Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13887 times)
jyoti
1
*
Offline


Posts: 6
celje
Gender: female
HELP! A kdo pozna?
06.06.2006 at 17:50:33
 
Lep pozdrav vsem! sem nova na tem forumu, sicer ga prebiram ze dolgo casa, ampak zdej mam pa eno precej vazno vprasanje. in sicer danes sem srecala enega cloveka, ki mi je razlagal o tipu iz zagreba, ki je baje nek hud zdravilec, v Svici je pred kratkim na stadionu zdravil 500.000 folka?!  Huh menda je pozdravu zensko, k je 25 let invalidka (in to na daljavo, k je samo njeno sliko vidu)  Shocked
ok sej se mi je zdel mal cudno, vse skupej spominja na kakega "Oshota iz Zagreba", tko da bi res prosila, ce je ze kdo slisu za tega tipa, da nej kej napise....
baje je napisu tud knjigo "Put do sreće", lahko pa ga pride kdorkoli obiskat v zg (sm dobla celo njegov naslov) in te na domu pozdravi, kesha ne sprejema, menda mu mors prinest samo en sopek roz... mislim pa da mu je ime Ivica (I'm not sure?)...  Shocked
v glavnem bi bla vesela kakrsnekoli informacije, ce kdo kej ve o njem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #1 - 06.06.2006 at 20:17:19
 
smo slišal zanj
clo gledal film o njem
ne poznam pa nobenga k je bil pri nejmu
čeprov, kolkr je blo videt je res full močn model ...
kolk je kle sugestije in tega ... niti ne vem kolk ma veze, kolkr smo že ugotavljal, važn da pomaga ...
kolkr sm vidu se itak z nikomer osebno ne ukvarja prov posebi
on se postav
folk se postav
in dogaja ...
s kešom res ni tečn ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
jyoti
1
*
Offline


Posts: 6
celje
Gender: female
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #2 - 06.06.2006 at 20:41:26
 
a slucajn ves kako je cloveku ime?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #3 - 06.06.2006 at 21:02:48
 
jyoti wrote on 06.06.2006 at 20:41:26:
a slucajn ves kako je cloveku ime?


jyoti wrote on 06.06.2006 at 17:50:33:
mislim pa da mu je ime Ivica (I'm not sure?)

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
jyoti
1
*
Offline


Posts: 6
celje
Gender: female
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #4 - 07.06.2006 at 08:32:12
 
ja vem, to sem jst napisala  Smiley
samo bi pa rada tocno vedla, ce kdo slucajno ve.... bi bla zelo hvalezna.
gape, kje si pa gledal film o njem? baje neki dvd-ji obstajajo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #5 - 07.06.2006 at 09:55:41
 
vse kar vem je to kar sm slišu
ivica
Smiley

gledu pa sm reč na reiki društvu ... smo mel ogled ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
jyoti
1
*
Offline


Posts: 6
celje
Gender: female
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #6 - 09.06.2006 at 11:28:51
 
Evo tole sm nasla na enem od forumov... mogoce bo koga zanimal  Cool



Da li ste culi za ljudi koji mogu da pomognu drugima i da izlijece mnoge bolesti sa energijom a ne ljekovima... evo jedan tekst iz novina koji su objavljivali mediji u BIH a govori o covjeku kojem se obratilo preko milion ljudi siorm svijeta i koji su zahvalni za pomoc, ima tu ljudi koji su izlijecili rak, epilepsiju i sl. teske bolesti, takodje je njemu dodjeljen cerifikat za iscjelitelja koji ima dozvolu da moze da radi sirom svijeta. Meni je tekst zanimljiv a procitajte i vi.

