Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1390 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Sincerity & heart
23.03.2005 at 00:54:37
 
skratka...

nekak se iščem.... sem se že dobr najdla in čutim to silno moč

pa še vedno padam v kokr bi reku mgd, "mind games"...

svoj itak in drug

glede an to, da zaenkrat še verjamem, da sm empat, mal bl kokr majo drugi naloge zase, mi je na trenutke cela jeba

sploh, če se pustim iskat še na zuni in ne sam na notr

nekak, čutim, da to še rabim, te "blodnje" po forumu


in zdej, prihajam do bistva....

jst zase recimo čutim ta energy, in tud čutm srce

spustila velik vsega, pa še evdno pride dan, k danes... in lahko bi se umaknila
in šla v samoto meditirat...in whatever...

sam, em spet neki v men kliče, da ne... da bolj da kar javno, dam ven... da je to azme osebno valda, bl učinkovito, da lažje pol tko stvari spustim

vse kar ej je samo ta trenutek, tukaj in zdaj; takrat ko sem v tem trenutku, tukaj in zdaj mi ni panike govort niti o preteklosti, niti o prihodnosti...

dokler sem osrediščena: IN MY HEART!

tam je center, čutim, da sem spirit, ne mind, ne body, ne heart.... ampak, spet dvorezen meč, če padem v branjenje, dokazovanje....ampak spet to ni nič narobe, dokler čutim, da to rabim...

in tko je step by step...day by day... 2 koraka naprej, pa enga nazaj... sem kar sem, na poti...to je vse...

vse kar sem do sedaj iskala v lajfu sem JAZ, aha, jaz...

JAZ sem ta, ki se iščem

Jaz sem ta, ki hrepeni po izpolnitvi same sebe...

jaz sem ta


a vseeno smo tu skupaj

se igramo

in vsak ima svoj način igre in igračk

AMPAK! zame je tu čas, ko se ne morm več skrivat; pred drugimi bi se še lahko, a ne morem se pred samo seboj;

in tud cela jeba s kundalinijem

ker smo celota

kundalini je vseh XY čaker, to je dejstvo, ampak, men osebno je zaenkrat edino merilo SRCE, in pa jasno uni prometni znaki notri in zunaj mene, dokler jih pač še rabim, to je vse kar je....

in dejstvo je, da smo punce že od malega  mal bl navajene
govort o seb, o čustvih... vsaj po mojih izkušnjah, no...verjamem, da so tud take, ki bl ne povejo kaj so...

dostkrat se vprašam, v takih občutkih, kot sem sedaj, pa niso prijetni, kaj sploh delam? zakaj to sem pišem?

no, pa vseeno pišem, he he

takrat ko sem mirna (kar mi zadnje čase lepo uspeva, večino časa), se mi dogajajo spremembe, ki so jasno se sprožile notri, jasno se kažejo tudi navzven...

večini ljudi lepo uspeva bit tiho in delat na seb

no, jst nisem taka

jst sem od nekdaj hodila po robu in si širila meje, ampak tud skrajnosti

in sedaj mi je lahko edino merilo notranji mir

in ta traja kar nekaj časa, bolj močno kot kadarkoli prej

skratka,

zakaj vse te skrivalnice? sama sem se skrivala iz strahu, ampak sem začutila, da lahko sem kar sem edino, če sem iskrena, v vsakem trenutku kolikor najbolj zmorem, je pa moja napaka to, jap, da prevečkrat msilim, da pol tud drugi tko čutijo

in problem je predvsem s predstavniki moškega spola... seks in to

Roll Eyes

z ženskami se je te stvari velik alže pogovarjat, seveda s temi katerim zaupam, in evm, da so tud iskrene...

in tud pri projekcijah ni vse jaz in nisi vse ti...

dejstvo je, da moški ful mešate ljubezen s spolnostjo... ne rečem, da je kaj narobe z njo, kakor komu paše....

ampak men res ni več do tega, da bi spala s kom iz potrebe, iz druge čakre, čeprav te lahko tud energija potegne od koga, ki je močen... sam, stvar ej v tem, da mam kar dober filing, (kaj čm), kdaj je love kdaj pa govori 2ka; in žal, pri mojih izkušnjah z moškimi, jih večina hoče neobremenjeno seksat, ampak res sorry, men rES NI do tega.... dovolj izkušenj tako ali drugače, an tem zemeljskem nivoju...


all I want is to make LOVE!!! sama s sabo, to čuti srce....

