Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3391 times)
Robert
Guest




Vodni kefir
04.11.2005 at 21:47:58
 
Lep pozdrav, rabim info o vodnem keifrju....
Če kdo kej ve, nej se javi

Prosim in Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
ninčka
Guest




Re: Vodni kefir
Reply #1 - 29.11.2005 at 21:29:14
 
Tole sem dobila skupaj s kristali:

Kefir so poznali že prvi prebivalci Kavkaza. Otroci so ga pili namesto vode. Srednja starost teh prebivalcev je cca. 110 let. Kavkaz je edino področje na svetu, kjer prebivalci dosegajo tolikšno starost in dobro zdravje.
Profesor Menchin, ki je posvetil dobršen del svojega življenja študiju učinkovistosti kefirja, pravi, da ti prebivalci ne poznajo tuberkuloze, raka, motenj notranjih organov, bolezni želodca,...

V Nemčiji je dr. Irašek še pred drugo svetovno vojno potrdil čudovite uspehe pri uživanju kefirja - kristalov.
S kefirjem je zrdavil: dihalne poti, katar, želodčne krče, kronićna vnetja, vnetja jeter, bolezni žolča in mehurja, izpuščaje pri nosečnosti, bolezni v trebuhu, kronično zaprtje,... Za dojenčke je kefir uporaben tudi kot nadomestilo za materino mleko.

Sama pijem kefir že nekaj časa in mi pomaga pri prebavi, imam več energije, sem bolj optimistična... všeč mi je tudi okus, ki je sladko kiselkast in odlično odžeja.
če potrebuješ kristale (podobno kot za kombušo potrebuješ kulturo) me kontaktiraj.

pozdravček
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1