Vec smo u medijima u BiH imali priliku da saznamo o radu i uspjehu svjetski priznatog iscjelitelja koji je dolazio u Banja Luku. Naime rijec je o svjetski priznatom iscjelitelju g. Braci iz Zagreba, koji za svoj rad i o sebi ne daje intervjue niti bilo kakve reklame, ali ipak o njegovoj pomoci cesto cujemo iz svjedocanstava od mase ljudi sirom svjeta. Upravo ta svjedocenja o izljecenju mnogih bolesti i o rjesavanju mnogih problema snimljena su na 50 video kaseta i zapisana u 20 knjiga, a takođe cesto možemo vidjeti da ljudi iz zahvalnosti javno u medijima svjedoce kako su dobili pomoc. g. Braci se obracaju i ljudi iz javnog života, a jedan od njih je i Boris Novkovic koji je u medijima iznio svoju zahvalnost, a i svoj zadnji album posvetio je upravo g. Braci. Mnoga svjedocanstva ljudi uz materijalne dokaze govore o izljecenju teskih bolesti kao sto su rak, leukemija, artritis, secer u krvi, plucne bolesti, glavobolje i mnoge druge bolesti. Primjer je recimo gospođa kojoj je u trudnoci konstatovan rak na fetusu, gdje je jedino rijesenje bilo pobacaj. Nakon sto se obratila g. Braci i zatim otisla na pretrage doktori su ustanovili da raka vise nema. Ovo izljecenje je i javno potvrdio ginekolog dr. Tarle, a važno je napomenuti i to da je dijete rođeno živo i zdravo bez ikakvih komplikacija. Svjedocanstva nisu usmjerena samo na bolesti, mnogi govore da su imali nesanice i nocne more koje su prestale a mnogi su rijesili životne probleme pa cak i problem kao sto je konzumiranje alkohola. Važno je napomenuti da g. Braco svoje usluge ne naplacuje sto ga cini pristupacnim za sve ljude, a posto se kod njega ne gleda vjerska pripadnost ili boja kože, njemu dolaze ljudi sa svih strana svijeta. Za razliku od prijasnjeg nacina rada kada je sa ljudima pricao i dodirivao ih, g.Braco danas radi na sasvim drugaciji nacin. Naime u svoju prostoriju prima od 50 do 100 ljudi koji za pocetak u tisini poslusaju jednog od Bracinih pomocnika koji im kaže par rijeci o g. Braci i njegovom radu, a tada svako može svojevoljno i to samo ukoliko želi, uzeti neku od knjiga ili kaseta u kojima se može mnogo toga saznati o samom radu g. Brace, a takođe vidjeti i mnoga svjedocanstva ljudi koji su dobili pomoci. Kod mnogih ljudi u grupi se može primjetiti da nose sliku od svojih bližnjih za koje traže pomoc, a zanimljivo je da imaju svjedocanstva da su upravo na taj nacin dobili pomoc oni cije su slike donosili. Ipak ono po cemu je Bracin nacin rada specifican, upravo je to da on ljude ne dodiruje vec par minuta koncetrisano gleda u grupu ljudi koji se tu nalaze. Nakon sto g. Braco ode, ljudi koji su u tom trenutku bili u prostoriji tvrde da su prateci njegov pogeld osjetili neku energiju, toplinu u tjelu, trnce, a cesto se vide i suze u ocima ali i nakon sto izađu iz prostora i poslije mnogo vremena ljudi tvrde da su imali poseban osjecaj u sebi, da su recimo rijesili svoje probleme i spoznali sebe. Mnogima nije jasno kako nesto na ovaj nacin može da pomogne covjeku, ali bitno je da o ovom nacinu rada svjedoce sami ljudi, a bitno je i to da je ovaj pristup priznat od strane mnogih doktora i svjetskih naucnika koji prate Bracin rad od kojih su Dr. Haradl Wiesendanger inace svjetski priznati naucnik na polju duhovnog iscjeljivanja, kao i Dr. Plecko takođe svjetski priznati naucnik koji cesto govori o Bracinom uspjehu, a koji je isto tako vec dosta puta rekao da je g. Braco “fenomen danasnjeg doba”. Posto je poznat po svom radu g. Braco ne radi samo u Zagrebu, on se cesto pojavljuje u mnogim državama kao sto su Njemacka, Slovenija, Svicarska i dr. g.Braco je prije dolazio u Banja Luku gdje su dolazili ljudi iz mnogih gradova iz BiH. Bilo je i onih koji su autobusima iz Srbije ili recimo sa Kosova prelazili mnogo kilometara i putovali par sati samo da bi dosli i vidjeli g. Bracu, sto je jos jedan od niza dokaza da ga ljudi traže i da im pomaže. Posto za sada ne dolazi u BiH, mnogo ljudi iz nase države svaki mjesec organizovano putuje za Zagreb, gdje se svaki put broj novih ljudi povecava.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kristina
1
*
Offline


