Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4821 times)
smartka
Guest




Bioenergetiki in moč
28.11.2004 at 19:39:05
 
Sem zelo radovedno bitje, ker je ta forum namenjen skoraj vsem temam odprtim v duhovnih sferah, bi povprašala vse vas, ki se ukvarjate in spoznavate z BIOENERGIJO, kako čutiš, da ima človek nadnaravne moči ali bolje - obilo notranje moči s katero lahko zdravi.
Kako to začuti?
In ko začuti - kam najprej?

Tukaj menim, da ima tudi moč po zdravljenju ljudi?

In kako uskladiti notranjo energijo - obstajajo kakšne vaje, tečaji, delavnice...?

Hvala

Smartka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Bioenergetiki in moč
Reply #1 - 28.11.2004 at 20:32:22
 
sej to niso nadnaravne moči Smiley

ne vem, jst sm si najprej sam začel polagat roke, potem sem si kupil knjigo Barbare Ann Brennan - Moč Zdravilnih Rok in sm še naprej mal delal, pol sem šel na reiki iniciacijo in zdej lahko rečem da mi gre kar dobro od rok
globlje kot si prišel vase, lažje ti grejo take reči od rok

tle niti ne bi reku da se gre tolk za moč, ampak prej za pretočnost
Back to top
 
 
IP Logged
 
smartka
Guest




Re: Bioenergetiki in moč
Reply #2 - 28.11.2004 at 23:34:57
 
Pretok energije skozi telo? Reiki?

Se pravi kadar so vsi kanali ( čakre ) odprte v telesu smo lahko zmožni oddajati energijo in zdraviti z njo druge?

Lahko te moči nadzoruješ?

Kako pa je z bioenergijskim potencialom pri bioenergetikih?



Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Bioenergetiki in moč
Reply #3 - 29.11.2004 at 11:02:54
 
ne vem zakaj ti moram jaz odgovarjat ker je veliko bolj izkušenih tle gor kot sem sam:)

bolj kot si očiščen lastnih strahov in vzorcev, lažjega se počutiš in bolj pretočen si za energijo, pa tudi zaznava postaja bolj subtilna

reiki je tehnika zdravljenja/samozdravljenja

čakre niso vedno enako odprte, ampak se njihova aktivnost spreminja s tem kaj ti v tistem momentu delaš, bolj važno je da imaš kolikor toliko popucane blokade v predelu čaker

delo z energijo lahko nadzoruješ

glede tega potenciala pa ne vem, u soboto sem bil na ezofestu kjer so na eni stojnici kao merili ta potencial, sam je bil tak smotan odnos pr tej stojnici da sem si samo izmeril in šel proč, nihče mi pa ni razložil al ga mam dobrega al ne
ena ženska pred mano nej bi mela ful slabega in se ji je uni tip kar začel vsiljevat da mora pridit na obisk k njej domov da pregleda stanovanje, da lahko pride celo že v torek, pa da je vse brezplačno, samo 2000sit stanejo potni stroški...tko da kurc jih gleda Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
burek
Guest




Re: Bioenergetiki in moč
Reply #4 - 21.12.2004 at 17:53:41
 
bioenergetik s takim izrazoslovjem?
lp
r.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Bioenergetiki in moč
Reply #5 - 21.12.2004 at 19:33:32
 
Quote:
, kako čutiš, da ima človek nadnaravne moči ali bolje - obilo notranje moči s katero lahko zdravi.
Kako to začuti?
In ko začuti - kam najprej?


prijatelica, jaz bi ti priporočo, da začneš te stvari spoznavat na sebi. išči opazuj spoznavaj se.. občutit jih na sebi, in ne zgolj spraševat o njih. to te ne bo pripeljalo daleč..
vsak dojema stvari drugače in človek kot je, se v današnjih informacijah izgublja.sprašuje se, "kako se mi ni zgodilo to kot je napiso "buda" da se mora zdaj zgoditi"???
to je absurd. vsak ima svojo resnico, zato pravim naj človek sam tipa, išče v znanem, bo že enkrat pado v neznano. iz znanega se da spoznat neznano..
P.S
prijavi se na kakšno iniciacijo reikija ali pa kaj podobnega-to ti bo dalo kar začetna spoznanja in delo na sebi...


vse dobro
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
tomazslo
1
*
Offline


Posts: 6
gorenjska
Gender: male
Re: Bioenergetiki in moč
Reply #6 - 31.12.2004 at 18:18:30
 
Bioenergija je samo medijski prenos uravnovešenja energetskega stanja, bioenergetik ti samo pomaga v sebi tako ali podobno stanje vzpostaviti, prav vsak, bioenergetik je sam odprt za prenos teh energij, ki nima blokad in, ki je uravnovešen. Zato lahko to nalogo opravlja, to je v bistvu samo medij, ki po kakršnikoli tekniki pač pridobi tvoje zaupanje in s tem v tebi sproži mehanizme, ki jih sam ne znaš ali nočeš.

Je pa predpogoj, da bioenergetik nima svojih blokad, ker drugče ni več medij ampak pretvornik in se energije samo dodajajo ali oddajajo, in je to izredno škodljivo za tistega, ki se s  tem ukvarja.......

Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Bioenergetiki in moč
Reply #7 - 04.02.2005 at 21:55:18
 
Mogoce je bolje takole.
"moc" lahko dosezes tako da cistis pojme pri sebi. Isces v vsaki razlog in nalogo. Js recimo v vsaki stvari vidimi kaksno dobro. Tudi ce se mi avto pokvari... Bioenergetik je kot je bilo receno clovek, ki ima pri sebi razciscene pojme in je pretocen. To je vse. In bolj ko clovek dosega visje ravni zavedanja vecje "moci" dobiva.


Lp
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1