pa samo omenjenega profesorja), zaradi zaščite morale tedanjih ljudi. Ne zmoti te, da se to blebeče po radiu, da omejujejo raziskave, ki bodo privedle do epohalnih odkritij.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1