Posts: 7
Ljubljana
Gender: female
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #7 - 06.07.2006 at 18:28:41
 
Tkole je... Braco je zdravilec, Ivica je pa njegov pokojni brat. Verjeti ali ne, to je pa se vedno vprasanje...
Back to top
 

Timeless - center popolne sprostitve: lebdenje v komorah, masaza, refleksna masaza, nehipnoticna regresija &&http://www.timefloat.com
 
IP Logged
 
the_s
1
*
Offline

OMG! It's t3h s!
Posts: 22
ljubljana
Gender: male
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #8 - 25.07.2006 at 01:43:23
 
Sam neki; ampak teli zdravilci nimajo istega efekta pomojm na vse ljudi. Je zlo pomembno kako razvite čakre ma ta zdravljena oseba.. Teli zdravilci pomojm delujejo tko da ti pošiljajo energijo na določenih vibracijah za določene dele..  in zudej če ma zdravljena oseba nerazvite čakre, ali pa samo enga od para potem ta energija ne more priit tok do izraza, kot pri osei ki jih ima.. poleg vseh čaker sigurno še poti in povezave med njimi.. tko da tak zdravilec za eno energetsko nerazvito osebo rabi velik časa da sploh konjenico spravi v pogon; potem šele lahko začne z zdravljenjem.. sicer je pa odpiranje pot in čakre že samo po sebi zdravilno..

To samo ugibam ker se mi zdi tako logično.. ker isto se naprimer ne spomniš prejšnjih živjenj če maš zaprto srčno čakro. I stand to be corrected =)
Back to top
 

&&...
the_s  
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #9 - 25.07.2006 at 16:37:41
 
zdravilec lahko zdravi s svojo naravnanostjo na božanskost, ne glede na duhovno razvitost zdravljenega

verjetno je pa napredek in volja bolj močna pri človeku,ki ve zakaj se zdravi...u primerjavi z nekom ki se gre "ozdravit", čez pol leta pa dela spet iste neumnosti in pade spet v bolezen

spominjanje preteklih življenj je pa pomoje bolj posledica "razvitosti" posameznika, kot odprtosti samo določene čakre
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kristina
1
*
Offline


Posts: 7
Ljubljana
Gender: female
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #10 - 08.08.2006 at 22:35:14
 
a lahko prosim razlozis kaj pomeni naravnanost na bozanskost? Hvala Smiley
Back to top
 

Timeless - center popolne sprostitve: lebdenje v komorah, masaza, refleksna masaza, nehipnoticna regresija &&http://www.timefloat.com
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #11 - 09.08.2006 at 10:00:55
 
Kristina wrote on 08.08.2006 at 22:35:14:
a lahko prosim razlozis kaj pomeni naravnanost na bozanskost? Hvala Smiley


Hojla Kristina

A lahko jst? A boš huda? Ne? Prou.

Eeee...mislm...jst mislm tkole /pa ne me preveč zares vzet, ker sem samo en bk in se mi bolj malo sanja o tem, pravzaprav sploh nimam pojma nobenega/
.
Naravnanost na božanskost pomeni, da se zavedaš, da zdravi Bog, ne pa ti /ponižnost/, da se povežeš z njim in ga zaprosiš za ozdravitev, če je to seveda njegova volja, ker ma ima lahko tudi drugačne načrte, za katere pa ti ne veš. Zdej boš rajtam vprašala, kako se pa povežeš z njim. Hja, ne vem, je pa pomembno da veš, ker se kaj lahko povežeš tudi z drugimi /kaj imaš raje da ti rečem: silami, energijami, entitetami, duhovi, angeli, dušami, vibracijami?...kar izberi/. Lahko ti pa povem, kako se jaz, kadar prosim za zdravljenje.  Predvsem moram imeti čisto srce. Kaj je pa čisto srce? Brez napuha /češ, halo, jaz zdravim, zmorem nekaj več/, brez odpora do človeka /zamere, nestrpnost/, iskrena želja, da bi mu pomagal. Če in ko imam spucano srce /brez kože in drobovine/, potem se povežem z njim /da ga vprašam al ja al ne in da ga zaprosim/ skozi molitev v alfa romeo /ali fiat/ stanju v moji delavnici /včasih pa na prostem, je pa bolje v delavnici, ker imam tam pomočnike silne, pa mizo za pregled in diagnozo, pa lekarno založeno, pa tko/. In to je to. Ko vidim, da je zdravljenje končano /če je kaj enostavnega/ ali da se je proces ozdravitve začel, se zahvalim za milost, da sem bil lahko prisoten in zadeva je zaključena /razen pri hujših primerih, ko proces spremljam ali preverjam/. Ali je pomembno, da tisti, ki se ga zdravi, verjame /v karkoli že/? Ne, ker /razen mojih domačih, če potrebujejo pomoč/ ni prisoten. Ali deluje? Ja.

