Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1520 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

spet policisti
03.11.2004 at 16:47:18
 
Tole mi je prišlo na majl:


> nekateri veste, nekateri ste celo obcutili  na lastni kozi, ce vas je kaksna policijska patrulja v zadnjih dveh tednih  pospremila sredi noci na izredni tehnicni pregled. prvi teden (kaksen mesec  nazaj) je bilo misljeno, da s tem izlocijo iz prometa stare avtomobile ki so v  slabem stanju, potem pa se je preneslo to na vse, se posebej take ki so bili spusceni, z litimi platisci, itd,...to se se zmeraj dogaja, tako da ne bit zacudeni ce vas bo g. policaj ob polnoci spraseval da mu pokazete homologacijo, da skupaj preverita serijsko stevilko sasije avtomobila,..itd

2 'novi'  stvari. slo police je kupila 400 (ja striri sto)> samostojecih radarjev, ki  'prehitre' voznike slikajo ter jim sliko posljejo na dom. do sedaj so bili se  kar iznajdljivi, ker so jih montirali na mesta kot so kante za smeti na izanski  cesti, itd,...sam 400 novih je pa vseeno druga stvar. ena izmed glavnih poti,  kamor jih bodo namestili so predori na slovenskih avtocestah in  pa  predvsem avtocesta od lj proti primorski. slikanje se kmalu pricne ker so jim  radarje ze dobavili.
ce kaj spremljate dnevni tisk, so nas v enem od  casopisov pred nekaj meseci obvestili da je slo policija dobro opremila dve  vozili ford focus karavan z ne vem kaksno super duper napravo, ki je zmozna  zabeleziti vse krsitelje, pa ce je se nevem kako velika guzva na  cesti. no, zdaj so enega izmed njih s priomorske presedlali v ljubljano,  ker sem ga sam osebno vceraj srecal na trzinski 'obvoznici'.gre za bel ford focus karavan, ki je stal na avtobusni postaji pri piceriji di mattia (se mi zdi da se tako imenuje).ce bo zelo hladno boste lahko kot opozorilo opazili da se  kadi iz avspuha ker ima motor prizgan ves cas, a verjetno bo prepozno. registerska je lj*co-67z
to, da pa imajo dve 'novi' vozili opremljeni s  provida sistemom verjetno ze veste.eno je srebrn volvo z lj registracijo ki se  fijaka predvsem po lj obvoznici drugi, e pa nova skoda octavia temno modre  barve, ki nosi nm registersko oznako.
POCAS PA OB KRAJ

ce  imate moznost, sporocite naprej˙˙˙˙˙

Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: spet policisti
Reply #1 - 03.11.2004 at 21:37:04
 
Pred kratkim sem imel srečanje z flashom, ki se je pojavil iz forda focusa karavana bele barve...tako da pričakujem malce dražjo fotografijo prav kmalu (blizu Lj)  Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: spet policisti
Reply #2 - 04.11.2004 at 00:28:56
 
Jebi ga, bo treba dat nogo dol z gasa. Baje so kupili 300 radarjev, ki jih bodo nameščali ob cestah in nič ustavljali. Boš samo samo fotko skupaj s položnico domov dobil. Pa naj bi dali statične radarje v vse tunele. Sem zadnjič brzel do Milana in sem bil prav presenečen, da Italjani vozijo avtostradi 130 in le redkokateri pritisne čez. Tam so jih kar lepo privili s kaznimi.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: spet policisti
Reply #3 - 04.11.2004 at 07:09:03
 
čist prou,bomo mel pri nas manj dela... Grin
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: spet policisti
Reply #4 - 04.11.2004 at 11:17:51
 
ja res je. pri nas v Kransterdamu pa so končno izvedli dugačne racije. ob 6 uri zjutraj so vrgli iz postelje takozvane prekupčevalce mamil. fino. baje so polovili le majhne ribice, medtem ko velike še vedno plavajo v oceanu narkomanske flote. tako to je.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1