I intend to be ME!

I intend to listen my inner guide, God of my heart...

It is all in dreams!

in zdej ne štekam čist dobr, v čem je fora skrivalnic?

v čem je fora klonov?

jst se raje pogovorim z različnimi frendicami, da dobim podrobne informacije...

tko kot pravi guru moje frendice:

I INTEND TO COOPORATE, not competite...

in prišel je čas, ko se stvari prekleto dobro čutijo... vsi smo prebujeni, kar dost dobr... in zato sem žalostna, če padem v past manipulacije, čeprav sem Bogu vseeno hvaležna tudi za take preizkušnje, tudi te itak vedno peljejo v učenje...

men ej prav žal, če delujem da kličem tipe nase...

vse kar kličem = AJ!

In vse kar čutim je to, da lahko dosežem telepatijo in vse drugo smao rpeko te iskrenosti, right here right now....



jst štekam, da vsak od nas, dela to kar čuti... in jst verjamem, da tud jst oddajam une hormone, ampak dejstvo je, da sem raje devica stara, k da sem s kom, ki nima dost srca me pogledat v oči in anštet vsa dejstva...

...

I intend to let go all I need to

...

tko da...

vse kar iščem is I, yap, I&I.... in vem kaj čutim, zato opozarjam samo sebe, da sama NEHAM MANIPULIRAT, čeprav na nezavednem nivoju, prosim BOGA, da mi pomaga in pošilja mile lekcije, in prosim VSE VAS, ki to berete, da mi pomagate doseči ta idela, katerega dosežeš s tem:

you can know me if you know yourself


(same 4 me, he he)

zakomliciran ej to govort....

ampak mogla dat evn iz sebe, iskreno iz srca... vsak vidi te besede tako kot hoče, tisti, ki s eže pozna, pa bo čutil kar bo čutil...tko to je...

ne pisat, če misliš sam seb lagat.... BODI iskren, v tem trenutku; itak se spreminja iz ure v uro, tud lahko....

tko, da

BE
BE QUIET, Petra
BE YOURSELF
& LET BE...
BE LOVE and LET LOVE
BE !

skratka, cela frka,  Grin

...

ja jst tud mala budala

sam majke mi, res čutim srce

pa še tko je, govorila s prijateljem, katermu zaupam

mi je rekel, ko se začneš spreminjat, je tko, da al zamenjaš celotno okolico, vse frende in to, al pa se oni avtomatsko spremenijo s tabo....

no, v tem trenutku, iskreno, bi bla raje sred afriške puščave, tok mi je hudo, ker čutim, kar pač čutim...

ampak, vseeno čutim, to moč v seb, da lahko še enkaj časa vztrajam, čutim, da vsakemu od nas velik dogaja, tko da če bi mi vsi skupaj mal bl iskreni ratal, najprej vsak do sebe za začetek, pol tud mogoče klele lahko rata....

tko da?

kaj menite?

drgač v tem trenutku ne znam razložit, itak čutim, da si bos pet vsak razlagal po svoje, redki pa celo so, ki dobr čutjo akj hočem povedat....

skratka:

ne me JEBAT!!! ok!

ker recmo, da mam ene sposobnosti, da dost hitr zaznam, da kdo manipulira, čeprav sem ap tud dost še zmer naivna, da se pustim zmanipulirat, right....

odločla sem se komu lahko zaupam, v tem trenutku, itak najprej sama seb, uni redki poleg mene, ap dobr vejo kdo so...

govorila sem!

