Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1071 times)
joga
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

blagoslov, poziv in nabava programa delitve
27.09.2006 at 11:43:08
 
Misli, energije, pozivi in znanja so že vsi zunaj in vse je zvezano: nas se le še utemelji, kar je potrebno besed…

ŽIVLJENJE NA VEKE VEKOV:
Na LJubezen
in čLOVEka!
Čas: med Vodo in Ognjem (besedna, sredinska ali prehodna »sodba«)
- Mir na Zemlji v varstvu Duha, atmosfere:
Z Vélikim Ljubim - najhitrejšim od čLOVEka rojenim sinom: v(!) neskončno milostljivo ljubeznivem bratu Gospodu kristusu (bogu-Človeku) Jezusu in
z(!) Ljubim Vzvíšenim – najhitrejšim čLOVEkom: v neskončno, neskončno neskončno milostljivo ljubeznivem Bratu Gospodu Kristusu (Bogu-človeku): Gospodu Prani ali Gospodu Svet(l)emu duhu - Gospodu Ljubezni: neopisljive hvale in slave vrednemu ne-ponosnem Gospodu: Učitelju Maitreji.

Vam, Bistri in Veliki Bratje (Sveti Slovenci) &
Vam: Pametne Sestre Slovenke: LEPOTICE; pa ljubezen in najlepši pozdrav!!!
LEP POZDRAV VSEM SO-PREBIVALCEM ZEMLJE ČUDOVITE!!!

Moj brat in moja lepotica Nebeškega kraljestva, kroženju: dihaj in za lažje prejemanje ljubezni obrni dlani navzgor ter položi prejemno roko na dajalno stran; za lažje dajanje pa položi dajalno dlan na prsi ter prejemno na: njo. In svet(L)EGA duha se bom potrudil pričarati čim bližje, saj beseda ločuje, telepatija (na Boga v tebi) je zakon!

(Ponižno na uslugo)
Nisem še doktor kulturologije; sem pa Zemljan, od čLOVEka spočet sin: Bubnič Andrej Joga (Od spoznanja - od množičnih čudežev sem na ozki poti, celo brez družice odrinil vse najslabše - prejšnje nizke tukajšnje kulture: od Kajnove krvi do katoliške srčne čakre, začinjene z zemeljskim duhom). S tem hočem povedati,
da je uspeh zagotovljen vsakemu;
da se globoko opravičujem ter prosim za odpuščanje Vse, ki sem ji prizadel s svojimi mislimi;
da sem se pisno že nekajkrat izrazil in
da nas je že veliko na svetu, ki utrli smo najtežjo pot na frekvence svetlobe in ljubezni, ki se z bivanjem proti vrhu TEGA NAŠEGA SKUPNEGA TUNELA (reinkarnacije) vse bolj izražajo…

…Vrh stropa nam bo pod stopali in razlila se bo svetloba v glave in ljubezen v srca takoj, ko pokažemo Vesolju, da SMO vredni tega. Oziroma uradno – takoj, ko le izvršimo: Spomin na kristusa Jezusa, našega Odrešenika (spodaj).
Na večni sij s tem dejanjem bomo zakorakali v magični novi svet, nadaljevali evolucijo in množično ozdraveli ter vsi UGLEDALI:
- Gospoda Jezusa, ki z vzhodno cerkvijo že čaka pred vrati Vatikana;
- Gospoda Ljubezen »z belega prestola«, ki že od leta 1977 potrpežljivo iz Londona razliva energije preobrazbe in…
…druge nebeščane.

