Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2724 times)
soncica
Guest




SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
01.12.2004 at 18:32:08
 
Jaz pa bi rada nekaj besed namenila prenovi duha ki se je dogajal to sobot v Mariboru v Slomskovi dvorani. Ljudje so prisli celo iz tujine, da bi srecali sestro Margaritho ki je po rodu iz Indije. Ima prerosko moc in seveda tudi moc zdravljenja, poudarja bozansko ljubezen. Da sem se udelelzila tega dogodka, sem zelo vesela, saj takih obcutij skoraj se nisem dozivela...na koncu vsega dogajanja je zacela s polaganjem rok na glave udelezencev, ljudje so bili sokirani od bozanske ljubezni, nekateri so se samo ulegli nazaj in kao pocivali v duhu. Ko ti je dala roko na glavo si zaprl oci, videl vse rdece in obcutil mocno ljubezen, in ti obcutki so nepopisni. Torej dragi moji ljudje , nekaj je na tem, imela je ze veliko cudezev, znakov, da je nekdo nad njo...kao...Saj ce tega ne dozivis ne mores obcutit. Komaj cakam da spet pride v Slovenijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #1 - 05.12.2004 at 21:11:09
 
Bi bilo dobro tako sestro doma imet Wink

Lahko kaj več poveš?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
soncica
Guest




Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #2 - 06.12.2004 at 15:04:37
 
Kaj te pa zanima? Dogajanje je potekalo v Slomskovi dvorani, dvorana je bila skoraj polna, na zacetku je bilo slavljenje, ej folk se je cist odstekal, to vidis tako v ameriskih filmih...crnska glasba, pa folk se raduje zraven, plesejo,...blo je fino, nato smo poklicali "jezusa"...oziroma ona bozansko ljubezen in jaz moram rect da sem cutila pretok tople energije v levo dlan...neverjetno res, ena zenska je zacela kricat, heh, smo jo vsi mal pogledali...ampak vsak je drugace dozivljal to stvar, bilo je super, potem kosilo, nato masa v Stolni cerkvi, nato "zdravljenje z bozansko ljubeznijo", Margaritha in en duhovnik (Zoran Kodela) sta polagala roke, in dogajalo se je res veliko, vsi iz cerkve so skoraj sli tja in samo ulegali na tla in vsi so imeli nasmeske na ustih, po kaki minuti so vstali, vsi presrecni, z menoj vred, ma to moras obcutit, bilo je super!
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #3 - 07.12.2004 at 10:26:50
 
Hvala za odgovor.
Kakšno stališče pa ima cerkev do takšnih prireditev in do dotične gospe?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
soncica
Guest




Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #4 - 07.12.2004 at 16:57:20
 
Ne bos verjel!!! To je organizirala cerkev, v Slomskovi dvorani v Mb, gre za to, da oni kao "jezusa" poklicejo...bozansko ljubezen...in vsi so cist not, od zupnikov do vernikov, ma moras izkusit. Lahka tud prides ob sobotah v eno cerkev v mb, kjer masuje in ima zdravilne mase Zoran Kodela (ki ima posebno moc).
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #5 - 07.12.2004 at 20:45:01
 
soncica wrote on 07.12.2004 at 16:57:20:
ob sobotah v eno cerkev v mb,

A imate samo eno ???
Mogoče ta župnik tudi kaj drugod gostuje ???
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
soncica
Guest




Re: SESTRA MARGARITHA VALAPPILA
Reply #6 - 08.12.2004 at 14:59:17
 
Svetujem ti, da na googlu vtipkas Zoran Kodela, pa vem da je v Slovenski Bistrici tudi, ce pa se kje pa preveri.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1