Petra

TheBuddha'sAdviceEnlightenmentThisisatimeinwhichyourgoalsfindfulfillment.Theunfoldingdevelopmentsarefindingtheirplaceinspaceandtime.Youhavecometoknowyourselfandwhereyoustandinthisworld.Youarecapableofidentifyingyourpathamongexternalcircumstancesbecauseyoursenseofinnerpurposeisstrong,andyouacknowledgetheimportanceofbeingyourtrueandwholeSelfatalltimes.Justlikethesmallestatomisareplicaofthesolarsystem,youhavecarriedwithinyouthe"seed"ofyourownSelfsincebirth,butyouneededtheexperienceoftimetomatureittothepointwhereitcouldbeexpressedfully.Onaspirituallevelyoualsocometotheunderstandingthattheultimategoalisnotthegoalitself,butthepaththatleadstoit.Itisonlythroughperpetualmovementthatwecanexistandevolve,wehavetokeepongoing,aslongasthereisgrowth.Itisnotfromwhatweachievethatwefindfulfillment,butinhowweachieveit,intheprocessthathasleadtoit.Whenwealwaysgiveachildwhathewants,wepreventhimfromlearningthelessonsthatareaconsequenceofhisdesires.Whenthingsareattainedeasily,thereisnospiritualgrowth,asweneverlearnaboutpatience,perseverance,persistence,andultimatelydetachment.Itisgrowththatbringsabouttransformation.Anditisfrompersonaltransformationthatwederiveourownsenseofpurposeandidentity.Thisisnottheego-selfseparatedfromthewhole,butaHigherSelfunifiedwiththecreativeprincipleoftheUniverse.Ourattainedgoalsarethereforeonlyafurtherstepalongthepath.Rememberthatwhathasabeginninghasanend,andwhathasanendhasanewbeginning,inaworldwherethereisnobeginningandnoend.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Jest
Ex Member




Re: Sincerity & heart
Reply #1 - 23.03.2005 at 01:07:31
 
lepo tole napisano, se trudim ni kaj, čeprav mi gre zelo težko, tole pišem iz sebe ker vem, čutim da je tko prav, bolje sedaj kot nikoli (spet mislim zase).  zdej pa res Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Sincerity & heart
Reply #2 - 23.03.2005 at 16:36:48
 
Tud če je nesikrenost kot igra, je treba v ta špil odšpilat konca. Ozavestit svojo nesikrenost za igralca  ne pomen se odrečt se igri.

A naj v svoji težnji po čisti  iskrenosti  ne  mislim in ne delujem, tud tegale tle gor ne pišem? Kako pa naj vem, da sem neiskren, če ne mislim in ne delujem? A sem iskren lahko samo v tišini in nedelovanju? A ni druge možnosti bit iskren sploh?

Sem neiskren. Manipuliram z besedami in dejanji. Špilam svoj lasten teater. Zase. Sem svoj lasten igralec in svoje lastno  občinstvo. Mislim, čutim, špekuliraum, manipuliram, spletkarim, dramatatiziram,  da bi pritegnu s svojo igro pozornost svojega  lastnega gledalca, ki išče očiščneja/katraze za ceno moje lastne tragedije kot igralca. Kaj lahko kdo očita iskrenosti tega mojga špila? kako naj  si  očitam neiskrenost,  če sem sem s svojinm špilom sposben pripeljat do  očiščenja sebe kot gledalca tega špila?

Kar se mene tiče, bom z  manipuliranjem, špekulanstvom, intrigantstvom, dramatiziranjanjem in drugimi vešinami  neiskrenosti še naprej zavajal občinstvo, dokler bo to za svoje očiščenja potrebovalo tovrsten  špil. Igralc v men mora odšpilat svojo vlogo smrtno resno  do svojega  tragičnega konca, saj  to od nejga pričakujem kot  gledalec.

Kolk je v tem iskrenega/neisrenega je itak  odvisno samo od pozicije, s katero se v  tem teatru enega bolj identificiram.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Sincerity & heart
Reply #3 - 23.03.2005 at 23:23:19
 
Petra
may...the
amm
Eva  Smiley
GOD!
o.k.o.k..
i don't
ou ke-i
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1