Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5136 times)
gost
Guest




Alternativna medicina in zablode- predavanje
12.11.2004 at 08:11:21
 
V petek ob 20.00 uri, bo v Ankaranu v cerkvi predavanje na temo alternativna medicina. Govora bo o alternativni medicini in njenih zablodah. Predavanje bo vodil g.Vitežnik, kot gosta pa bo imel bivšega učitelja in mojstra radža(raja) joge, ki bo povedal tudi svojo izkušnjo.

Vljudno vabljeni. Povabite tudi ljudi, ki se s tem ukvarjajo ( jogo, bioenergijo, akupunturo, new age, reiki, homeopatijo, čaranjem, vedeževanjem, horoskopom, ezoteriko,....)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #1 - 12.11.2004 at 10:43:34
 
Quote:
V petek ob 20.00 uri, bo v Ankaranu v cerkvi predavanje na temo alternativna medicina. Govora bo o alternativni medicini in njenih zablodah. Predavanje bo vodil g.Vitežnik, kot gosta pa bo imel bivšega učitelja in mojstra radža(raja) joge, ki bo povedal tudi svojo izkušnjo.

Vljudno vabljeni. Povabite tudi ljudi, ki se s tem ukvarjajo ( jogo, bioenergijo, akupunturo, new age, reiki, homeopatijo, čaranjem, vedeževanjem, horoskopom, ezoteriko,....)



ah bejž bejž
nam boš pršu tud povzetek spoznanj napisat?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #2 - 12.11.2004 at 15:54:41
 
in kaj bojo tam prepričevali, da te reči ne delujejo?

Jezus nas bo itak vse rešu, a ne? Grin
On bo trpel za nas! Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #3 - 12.11.2004 at 16:22:47
 
Tuki vidm  povezavo ...

Quote:
Meditacija je nevarna. Preberi si več: http://ave.medjugorje-si.org/forum/viewtopic.php?t=195

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Gandalf
1
*
Offline


Posts: 27
Ljubljana
Gender: male
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #4 - 25.12.2004 at 22:30:43
 
WinkZanimivo zanimivo 8)

Sicer niti na tem topicu niti na liknku ni točno napisano o čem se gre??
Pomote, zablode? katere!!!

Če sem zadevo prav zastopil?! ???

Sicer pa glede na to da cerkev svarijo pred uporabo joge, meditacije, masaž... mi deluje isto kot z medicno...

Hkrati pa oboji pozabljajo s kje so dobili VSE znanje, ki ga pooblaščeni seveda sedaj nočejo več izpustiti!!!

To da se ljudje učimo na napakah je pa že 1000x opevana resnica. Zaradi pomanjkanja pravih učiteljev pa se bo seveda še ponavljala... nažalost

Pravijo, da znanje ni za vsakogar??? To je sicer res, vendar to ne pomeni, da ga je prepovedano širiti!!!
Kajti znanje ni samo sebi namen, učimo se zato da smo boljši in koristnejši skupnosti/ljudem.

Ker pa ljudje nočemo prenašati breme odgovornosti je bolje, da ne učimo nikogar in s svojim znanjem cajtamo svoj Ego. NAj nevedniki častijo ELITO in takoimenovane bogove.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #5 - 26.12.2004 at 13:56:34
 
Gandalf wrote on 25.12.2004 at 22:30:43:


Pravijo, da znanje ni za vsakogar??? To je sicer res.

Ker pa ljudje nočemo prenašati breme odgovornosti je bolje, da ne učimo nikogar.


Gandalf pozdravljen,

čutiti je močno opredelitev, zato bi bilo fajn, če lahko kej več poveš zakaj naj znanje ne bi bilo za vsakogar

lahko nadaljuješ tukaj ali pa na temi na drugem folderju Open Source-znanje za vse ali ne, podfolder Da ali ne??

verjetno si mislil, da npr tvoje znanje, če ga podajaš za to nepripravljenim in nepotrebnim, bi šlo v tem primeru v nič. ali pač imaš v mislih določeno definicijo znanja.

Lp.  Smiley

p.s. po moje tut znanja ne pobere vsakdo. moraš biti zainteresiran, pripravljen in osvobojen predsodkov (omejitev, nikalnic).

še nikoli nisem slišala od nekoga ki meditira, da je dejal škodljivo je hodit v cerkev, obratno pa se dogaja. wonder why.


Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Gandalf
1
*
Offline


Posts: 27
Ljubljana
Gender: male
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #6 - 26.12.2004 at 19:21:21
 
Hm verjetno sm res malo zmešano napisal Sad

Uglavnem se čist strinjam s tabo!

Kar se tiče učenja nekako nimam še tok znanja da bi lahko koga učil, (niti nočem trenutno) komot pa vsakemu povem kar ga zanima...če vem odgovor.

Kar se tiče cerkve (in vernikov do pike)... mi ni všeč
      dvojnosti ravno ne prenašam
glede na to da so proti jogi(meditaciji), zdravljenju....lahko komot ukinejo takoj vse svetnike ker njihovi čudeži temeljijo tudi na teh znanjih!!!
Samo tega nebodo nikoli priznali!!

MOja kritika je bila usmerjena predvsem v take elite, ki imajo ogromno znanja (samo za posvečene), to ni samo naša ljuba cerkev!  ostale pa razglasijo za šarlatane pa če so ali pa niso!!

Sem spadaja tudi veliko novodobnih učiteljev/vodnikov/prodajalcev, ki za velik denar ponuja malo oz nič. (prazno denarnico) Hkrati pa se zapletajo v lastne izjave ter tudi neumnosti ???
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #7 - 26.12.2004 at 19:44:54
 
zadnjič je bilo na oddaji Preverjeno o Prenovi v duhu, to je tut ena alternativna veja v rkc kolikor razumem. Pojejo, se objemajo, polagajo roke, zdravijo. me zanima kako ostala inštitucija gleda na to svojo enoto, če so kakšna interna 'ne'soglasja glede tega.

lp  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Alternativna medicina in zablode- predavanje
Reply #8 - 26.12.2004 at 19:52:06
 
Sem videl, in mi je bilo dosti bolj všeč kot vsi tisti klasični ceremoniali ki se odvijajo drugače v cerkvah.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1