Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9250 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
slovenska zastava
03.11.2006 at 08:03:06
 
imam eno vprašanje:
Kje se da poceni kupiti slovensko zastavo?

To zastavo, ki sem jo imela do sedaj, sem kupila pred dvema letoma mislim da v OBI-ju, za kakih 2000 SIT skupaj s telovnikom za na cesto. V torek zvečer sem zaslišala, kako mi jo rukajo dol s terase, in pridrvela sem iz postelje za trenutek prepozno..... zgleda, da so mi jo sunili sosedov mulc z druščino (mularija 20 let), skupaj z drogom. Drog sem imela privezan z vrvico na ograjo, in ko so to poskušali pretrgat, sem se zbudila...
Najcenejša zastava je v KR na Turističnem društvu 5900 SIT, najdražja pa blizu 26 000 SIT v DZS...

Nasveti?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: slovenska zastava
Reply #1 - 03.11.2006 at 08:44:46
 
Najprej prebutaj sosedovega mulca... Wink Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: slovenska zastava
Reply #2 - 03.11.2006 at 10:01:59
 
hja..... še ne upam, še zbiram korajžo.... Roll Eyes
Ne maram pa vpletat fantovih staršev, saj je sine polnoleten.


pozimi, ko mi je ena podobna druščina približno iste starosti  metala snežene kepe v vhodna vrata (čuden hrepeneč klic samčkov samičkam - mojim hčeram), in sem jih zalotila in preparirala z besedami, so me potem prosili, da sem jim posodila metle itd... in so mi očistili vrata in teraso Smiley.... ampak njihovo hrepenenje po mojih hčerah se je pa bistveno ohladilo Tongue

lep dan želim
a.

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: slovenska zastava
Reply #3 - 03.11.2006 at 11:01:08
 
mogoče pa sploh ne rabiš več zastave ...

v vsakem primeru počaki da bojo praznik mimo (da pade povpraševanje - zatorej tud cene) in jo pol nabav, če jo še vedno hočeš met ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: slovenska zastava
Reply #4 - 03.11.2006 at 12:08:34
 
Ana mi tiskamo zastave.
Sporoči na pm kakšna dimenzija te zanima in ti sporočim kako in kaj Wink

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: slovenska zastava
Reply #5 - 03.11.2006 at 17:39:01
 
gape wrote on 03.11.2006 at 11:01:08:
mogoče pa sploh ne rabiš več zastave ...

v vsakem primeru počaki da bojo praznik mimo (da pade povpraševanje - zatorej tud cene) in jo pol nabav, če jo še vedno hočeš met ...



Veš, gape, na tisto zastavo sem pred dvema letoma bolj po naključju naletela kot pa da bi jo sploh iskala, in moram priznati, da sem jo z užitkom obešala, ravno tako zagnano pa se obnaša tudi moj sin. Mislim, da je lepo, če damo vsakemu prazniku priokus resničnega praznovanja (ne samo lenuharjenja), zato mi je všeč, da vsako leto poskrbim tudi npr. za adventni venček, da za božič diši v stanovanju po moji orehovi potici, kuhanem vinu in cimetu, da za pusta ocvrem krofe, da spomladi barvam pirhe... ti prazniki se mi ne zdijo odraz vere, temveč neke tradicije, okolja, iz katerega izhajam.... delam tisto, kar je moji duši všeč, me pomirja in razveseljuje....  
Če pogledam z enega zornega kota, potem je dejstvo, da zastava ni nujno potrebna.... a če začneva tako gledat na vse, potem hitro ugotoviva, kenede, gape, da v bistvu v življenju (skorajda?) NIČ ne rabimo....Smiley) Zelo veliko predmetov, pojmov, običajev, .... nam predvsem otežuje življenje, in ne obratno. Modrost človekova je tista, ki najde mejo med tistim, kar mu življenje otežuje, in med tistim, kar mu življenje osmišlja, olepšuje, in ga, seveda, tudi prizemljuje.

čudovito umirjen večer želim
a.
 Smiley
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: slovenska zastava
Reply #6 - 03.11.2006 at 18:31:51
 
Naša zastava je preveč prazna . Jaz bi nanjo naslikal en Veeeeeeeeeelik križ na sredo, podobno kot Angleži, ali  , Švicarji, ali pa še kaj boljšega ...  Roll EyesSmiley To bi pa blo nekaj, tko pa je bolj švoh ... Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: slovenska zastava
Reply #7 - 05.11.2006 at 12:50:29
 
Boštyxz wrote on 03.11.2006 at 18:31:51:
Naša zastava je preveč prazna . Jaz bi nanjo naslikal en Veeeeeeeeeelik križ na sredo, podobno kot Angleži, ali  , Švicarji, ali pa še kaj boljšega ...  Roll EyesSmiley

se to hecaš, al zares tko misliš?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: slovenska zastava
Reply #8 - 06.11.2006 at 21:37:56
 
Več ali manj zares, čeprav pa zraven poizkušam dodati pridih humorja  Smiley ..... but seriously ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
bane
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: slovenska zastava
Reply #9 - 01.09.2007 at 13:46:06
 
Slovensko zastavo sem jaz kupil v podjetju [url]OKRAS d.o.o.[/url] 03/5483580, www.okras.si - sem jo dolgo iskal in končno našel v omenjenem podjetju. V primerjavi s konkurenco imajo zelo ugodne cene.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1