Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9646 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
kje je vcerajsnji topik od Andresa?
04.03.2005 at 08:37:52
 
kdo ali kaj je izbrisal topik od Andresa in mojo objavo za zavzemanje za človekove pravice do piščancev?

Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #1 - 04.03.2005 at 08:41:36
 
jst sm ga tud že iskala...it is gone with a wind, lol 8) Shocked Grin Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #2 - 04.03.2005 at 08:44:16
 
sem ga najdla

ama je bolj gone with the smoke of ganja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #3 - 04.03.2005 at 08:44:38
 
Sinja, vidim, da si ga že našla na Pozitivkah.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #4 - 04.03.2005 at 08:50:34
 
Shocked Shocked Shocked Grin Grin Grin Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #5 - 04.03.2005 at 09:50:49
 
Enu se je mal v hlačah zatresl oz. si ne mogel soičit z dejstvi.  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #6 - 04.03.2005 at 19:52:17
 
Na temu forumu kjer vlada najbolj liberalna politika je administrator/moderator pobrisal kar cel topic.

Super stvar, saj s tem je priznal osebno zmotljivost in slepomišenje do drugih, predvsem tistih mladih, ki v zafiksanosti vidijo samo dober učinek trenutnega stanja.  Posledice so vidne še dolgo. Zgodovina Presleya recimo pa je znana.

Torej. Tu se lahko jeba v glavo kogarkoli in kadarkoli dokler ne stopiš na rep osebnemu prepričanja in življenskemu stilu Administratrojev/moderatorjev.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #7 - 04.03.2005 at 19:59:04
 
Andres wrote on 04.03.2005 at 19:52:17:
Na temu forumu kjer vlada najbolj liberalna politika je administrator/moderator pobrisal kar cel topic.

Super stvar, saj s tem je priznal osebno zmotljivost in slepomišenje do drugih, predvsem tistih mladih, ki v zafiksanosti vidijo samo dober učinek trenutnega stanja.  Posledice so vidne še dolgo. Zgodovina Presleya recimo pa je znana.

Torej. Tu se lahko jeba v glavo kogarkoli in kadarkoli dokler ne stopiš na rep osebnemu prepričanja in življenskemu stilu Administratrojev/moderatorjev.


Andres



mal si pozabil na MERLIN pa keneddI=JA! Tongue

U HOUND DOG!!!U!!!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #8 - 04.03.2005 at 21:06:15
 
Prestavili so dol pod http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=pozitivke;action=display;num=1109...

Stara politika, ne moreš rečt, da so te cenzurali, samo fuknili so te tja, kamor nihče ne pogleda. Pa še kao da se to tiče pozitivk lahko rečejo.

Meni je to vztrajno delal Aleš, tisti, ki ima vedno polna usta ljubezni in bratstva, misli pa samo na svoj žep. Tisti, ki si ga pohvalil, da dela revolucijo Roll Eyes  

Brez dvoma pa je prohibicija tema, ki paše na najbolj gledano stran, ne glede na to, da nekaj o njej (namreč, da slepi) piše tudi v pozitivkah.

Sploh sem se pa od "duhovnega" folka že navadil, da so pri njih dovoljene vse neumnosti, samo resnico zabijajo nekam v poden. Ker se je bojijo.


P.S.
Da ne bi kdo mislil nasprotno, osebno sem za legalizacijo gandže, predvsem pa sem za legalizacijo izražanja mnenj brez hipokritskih posegov administratorjev.

Gape's home - everybody's home? Ne me basat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #9 - 04.03.2005 at 21:36:20
 
Quote:
Prestavili so dol pod http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=pozitivke;action=display;num=1109...

Stara politika, ne moreš rečt, da so te cenzurali, samo fuknili so te tja, kamor nihče ne pogleda. Pa še kao da se to tiče pozitivk lahko rečejo.

Meni je to vztrajno delal Aleš, tisti, ki ima vedno polna usta ljubezni in bratstva, misli pa samo na svoj žep. Tisti, ki si ga pohvalil, da dela revolucijo Roll Eyes  

Brez dvoma pa je prohibicija tema, ki paše na najbolj gledano stran, ne glede na to, da nekaj o njej (namreč, da slepi) piše tudi v pozitivkah.

Sploh sem se pa od "duhovnega" folka že navadil, da so pri njih dovoljene vse neumnosti, samo resnico zabijajo nekam v poden. Ker se je bojijo.


P.S.
Da ne bi kdo mislil nasprotno, osebno sem za legalizacijo gandže, predvsem pa sem za legalizacijo izražanja mnenj brez hipokritskih posegov administratorjev.

Gape's home - everybody's home? Ne me basat.


Ker ima topic naslov:

Pozitivke + propaganda junkijev

sem ga prestavil tja kamor sodi sodi. Pa če se Andres, pa Sinja in še kdo na glavo postavi.

Če pa hočete pisati tem diru o prohibiciji in o ganđi in o čem koli hočete, potem si odprite topic o ganđi.

Miro. Pa ne zato, ker sem admistrator in kao imam več možnosti kot drugi. In tudi ni bil hipokratski poseg. Le in zgolj zaradi naslova sodi v dir Sončeve pozitivke.

Pa tudi jaz ne podpiram brisanja in ne podpiram prohibicije.

Lepo se imejte.