(Naše energije že tečejo…)
Verjetno pri vseh veroizpovedih in jogi je smisel utelešenega bivanja pomoč nižji zavesti. Sem spada poduhovljanje mesa in pomoč nižje-zavednim dušam oziroma dajanje potrebnim: Naš Odrešenik, Gospod Jezus je dal kruh od sebe pri svoji zadnji večerji; podelil Kristusovo telo, Zemljin dar ali material IV. bistva (živež) drugim…saj: Kljub temu, da je vedel vso potrebno resnico za nebesa bil najbolj ponižan in ponižen med vsemi.
In takšni velikani bomo sedaj postali tudi mi, saj je verjetno že znano da bomo zagnali véliki načrt (računalniški program) za delitev Kristusovega telesa, ki sta ga pripravila dva naša predraga ekonomista (njunih imen še ne vem)…

Torej moji brat, moja sestre! S spodnjim podpisom, komentarjem soglašaš, da z Gospodom Janezom Drnovškom pokličemo za program:
enakomerne porazdelitve odvečnega živeža,
ozdravitve krščanskega obilja materialne bolečine,
najlepšega dejanja utelešenega bivanja,
dolžnosti naše še iz ribjega obdobja oziroma
usmeritev na pot Svet(L)ega duha v našem srcu: po nauku in bistvu Odrešiteljskega avatarja in 1. čLOVEkovega otroka med nami: Gospoda in Brata Jezusa kristusa.

Moj brat in moja sestra! Če zaznaš planetarni impulz (to storiš tako, da položiš svojo srčno čakro na tla) boš verjetno čutil težko utripanje. To je:
bitje kristusovega telesa, ki se za NAS daje,
je »Bitje Ogromnega srca« in
BIVANJE in BITJE naš-EGA: Nepredstavljivo ljubeznivo milostljivega BOGA: potrpežljivega Gospoda in Stvarnika Matere Zemlje - popolnega duha »Šive«, ki lahko kadarkoli odskoči in ustvari NOVO Zemljo in NOVE utelesitve: še lepše še popolnejše kulture, kot je prav zdaj naša kratka: 3. ali arijska rasa (prejšnji 2 inkarnaciji sta trajali na miljone let).
Imej vero; moj ljubi in ljuba, ne boj se nič: poveži se z Zemljo in misli pozitivno! S svojimi ljubečimi mislimi obdaruj Zemljo, svoje meso in svoja čustva pa bo vse OK, le pozor: ne nasedaj pa zemeljskim strastem: strastem svojega mesnatega telesa (le duhovni spolnosti: LJUBEZNI(!) (kjer je: Ženska(!) tista, ki vodi in uči duhovnega ravnanja;-)

Resnica je davno že razkrita in gremo naprej.
Evolucija je čista, ozka in vejnata pot. In resnica ne boli, le razdeviči!
Spodaj lahko prebereš še kaj ostalega…


Mimogrede: Ker je javnost v dilemi, kdo naj plača zapor Gospod Tomu Križnarju… Po zemeljskih zakonih bi ga morala Rimska cerkev, saj je njegovo življenje (poleg življenja matere Terezije) še najbolj podobno Jezusovemu - NAJBOLJ KRŠČANSKO…

Hkrati bi na tem mestu rad javno opozoril tudi na kriminal, katerega institucijo sem že opozoril: - pranje heroinskega denarja pod »svetim sedežem«;
- in uporaba črne magije, ki se vrši v igralnicah


V imenu Boga! (Beseda Bog predstavlja »vse«: enost; harmonijo; pozitivni in vsemogočni princip vesolja (Kozmosa, Univerzuma); vladajoča inteligenca; zavest in naravo; skupek zakonov in energij; luč in temo: življenje; resnico; ljubezen; srečo; pravico; mir; svobodo; bratstvo; BIVANJE(!) in vsa nebeška bitja). Že samo meditiranje in ponavljanje tega pojma je biti svoboden in srečen, zaradi trojne resonance nihanja pa še bolje: mantra A-U-M).
Vsak med nami je bog oz. kristus (del Boga), božanstvo: še močnejše: vsak ima(!) Vesolje v sebi: in vse kar ima Oče, ima tudi božji otrok.
Vsak je del božanskega načrta in v današnjih dneh (in vedno) ima vsak eno posebno funkcijo, nalogo in dar, ki bo prispevalo v velikanski korak utelešenih čLOVEških duš.
Seveda je po zakonih narave in naukih veroizpovedi ter s pomočjo joge oziroma ljubeznijo vse zelo preprosto:
Hodi za srcem in bivaj le nad srcem v svetlem duhu telesa ter opazuj...

