Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 9
(Read 23902 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Q
15.08.2004 at 23:52:55
 
rajt

so me zdražl

me zanima

kdo si in kaj hočeš ???

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Q
Guest




Re: Q
Reply #1 - 16.08.2004 at 01:25:57
 
gape wrote on 15.08.2004 at 23:52:55:
rajt

so me zdražl

me zanima

kdo si in kaj hočeš ???



Jaz sem Q.

...

A maverick member of the mysterious and powerful Q continuum, boasting an IQ of 2005 and God-like powers.

Hvala za zanimanje. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Q
Reply #2 - 16.08.2004 at 01:43:39
 
ah no ... to ne vela ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Q
Reply #3 - 16.08.2004 at 09:05:06
 
gape wrote on 15.08.2004 at 23:52:55:
rajt

so me zdražl

me zanima

kdo si in kaj hočeš ???


po moje hocjo sam stestirat tvojo vsesprejemajocnost. v bistvu si jih sam povabu.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Q
Guest




Re: Q
Reply #4 - 16.08.2004 at 09:43:06
 
gape wrote on 16.08.2004 at 01:43:39:
ah no ... to ne vela ...

Tvoja egoistična pravila mi prav malo pomenijo. Smiley

Madan Gopal Das wrote on 16.08.2004 at 09:05:06:
po moje hocjo sam stestirat tvojo vsesprejemajocnost. v bistvu si jih sam povabu.

Da, gape. Koliko si v resnici vsesprejemajoč? Tvoja dejanja zadnjih nekaj dni nakazujejo 180° obratno.  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Q
Reply #5 - 16.08.2004 at 09:44:36
 
Madan Gopal Das wrote on 16.08.2004 at 09:05:06:
po moje hocjo sam stestirat tvojo vsesprejemajocnost. v bistvu si jih sam povabu.

Hari bol.


Ni fer, da vsi testiramo gapetovo. Vsak bi moral bit  v gapetovi vlogi in naj vabi druge, naj  stetirajo njegovo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Q
Guest




Re: Q
Reply #6 - 16.08.2004 at 09:50:34
 
titud wrote on 16.08.2004 at 09:44:36:
Ni fer,

Tudi ti nisi nekdo, ki bi imel pravico določati, kaj je za nekoga drugega fer, oziroma kaj velja in kaj ne. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Q
Reply #7 - 16.08.2004 at 09:58:54
 
Quote:
Tudi ti nisi nekdo, ki bi imel pravico določati, kaj je za nekoga drugega fer, oziroma kaj velja in kaj ne. Smiley


Jest sem samo izrazu pripravljenost svoj del odgovornosti za forum prevzet nase, ker ni  fer od mene, da jo  nosta namest mene  zdaj ti pa gape.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Q
Reply #8 - 16.08.2004 at 10:02:01
 
titud wrote on 16.08.2004 at 09:44:36:
Ni fer, da vsi testiramo gapetovo. Vsak bi moral bit  v gapetovi vlogi in naj vabi druge, naj  stetirajo njegovo.

gape si je nadel vlogo "vsesprejemajocega centra/kontrolorja univerzuma" oz. (naj)visjega jaza. zdej al je to njegova resnicna/trajna/naravna pozicija ali le navidezna/iluzorna/nenaravna/minljiva pa je zaenkrat se vprasanje katerga odgovor se postopoma razodeva.

gape nam dela vsem ostalim neke vrste uslugo. mi pa njemu, dokler ga podpiramo v njegovi vlogi.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Q
Reply #9 - 16.08.2004 at 10:15:22
 
Madan Gopal Das wrote on 16.08.2004 at 10:02:01:
gape si je nadel vlogo "vsesprejemajocega centra/kontrolorja univerzuma" oz. (naj)visjega jaza. zdej al je to njegova resnicna/trajna/naravna pozicija ali le navidezna/iluzorna/nenaravna/minljiva pa je zaenkrat se vprasanje katerga odgovor se postopoma razodeva.

gape nam dela vsem ostalim neke vrste uslugo. mi pa njemu, dokler ga podpiramo v njegovi vlogi.

Hari bol.


Gape nam drugim dela uslugo samo, če nam  s svojim početjem pomaga ozaveščat, da smo vsak na svojem nivoju  'vsesprejemajocega center/kontrolor univerzuma". On je s svojga nivoja   lahko  zase in  hkart za nas, ne more pa bit  namest nas.   Samo v  tem smislu njegova pozicija ne bi smela bit niti iluzurna nit minljiva  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Qja
Reply #10 - 16.08.2004 at 10:32:36
 
saj takšnih destruktivnih izzivalcev je zemlja polna...

mene pa zanima, ker kdo si, itak nikol ne boš mel poguma povedat, zakaj to počneš...pa nehi se skrivat v gapetovi al pa od katerga koli vseobsegajočnosti whatever... in zakaj to počneš...ter kaj, poleg pozornosti, maš od tega...

pa ne rabiš pisat kok si kul, ker to da rabiš miljon mask, da sploh kaj poveš, dost pove.... vsega pa še zmer ne, te raj vprašam, da nam preveč med vrsticami brala Grin


pa v bistvu OD KJE SI JEMLJEŠ PRAVICO ZAHTEVAT; DA S TABO LJUDJE V ROKAVIČKAH BI MOGL DELAT???

pa sploh zakaj tok sovražiš ta forum in ljudi gor?

odgovora itak ne pričakujem...

