Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2740 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Dodatno izobraževanje
15.02.2005 at 22:53:24
 
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Dodatno izobraževanje
Reply #1 - 05.11.2005 at 23:06:54
 
SLOGA, Platforma NVO za razvojno sodelovanje in humanitarno pomoč: Razpis za prijavo pri sodelovanju za predstavnika SLOGA Platforme v evalvacijski skupini za RPP
Info: coordinator@sloga-platform.org. Rok prijave 2.11.2005.

Sloga vabi k sodelovanju predstavnika  oz. predstavnico v evalvacijski skupini za RPP - Razpis za pilotne projekte na področju razvojnega sodelovanja z manj razvitimi državami in razvijanja zavesti ter vedenja o področju mednarodnega razvojnega sodelovanja. Zaželjeno je, da ima oseba izkušnje z razvojnimi in mednarodnimi projekti ter evalvacijami in čas 6. oz. 7. decembra 2005.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Dodatno izobraževanje
Reply #2 - 17.04.2006 at 10:51:11
 
Mariborski študentje organizirajo brezplačne priprave na maturo

MARIBOR - V organizaciji Študentske organizacije Univerze v Mariboru (ŠOUM) bodo tudi letos aprila in maja na srednjih šolah v Mariboru, Lendavi, Celju, Rogaški Slatini, Velenju, Ravnah na Koroškem in na Ptuju potekale brezplačne priprave na maturo. Dijaki bodo imeli možnost obiskati 24 ur matematike in enako število ur slovenščine, poučevali pa jih bodo študenti zaključnih letnikov mariborske Pedagoške fakultete.

Kot so sporočili iz ŠOUM, lahko dijaki podrobnejše informacije o brezplačnih pripravah na maturo, ki se bodo začele v torek in trajale do 31. maja, dobijo na spletni strani www.soum.si in na telefonski številki 02 228 56 00 vsak torek in četrtek med 10.30 in 12.30. Pri organizaciji projekta sodelujejo tudi trije lokalni študentski klubi - Klub ptujskih študentov, Klub študentov Lendava in Klub mariborskih študentov.ŠOUM je doslej priskočila na pomoč že štirim generacijam dijakov, zaradi dobrega odziva pa bo s projektom nadaljevala tudi v prihodnje.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1