Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8153 times)
zrti
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Živa voda
19.09.2006 at 23:39:03
 
Mene zanima, če ima kdo izkušnje z Živo vodo (Active - H). Zanima me, če kdo to uporablja in če so kakšni pozitivni učinki?
Back to top
 
 
IP Logged
 
badman
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Živa voda
Reply #1 - 01.12.2006 at 11:59:00
 
Hola
Živo vodo pijem že skoraj eno leto... da bi lahko rekel da je kakšna velika sprememba v počutju ne morem rečt, ker sem bil vedno bolj med zdravimi...
je pa v samem okusu velika razlika med vodi iz pipe in živo vodo... en lep izvir žive vode je naprej od kamnika proti snoviku... takoj po odcepu za snovik imaš odcep desno proti izviru - označuje ga lesena tabla "zdravilni vrelec"
Pa na zdravje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Živa voda
Reply #2 - 01.12.2006 at 23:50:19
 
js mam doma revitan - revitalizator vode, ki naj bi obnovil "slabo", mrtvo vodo v živo.
point je v tem, da ga je kupila kolegica, ki pa je šla kmal za tem v tujino in ga je dala men.
jst sm si misnla - ok, zakaj pa ne, ga naštelala na pipo in seveda čist pozabla, da je to kvazi živa voda.

in pol sm šele čez pol leta našla ta "prospekt", kjer notr piše, kaj nj bi sploh bla ta živa voda in zakaj nj bi bla koristna. in sm bla šokirana, ker je notr pisal, kako zlo neverjetno pomaga, proti nevem kolkim boleznim in bla bla bla...
men v tem času ni čist nč spremenila počutja, pa nism lih tko dobrga zdravja, tko da naj bi po tem, kar je pisal notr, mogla čutit spremembe.

sicer je to moja izkušnja, ampak men se zdi, da je to bolj placebo učinek, ker name ni čist nč deloval.
sm slišala, da obstajajo ene tablete, ki jih daš v vodo, in naj bi potem bla ta voda živa voda. tko da je mogoče fajn, če se to najprej proba, potem se pa šele kupi kšne preverjeno dobre naprave. tole k mam jst je blo mislm da 60k+ in priznam, da ni vredno tega denarja in sama vem, da ga ne bi kupila.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Živa voda
Reply #3 - 02.12.2006 at 09:12:46
 
najbols je una voda u potocku k direkt iz izvira prtece, s tem da je dobr vedt kaj je nad izvirom Wink
zdej so lepo popisal in nardil seznam zdravilnih izvirov, kar pomoje pomen, da niso onesnazeni bolj kot da so zdravilni, seveda so nekateri izviri, ki ze stoletja veljajo za zdravilne, temu bolj verjamem kot pa kaksnim cudnim tipom z bajalicami...
glede unih zadev k se na pipo nasraufajo pa..enkrat je menda en tip prsu, da mu na magnetu zmerjo vodo, ki pritece cez tako rec in da kao potrdijo, da je boljsa. Pa so ugotovl, da zgleda un signal, kukr da bi blo mal svinca notr, pa so mu rekl, da ce lahk razderejo un nastavek in pogledajo kaj je not...no pa ni dovolu, ker je to skrivnost kao Wink
juhu
vesela sem, da zivim u dezeli, kjer se vedno komot pijem vodo iz pipe, pa tudi iz izvirckov, ko grem u hribe Smiley
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1