Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1407 times)
PrizeFighter
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2
Hotiza
Gender: male
Za razmislek...
27.03.2004 at 18:37:29
 
Moje misli: Ponižnost pred samim seboj, pomeni, da si priznaš da si človek, in da imamo napake, napake tudi drugi ljudje imajo.To bi se moral vsak človek zavedati, in opravičiti za "napake" napake so le, koliko vem, različni pogledi in drugačn odziv na različne situacije."Napaka" je le manj posvečena misel, neko dejanje.Torej je dobro se potruditi maximalno, da ne pušča posledice, na ljudeh.Z "napakami" ali "lenostjo" se učimo biti, dobri ljudje, boljši ljudje smo ko se potrudimo, da je vse Dobro.Kar je Dobro "boljše", to pa mora vsak zase čez čas spoznati!

Koliko sem ljudi spoznal, pa sebe, mislim na tudi, moje osebne sposobnosti, ki so pravzaprav neverjetne, in vsebujejo veliko volje, sem spoznal, da ljudje, radi spijo, ljudem, je pravzaprav teško, zaradi, posledičnega straha..
Ta strah, ki ljudje čutijo, kot bolečino, pa tudi kot paniko to je zapisano v mislih, in družinsko prepričanje, za slovenijo.
Recimo naš slovenski miselni vzorec je taki, da radi goovrimo da je nam slabo. ampak preživeti se da, koliko vem, tudi prej smo preživeli, vedno smo ljudje, preživeli.
to kar si pripričujemo da nam gre slabo, jaz rečem da je le navada.Iščemo več sreče ki jih v materialnih stvari ne najdemo.
Nekoč davno, smo iskali, svet nazven, Krištov kolumbo, je prepotoval, svet, in za vsak meter ki ga je hotel je občutil, popotoval, ga je inspirilalo.
Planet je osvojen..
Dejstvo je da, manjka, ljudem, nekaj, tehtnega, za tako mišljenje, tako predstavo ki jo govorijo, ali pa razmišljajo, da nam slovencem gre teško.
Vem pa da eni ljudje, se ne skrbijo za drugega.Sem spozal, da se pre amlo skrbimo za en za drugega, da nam je pravzaprav, to v navadi, da ljudje se zapirajo doma,posledično.
Posledična zaprtost, vidim.
Ko bo človek te zadeve spoznal, ne bo več nesrečen, pa trpel ločitve, razpade zakonov.
Ljuden, manjka, eterično znanje.
Duhovnost, in priznanja duhovnosti.
Pritisk, na ljudi je posledičen, posledično se ljudje pol se najdejo, gdo pravzaprav so.
Mislim in vem da zgodba bo se še nadeljevala še kakih 500 let, in vem da vsak dan bo ljudem, lažje, neakteri ne.
Tistim ne, ki so nove duše, ki so prišle, se narodile, prvič v človeka.Tistim bo teško, ko pa je stara duša, je modra, se opazi to na ljudeh.
Koliko vem, imam prijatelje, tisti ki meditirajo na svetlobo, so mi najboljši, ker vidim, svojo enakost, razumem, takega človeka.tisti ki ne meditira, pa ga ne razumem, nerazumnjiva mi je edino, to da dosti daje na možgane na pašo. Pol mi nastane nerazumljiv. Roll Eyes

Lep dan vsem Wink
Back to top
 

Can't you see the signs?&&See the signs now.&&Can't you see them? See the signs.&&You see them.&&All the signs we see them.&&Can't you see them?
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Za razmislek...
Reply #1 - 27.03.2004 at 18:47:40
 
Quote:
...ampak, to je njihov way.  Smiley

Vsakemu njegovo..
Eni tak - drugi tak.

Eni skoz zlato drugi skoz blato...

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Za razmislek...
Reply #2 - 30.03.2004 at 01:40:20
 
Smileyzakaj se pretirano obremenjuješ, če bi bil lahko srečen?
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Za razmislek...
Reply #3 - 30.03.2004 at 09:48:36
 
PrizeFighter wrote on 27.03.2004 at 18:37:29:
Moje misli: Ponižnost pred samim seboj, pomeni, da si priznaš da si človek, in da imamo napake, napake tudi drugi ljudje imajo.To bi se moral vsak človek zavedati, in opravičiti za "napake" napake so le, koliko vem, različni pogledi in drugačn odziv na različne situacije."Napaka" je le manj posvečena misel, neko dejanje.Torej je dobro se potruditi maximalno, da ne pušča posledice, na ljudeh.Z "napakami" ali "lenostjo" se učimo biti, dobri ljudje, boljši ljudje smo ko se potrudimo, da je vse Dobro.Kar je Dobro "boljše", to pa mora vsak zase čez čas spoznati!


Tole tvoj razmišljanje mi je bliz, ker predpostvlja 'napako' sleherne (neposvečene)  misli, katere se ni mogoče izognt, zato se jo je treba naučit  odpustit tako seb kot drugim in se trudit zato, da bi povzročila čim manj škode. Čim manj škode pa  misel  naredi le pod pogojem, da je  posvečenost misli lahko samo v tem, da se polno zaveda svoje napačnosti. Ne da zato ni nč vredna in da jo je treba zatajit, ampak da se misel porajaja iz zavesti,  da  njen osnoven namen ni popolnost ampak  razpoznavanje svoje napačnosti. Da popolna misel ne obstaja, ker popolnost je onkraj misli, podob in dejanj.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Za razmislek...
Reply #4 - 26.04.2004 at 13:38:01
 
PrizeFighter wrote on 27.03.2004 at 18:37:29:
Moje misli: Ponižnost pred samim seboj, pomeni, da si priznaš da si človek, in da imamo napake, napake tudi drugi ljudje imajo.To bi se moral vsak človek zavedati.
"Napaka" je le manj posvečena misel, neko dejanje.Torej je dobro se potruditi maximalno, da ne pušča posledice, na ljudeh.Z "napakami" ali "lenostjo" se učimo biti, dobri ljudje.

Sem spozal, da se pre amlo skrbimo za en za drugega, da nam je pravzaprav, to v navadi, da ljudje se zapirajo doma,posledično.
Posledična zaprtost, vidim.
Ko bo človek te zadeve spoznal, ne bo več nesrečen, pa trpel ločitve, razpade zakonov.
Ljuden, manjka, eterično znanje.
Duhovnost, in priznanja duhovnosti.
Vem da bo vsak dan ljudem, lažje, neakteri ne.
Tistim ne, ki so nove duše, ki so prišle, se narodile, prvič v človeka.Tistim bo teško, ko pa je stara duša, je modra, se opazi to na ljudeh.


Jst tut mislm, da ima zadeva zvezo s starostjo duše. Ampak ne glede na to, pri sebi lahko opazujemo napredek in pretekle napake. Z višanjem zavesti, se napak vsakič hitreje zavemo in jo po tedanjem vedenju najbolje transformiramo. Je pa z rastjo ali staranjem duše, tako zaznavanje in spreminjanje, ko munja. Eksponentna krivulja.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1