Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9128 times)
miha--
Guest




reklame ala top-shop
08.03.2005 at 00:03:36
 
torej mene zanima ,
a oni urad za varvsto potrosnikov al kako se rece,
a oni nc ne morjo narest prot takim raznim reklamam, k tumbajo bedarije all day long ?

gre za bolj kot ocitno zavajanje ljudi z reklamami, ala da bos prsu z eno napravo do take postave k rab clovk ce se semiprofesionalno ukvarja z fitnesom par let,
seveda z napravo za trebuh, bo tudi razvil roke in joske.. v 2 tednih ,itd itd itd..

pa pomoje da ni sam top shop , se se ksne druge najdejo, k ok, mogoce glih ne laze, samo gre pa za zavajanje ljudi, skos in povsod..

mater recejo za novo leto da gres na potovanje z agencijo v budimpesto za 6 dni..
od tega racunajo da startas ob pol polnoci iz lj, in se to steje za dan.. steje se pa tut za dan, k prides ob 1 zjutri dam.. in ce dobr preracunas pol za 6 dni ti spis 3x ..hello?


ok sej vem, tezko je postavit zdej mejo, kaj je kul in kaj ni, in kdo bo o tem odlocu ampk vseen,
nekje pac grejo cez vse meje racionalnega..

sploh mi pa ni jasn  kako folk se zdej naseda tem stvarem.. ker to kvari kvaliteto izdelkov na trgu in velik dnara se ubistvu porab za to , da eni marketinski profici odkrivajo nove nacine za nategancijo ljudi, names da bi mogoce slo kej v izdelavo in odkritje ksnih bolsih stvari
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: reklame ala top-shop
Reply #1 - 09.03.2005 at 14:15:05
 
Quote:
a oni urad za varvsto potrosnikov al kako se rece,
a oni nc ne morjo narest prot takim raznim reklamam, k tumbajo bedarije all day long ?

imho je najboljš da to vprašanje nasloviš na njih
drgač pa
kolkr razumem je problem v tem, da velika večina ljudi ki si to kupijo, pol ne uporablja po navodilih, ker nimajo discipline, za razne vampe zmanjšvat in to in valjda ne zaskajo nazaj sej niso delal 2 tedna na power 3x na dan
vsaka stvar nekak vseen dela tist kar obljublja
pol pak nekako ni tko več
treba pa je rečt da ne zmeri

boljš je tistga ne kupvat ...
imho ...

ljudje pač padajo, lahkoverni so pa kuitq ... kaj češ ... ljudje morjo s svojo gavo začet bolj razmišljat, svoj intelekt uporabljat za življenje ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: reklame ala top-shop
Reply #2 - 09.03.2005 at 20:45:42
 
zivjo,

ja dvomim da tut ce bi tisto delal, nebi blo nic..
sej ok, vem.. folk more se naucit..
js sm pred 10 leti mislu da bo to propadl v 2 letih.. pa se dons dela!!

najbl smesn je tist, k za stvar k so jo sami reklamiral 1 let nazaj pravijo, KAJ ste boste matrali z to stvarjo, ce imate sedaj na voljo blabla.. (pa uno oznacjo za bedarijo).. to smo se smejal heh..
ok whateva..

hotu sm sam povedat, da se tice mene, ker morm na vsakmu koraku gledat, kaj kdo pravi, ..
recimo pr unmu potovanju za novo leto.. pravjo 6 dni..
in pol se more clovk vedno dodatno pozanimavat kok v resnic in, skos mors gledat in sprasevat, kaksna je resnica,.. men gre pac na zivce to..


ubistvu me je zanimala pravna podlaga, ce kle kdo ksne zakone pozna, sicer bom pa res urad probal vprasat, ce mi bo uspelo najti, ce ne zard druzga, zgolj iz navadnega firbca.. bom sporocil ce bo kej Wink
ok lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: reklame ala top-shop
Reply #3 - 09.03.2005 at 21:34:01
 
Quote:
zivjo,

ja dvomim da tut ce bi tisto delal, nebi blo nic..
sej ok, vem.. folk more se naucit..
js sm pred 10 leti mislu da bo to propadl v 2 letih.. pa se dons dela!!