Kaj si lahko razbrala iz tega, kar sem ti napisal? Da ne potrebuješ zdravilca sploh. Wink

en bk
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #12 - 11.08.2006 at 08:13:51
 
Tole se mi zdi čist mem. Če verjameš v mene (Boga), te bom najprej naredu takega, da boš zbolu, nato pa boš začel verjet v tam nekega zdravilca (drugega ti itak ne bo preostalo, ker te bom tako zj**l)in boš šel k njmu in ti bom jaz dovolil, da ozdraviš.
Bog kot cinik  Questioning ne vem no, mal preveč kretensko za stvaritelja, samo če pogledaš kaj je naredu - Irak, Bušman, Izrael, Rupel   Smiley , je tud to čist možno.

Saj vem kaj boste rekli, človeku je dal voljo in je lahko bolan ali zdrav - bedarija. Enim je dal sposobnost, da se zavedajo in da nekaj naredijo za svoje zdravje, drugim pa ne. Aja, ker so leni, gledajo TV in zbolijo od .... Ma ne no, take je pač naredu, naredu je tako družbo, ki ljudi poneumi da gledajo TV. Nikoli končana zgodba vzroka in posledice, vmes pa naša kao prosta volja. Samo lepo vas prosim, kdo pa bi izbral trpljenje in bolezen, če bi imel na voljo spoznanje in verjetje o drugačni poti. Osnova je naše vedenje in to temelji na okolju in osnovi, ki smo jo dobili od njega ob rojstvu. Torej od nas je sila malo odvisno. V bistvu pa vse vendar spet odvisno od njega, nam je dal dovolj sive materije, da bomo izplavali iz močvirja. In zakaj pusti, da večina plava oziroma sestavlja to močvirje - uživa ob tem, mu je hudo - kako, saj je vsemogočen?

Menda je vse to zato, da se skozi življenja učimo in zorimo, da na koncu pridemo k njemu. Zakaj, a nas ni mogel koj narest take, da bi bili zreli za k njemu in bi vsa ta je*a odpadla, ne bi bilo Libanona, Bušmana...

Dost bo  Smiley
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #13 - 11.08.2006 at 09:02:41
 
Oldio wrote on 11.08.2006 at 08:13:51:
Menda je vse to zato, da se skozi življenja učimo in zorimo, da na koncu pridemo k njemu. Zakaj, a nas ni mogel koj narest take, da bi bili zreli za k njemu in bi vsa ta je*a odpadla, ne bi bilo Libanona, Bušmana...

Dost bo  Smiley


Oldi ne se jezit, saj On nas je naredil ... če malo pomislimo kakšni se rodimo  Smiley ... pa kaj potem nastane Undecided ... in kakšno pot moramo prehodit če hočmo spet Sebe najt ...Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: HELP! A kdo pozna?
Reply #14 - 11.08.2006 at 14:47:21
 
Hočeš rečt, da nas je naredu zlo nebogljene, potem smo pa bolj ali manj sami zrasli in dozoreli. To je pa tud men simpatično, čeprav ne verjamem niti v to.

Drugač se pa jaz nič ne razburjam, to je moj priljubljen in kronski dokaz, da Boga ni, ker ne verjamem, da je cinik. Je pa res, da obstaja sekta, ki verjame v to, torej da je relacija Boč - človek ekvivalentna relaciji Smrkavec z vžigalicami - mravljišče iz iglic iglavcev.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2