Širimo se kot žarki zvezde (evolutiramo) vsak na svojo stran in poglabljamo zavest ter dvigamo duhovitost: inteligenco in barvitost kreirajočega se Kozmosa- Velikega poka Harmonije in Sozvočja Ptičjega petja.

Izgleda, da Smisel utelešenega bivanja je poslušanje glasbe v »srcu«,
da poglabljamo zavest v »srce« do kolektivnega vnebovzetja…

»Trije »marsovčki« s 3glava: vrha vseh vrhov so rekli, da je doba teme - Kali juga končana. Da se je izvalilo novo jajce, v njem pa novo življenje, ki razdaja nadaljevanje čLOVEške evolucije: na Veke vekov.«

In čas je da prime ženska (jin) planet v roke! Naj nadoknadi Vse, za kar je bila zavrta z moške (jang) strani. Prav tako je sedaj nujno, da se poskrbi za (nebeško) spočetje in rojstvo brezmadežnih otrok, otrok čiste bele luči: otrok raja. Te, velike duše nas bodo pomagale učiti naravnosti. To bodo človeki-Kristusi, ljudje brez greha, taki,  ki nikakor ne bodo potrebovali ponovnega rojstva.

In promet? Metle in sesalniki (za pomembnejše…)

Ustanovimo če še smiselno lahko tudi e-demokracijo
Ter zgradimo véliko 3-oglato piramido,
odkrijemo Noetovo »letalonosilko« in
zgradimo: čLOVEški vrt z živalskimi sprehajalci


sLOVEnija…
Bomo pokazali svetu, kaj je kultura? Kaj mir?
Kaj moč pobožnosti in pridnosti, nas slovenskih Slovanov!
Kaj je za nas 7 dni za Mamico Zemljo (=> nebo)?
Državne meje?!


Demokracija (resnična): e-demokracijo! (J.J. Rousseau: Za občo voljo!)
Reklamo se da na TV: za osnutek foruma internetne demokracije:
- za oživitev ljudstva, za prenovo izrojene demokracije in odmik političnosti, ki še danes razpravlja le o stolu in denarju;
- za pomoč pri vzponu naše: arijske rase: po grški demokraciji, francoskem salonu (literarni javnosti) in angleški kavarni (politični javnosti);
- predstavljala bi vlado in zakonodajo;
- vsakemu volilnemu kraju, volilni stavbi podari država internet (za branje in pisanje besede vsakemu čLOVEku: informacije, znanje, stanje, izražanje);
- vsak - kot dober politik dobi »iz proračuna zaslužen (denar, material IV. bistva)«, vsak čigar mnenje prevlada (najvišja srčna-filozofija);
- registracija(?) e-participacija se ve, da temelji na medsebojnem spoštovanju in argumentih - izraženih mnenj, izrazov v znanosti, filozofiji, mistiki, umetnosti: za utopije, ideje, duhovno stanje (svet, »delavske pravice«, vprašanje religije in pastiric duš (poduhovljanje, zavore, institucije)...);
- ob vsakem zaključku debate, teme, razprave: najboljšem predlogu se priredi zaščiten elektronski referendum - ki papirja ne potrebuje;
- najbolj vroče teme se označi v čakanje za zaključitev (e-ogleda, komentiranja, strinjanja);
- če se je morebiti sramežljivo se ni potrebno vidno izpostavljati;
- za odstranitev birokracije (konec je ubijanja dreves);
- na strani foruma pa slika: »akropola iz karantanskih stebričkov«
staro: DRŽAVA NIMA PRAVICE (IN NOBENA INSTITUCIJA) DO ZATIRANJA MNENJ, SAJ SE LAHKO VSAKO IZKAŽE KOT RESNICA (v družbi so bistri ljudje). Če to stori ni naravnana demokratično…
Politika je razprava o morali,
je srčna-filozofija,
je upravljavka energije Matere Zemlje (materiala IV. bistva).
In ničesar se ne sme lastiti: niti misli, uma ne – I. bistva (kakovosti, bivališča, orodja) (duhovne) materije! (To je vrhovni nauk Gospoda Učitelja; jogijske znanosti in bivanja samega).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1