Iga ma vas rad. Kiss

Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #10 - 04.03.2005 at 22:08:51
 
Quote:
Prestavili so dol pod http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=pozitivke;action=display;num=1109...

Stara politika, ne moreš rečt, da so te cenzurali, samo fuknili so te tja, kamor nihče ne pogleda. Pa še kao da se to tiče pozitivk lahko rečejo.

Meni je to vztrajno delal Aleš, tisti, ki ima vedno polna usta ljubezni in bratstva, misli pa samo na svoj žep. Tisti, ki si ga pohvalil, da dela revolucijo Roll Eyes  

Brez dvoma pa je prohibicija tema, ki paše na najbolj gledano stran, ne glede na to, da nekaj o njej (namreč, da slepi) piše tudi v pozitivkah.

Sploh sem se pa od "duhovnega" folka že navadil, da so pri njih dovoljene vse neumnosti, samo resnico zabijajo nekam v poden. Ker se je bojijo.


P.S.
Da ne bi kdo mislil nasprotno, osebno sem za legalizacijo gandže, predvsem pa sem za legalizacijo izražanja mnenj brez hipokritskih posegov administratorjev.

Gape's home - everybody's home? Ne me basat.



SP Shocked Shockedkey!!! CheesyA
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #11 - 04.03.2005 at 22:09:51
 
Quote:
Prestavili so dol pod http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=pozitivke;action=display;num=1109...

Stara politika, ne moreš rečt, da so te cenzurali, samo fuknili so te tja, kamor nihče ne pogleda. Pa še kao da se to tiče pozitivk lahko rečejo.

Meni je to vztrajno delal Aleš, tisti, ki ima vedno polna usta ljubezni in bratstva, misli pa samo na svoj žep. Tisti, ki si ga pohvalil, da dela revolucijo Roll Eyes  

Brez dvoma pa je prohibicija tema, ki paše na najbolj gledano stran, ne glede na to, da nekaj o njej (namreč, da slepi) piše tudi v pozitivkah.

Sploh sem se pa od "duhovnega" folka že navadil, da so pri njih dovoljene vse neumnosti, samo resnico zabijajo nekam v poden. Ker se je bojijo.


P.S.
Da ne bi kdo mislil nasprotno, osebno sem za legalizacijo gandže, predvsem pa sem za legalizacijo izražanja mnenj brez hipokritskih posegov administratorjev.

Gape's home - everybody's home? Ne me basat.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #12 - 04.03.2005 at 23:18:40
 
Quote:
Ker ima topic naslov:

Pozitivke + propaganda junkijev

sem ga prestavil tja kamor sodi sodi. Pa če se Andres, pa Sinja in še kdo na glavo postavi.

Če pa hočete pisati tem diru o prohibiciji in o ganđi in o čem koli hočete, potem si odprite topic o ganđi.

Miro. Pa ne zato, ker sem admistrator in kao imam več možnosti kot drugi. In tudi ni bil hipokratski poseg. Le in zgolj zaradi naslova sodi v dir Sončeve pozitivke.

Pa tudi jaz ne podpiram brisanja in ne podpiram prohibicije.

Lepo se imejte.

Iga ma vas rad. Kiss



Iga. Težko kupim tole, v rubriki Splošno, aktualno so bile objavljene praktično same take stvari, ki spadajo v druge rubrike in so še vedno tam. Recimo Kalijine ode radosti bi lahko prestavil nekam pod samozadovoljevanje. Tale Andresova bi pa lahko bila prava bomba, zdaj pa gnije tam nekje spodaj.

Ampak če nas maš res rad, potem je ok. Samo da se ne boš preveč navadil ljubezni, tako, kot revolucionar Aleš.

Hipokrat pa je bil en drug.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #13 - 04.03.2005 at 23:47:46
 
Quote:
Hipokrat pa je bil en drug.


častna zdravniška, ego najraje prisega na dohtarje; jst tud, na tanarastrgane, kake đankije ponavad pa klošarje
Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: kje je vcerajsnji topik od Andresa?
Reply #14 - 05.03.2005 at 01:04:56
 
Quote:
Iga. Težko kupim tole, v rubriki Splošno, aktualno so bile objavljene praktično same take stvari, ki spadajo v druge rubrike in so še vedno tam. Recimo Kalijine ode radosti bi lahko prestavil nekam pod samozadovoljevanje. Tale Andresova bi pa lahko bila prava bomba, zdaj pa gnije tam nekje spodaj.

Ampak če nas maš res rad, potem je ok. Samo da se ne boš preveč navadil ljubezni, tako, kot revolucionar Aleš.

Hipokrat pa je bil en drug.


Miro, ni panike. Sej v bistvu lahko tudi nazaj dam. Ampak samo zaradi tebe. Da ti dokažem, da te mam rad. Grin

Zdej o Kali in njenem samozadovoljevanju pa ne bi debatiral. Sem jo prosil, naj neha limat plakate in širit topice, pa mi je za kazen razširila moj topic tam zgoraj. Pa naj ima veselje. Saj bo boljš.

Revolucijo pa bi se jaz šel bolj ob boku tebi. Wink Saj veš...Avanti popolo.....bandera rosa.... Grin

Evo, sem ga dal nazaj. Sam džabe je to, ker ga bo itak Kali pomalala. Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2