Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1715 times)
NADA MUNIH
Guest




NOČNA MAGIJA
15.12.2004 at 21:01:05
 
Zanima me če kdo ve povedat kaj o  nočni magiji ali pa jo mogoče prakticiraš? Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: NOČNA MAGIJA
Reply #1 - 15.12.2004 at 23:28:52
 
Slišala sem že za belo in črno,ok-ne ok,ampak za nočno pa še ne...
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NOČNA MAGIJA
Reply #2 - 16.12.2004 at 01:31:16
 
Dark Spirituality FAQ
gape wrote on 23.05.2003 at 00:00:47:
en moj star text na to temo


sanje
gape wrote on 05.10.2002 at 21:42:18:
zdej temu jest rečem 'tačrni'
če bi se drznu sklicevat na text o nočni magiji
http://www.geocities.com/nocna_magija/main.html  
bi lahko reku da so tačrni nekako izšli iz drugega pola boga, tistega pola, ki je bil potreben da se ustvari materija - yin-yang, so tudi nasledniki zmaja (dinoidi?) - yin sistem. oni so ustvarili zemljo in ji vdahnili dušo. so namreč najrazvitejša rasa v sistemu.
pol je pa pršla na sceno ena huda yang rasa (nibiru?), ki si je ustvarila sužnje - ljudi. sužnje rabi, da ji kopljejo minerale predvsem (tudi mohorič).

'Zemlja je del Skrajnega Yin Sistema.

To je bilo zato, da bi bogovi lahko živeli kot bogovi. Starodavni Zmaj ni dovolil take ostudnosti in je človeškim telesom vdihnil duše in človeška rasa je imela svoje začetke kot Yin rasa z dušo. Yang bogovi so bili resnično razburjeni zaradi tega, kajti človeška rasa je postala čuteča Yin rasa in jo je bilo treba obravnavati kot tako.

Starodavni Zmaj je Stvarnik
Zmaj tega Sveta je Nočna Sila.
Zmaj tega Sveta je Yin.'

in yang scena naj bi bile več ali manj vse religije
kao belo
če je yin črno

ampak umes je pomoje uletel še ene par 'ras' na zemljo.
tko bi lahko reku da zemljani izhajajo iz zmaja, ki jim je dal dušo, ustvarili - naredil so jih pa tabeli - amapak samo do razumskih bitij (robotov) - padli angel (tačrn) jih je pa dokončal, saj je ja del najrazvitejše rase v sistemu. padli je pa samo zato ker je blo treba tudi ta pol ustvart, če si hotu materijo ustvart.

ampak to use sploh nima veze
to je vse sistem, ki izhaja iz praznine - iz boga
in yin in yang sta del boga - iz njega izhajata - in tja hočmo! vsi v sistemu! proti temu stremimo!

in zdej
in tabeli in tačrni imajo popolnoma iste tehnike kako zmagat - kako pridobit zavest in izravnat karmo. point je samo v tem na katero stran se postaviš, u bistvu, point je samo v tem da se yin in yang združita v ENO.
tehnike so iste, vsaj kolkr jest štekam, k se točno spomnem OTO ... iste tehnike, isto bistvo ... drugi izrazi ...

če probam na sanje nalimat tole ... če si bil nekoč to (črni mag) morš bit zdej verjetno beli mag, da boš izniču karmo ...

je pa hec v tem da črni dela vse isto kar dela beli ... samo da za drugo stran ... en dela za stvarnika jaza, drug pa za stvarnika nad-jaza, en za razum, drug pa za srce, en za ego, en za jaz sem ...

gape wrote on 23.05.2003 at 00:00:47:
je un text na povezavi res razumljivo napisan ... ne vem pa če je to sceno mislu tale volk model ...

Soronwolf
is this what you are talking about similar to this http://www.geocities.com/nocna_magija/main.html?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: NOČNA MAGIJA
Reply #3 - 16.12.2004 at 15:22:16
 
ti gape imaš ful zapletene teorije Smiley

sam jaz se s tem vseeno ne strinjam, da pridemo dol karmo izravnavat, karma sploh ne obstaja, ko se ločiš od vzrokov, tudi posledic ni več
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: NOČNA MAGIJA
Reply #4 - 16.12.2004 at 16:43:54
 


DARK IS BASIC!

8) 8) 8)



užaivajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1