najbl smesn je tist, k za stvar k so jo sami reklamiral 1 let nazaj pravijo, KAJ ste boste matrali z to stvarjo, ce imate sedaj na voljo blabla.. (pa uno oznacjo za bedarijo).. to smo se smejal heh..
ok whateva..

hotu sm sam povedat, da se tice mene, ker morm na vsakmu koraku gledat, kaj kdo pravi, ..
recimo pr unmu potovanju za novo leto.. pravjo 6 dni..
in pol se more clovk vedno dodatno pozanimavat kok v resnic in, skos mors gledat in sprasevat, kaksna je resnica,.. men gre pac na zivce to..


ubistvu me je zanimala pravna podlaga, ce kle kdo ksne zakone pozna, sicer bom pa res urad probal vprasat, ce mi bo uspelo najti, ce ne zard druzga, zgolj iz navadnega firbca.. bom sporocil ce bo kej Wink
ok lp



Grin Grin Grin

jst sm mislna, da bo propadlo že takrat ko je po sloveniji strašil Mr. Đirlo, in iskal Đirlo devojke, lol, ampak ne... moč neumnosti itak neprecenljiva, sam kake stvari so vseen fajn,  Wink


škoda k sam hujšajo, če bi men ponudli kako se v 3 tednih zredit za 5 kil, bi takoj tud jst nasedla,  Wink Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: reklame ala top-shop
Reply #4 - 06.04.2005 at 23:09:50
 
Jaz pa lahko s ponosom trdim, da mi je buttshaper popolnoma spremenil zivljenje. Sedaj spim kot nov. In ker sem poklical v 15 minutah po predvajani reklami, sem dobil zdraven se videokaseto. Tongue

Glede varstva potrosnikov se mi pa zdi, da moras biti njihov clan, da ti pomagajo ...... al ena podobna scena
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: reklame ala top-shop
Reply #5 - 06.04.2005 at 23:20:23
 
zdaj bodo hoteli da bi nastopal v njihovi reklami Wink  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: reklame ala top-shop
Reply #6 - 07.04.2005 at 08:22:49
 
goinup wrote on 06.04.2005 at 23:09:50:
Glede varstva potrosnikov se mi pa zdi, da moras biti njihov clan, da ti pomagajo ...... al ena podobna scena



Ločiti je potrebno Zvezo za varstvo potrošnikov, ki je kao nevladna organizacija in Urad za varstvo potrošnikov, ki je državni organ.

V tisti na videzni nevladni organizaciji moraš biti član, na Urad pa se lahko obrne vsak državljan.

Back to top
 
 
IP Logged
 
romario
2
**
Offline

We do the surfing, so
you don't have to.
Posts: 60

Re: reklame ala top-shop
Reply #7 - 07.04.2005 at 10:01:52
 
Inspektorja je fasal Actimel, ki oglasuje, ne izdelka ampak zdravje, ki ga bos imel v izobilju,
ce bos cele dneve tiste proste radikale in zivo- mrtve bakterije pil. Mislim da inspektorja za zdravje, al pa iz Instituta za varovanje zdravja. Ne vem natan
no.  Ali ste vedeli, da ima tuna Calvo trzni delez v slo 70 % Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: reklame ala top-shop
Reply #8 - 07.04.2005 at 10:13:11
 
romario wrote on 07.04.2005 at 10:01:52:
Inspektorja je fasal Actimel, ki oglasuje, ne izdelka ampak zdravje, ki ga bos imel v izobilju,
ce bos cele dneve tiste proste radikale in zivo- mrtve bakterije pil. Mislim da inspektorja za zdravje, al pa iz Instituta za varovanje zdravja. Ne vem natan
no.  Ali ste vedeli, da ima tuna Calvo trzni delez v slo 70 % Shocked




Ni vsaka tuna calvo tuna!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
romario
2
**
Offline

We do the surfing, so
you don't have to.
Posts: 60

Re: reklame ala top-shop
Reply #9 - 07.04.2005 at 12:54:08
 
Tune calvo noce met nobena EU drzava. Pogodbo je kao podpisal samo mercator. Nima glih nima najboljsih priporocil (kvaliteta). Zato pa je tak poceni.  Mislim, da hvala bogu, res ni vsaka tuna calvo tuna.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: reklame ala top-shop
Reply #10 - 28.04.2005 at 11:58:54
 
saj bi kaj komentirala sam pravijo

pametni molčijo  Lips Sealed


Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1