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Q
Reply #11 - 16.08.2004 at 10:34:19
 
titud wrote on 16.08.2004 at 10:15:22:
Gape nam drugim dela uslugo samo, če nam  s svojim početjem pomaga ozaveščat, da smo vsak na svojem nivoju  'vsesprejemajocega center/kontrolor univerzuma".

kaj si hotu s tem povedat?

Quote:
On je s svojga nivoja   lahko  zase in  hkart za nas, ne more pa bit  namest nas.

ja res je to. on je on, jaz sem jaz, ti si ti. ampak vseen je ob tej ocitni razlicnosti tud ena hkratna enost prisotna. zato pravm, da ce gre gape sprobat eno vlogo/identiteto in ce ostali brez predsodkov uvidmo kam ga to (pri)pelje, nam je lahko velik prihranjenega.

Quote:
Samo v  tem smislu njegova pozicija ne bi smela bit niti iluzurna nit minljiva

ce mu ta vloga ne bo dokoncno izpolnila vsej njegovih hotenj, pol jo bo slej k prej opustil (al pa vsaj hotel opustiti). torej ta se ni bila tista prava/naravna/izvorna/cista vloga vsake individualne duse.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Qja
Reply #12 - 16.08.2004 at 10:42:52
 
Petra. wrote on 16.08.2004 at 10:32:36:
saj takšnih destruktivnih izzivalcev je zemlja polna...

sej je tud velik "ustvarjalcev/pozitivcev" kle na zemli prisotnih, da drzijo ravnotezje vsem tem "destruktivcem/negativcem".

drug druzga (najveckrat nevede) podpirajo hkrati pa si drug drugmu tezijo.

Quote:
mene pa zanima, ker kdo si, itak nikol ne boš mel poguma povedat, zakaj to počneš...pa nehi se skrivat v gapetovi al pa od katerga koli vseobsegajočnosti whatever... in zakaj to počneš...ter kaj, poleg pozornosti, maš od tega...

sej tud tisti, ki smo kvazi-"vsesprejemajoci" hocmo dobit le umetno/minljivo pozornost. lohk bi najprej sami sebe vprasal kaj in kolk zadovoljstva mamo res od tega.

Quote:
pa v bistvu OD KJE SI JEMLJEŠ PRAVICO ZAHTEVAT; DA S TABO LJUDJE V ROKAVIČKAH BI MOGL DELAT???

ce je nekdo kao vsesprejemajoc in vseljubec zakaj se pol cud ce ljudje od njega pricakujejo, da bo z njimi delu v rokavickah? kdo je zdej kle krivc? a un k je pozitivc al un k je negativc? nben. presekat je treba zacaran krog za resnicno dobro vseh.

Quote:
pa sploh zakaj tok sovražiš ta forum in ljudi gor?

po moje zato, da (vede/nevede, hote/nehote) vzdrzuje naravni balans med kvazi-vseprezemajoco ljubeznijo, ki jo sevajo ljudje tega foruma.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Q
Reply #13 - 16.08.2004 at 10:53:07
 
o MGD, si si kar ti vzel čas za odgovore... to mene bolj spominja na razvajenega otroka, ki zacepeta, ko ne dobi dovolj pozornosti...in pol jo kar naenkrat dobi ful veliko....morda celo tolk, da mu je spet preveč in ne ve kam z njo....

še eno vprašanje mam za fantoma s foruma:

a to ti je sam začasni izpad al nas nameravaš še naprej blagoslavljat s svojim vseobsegajočim zabavljaštvom?  Wink Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
psiholog
Guest




Re: Q
Reply #14 - 16.08.2004 at 10:59:35
 
Petra. wrote on 16.08.2004 at 10:32:36:
pa ne rabiš pisat kok si kul, ker to da rabiš miljon mask, da sploh kaj poveš, dost pove.... vsega pa še zmer ne, te raj vprašam, da nam preveč med vrsticami brala Grin

Pravzaprav je, tudi po tvoji logiki, tisto, kar ti vidiš v tem "izzivalcu", le tvoj odsev lastne osebnosti. Po tvoji lastni logiki. S tem si lahko odgovoriš tudi na vsa nadaljnja vprašanja.

Podatka, kdo ta "izzivalec" je, pa nimaš pravice zahtevati. Prav tako, kot je on nima pravice zahtevati od tebe in je to tvoje dejanje nemalo nesramno, če ne celo precej otročje. Se pa lahko tolažiš s tem, da nisi edina v tem početju, saj sem tudi sam doživel enak sprejem ob prihodu na forum, kar pa nedvodmno izraža večinsko ksenofobijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 9