Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9602 times)
exorcist
Ex Member




Za gape + phpMyChat
08.03.2004 at 21:53:38
 
Pozdravljen

Čuj, nekaj me zanima, rad bi si inštaliral phpMyChat na svojo spletno stran http://www.novaknet.com/~zmenki/ pa mi ne uspe, čeprav nisem imel nobenih težav na http://www.fjun.com/exorcist/pogovori/ . Tukaj pa zgleda, da ga motijo tele relativne poti, kot jih označuje tale znakec ~. Bi mi morda znal pomagati? Pa zanima me, koliko % procesorske moči požerejo tile Chati?

Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #1 - 08.03.2004 at 21:57:46
 
Ali pa morda, s tem se verjetno ne boš strinjal, da linkam s svojih strani na Gape chat, pa mi narediš privat room za moje obiskovalce, kajti v končni fazi te s tem oglašujem, čeprav verjetno ne rabiš oglasov, amapk vsak obiskovalec je nekaj vreden in potencialni Gape forumaš, ker imam na formu slične topike, torej bodo okusi verjetno podobni?

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za gape + phpMyChat
Reply #2 - 08.03.2004 at 22:41:48
 
exorcist wrote on 08.03.2004 at 21:57:46:
Ali pa morda, s tem se verjetno ne boš strinjal, da linkam s svojih strani na Gape chat, pa mi narediš privat room za moje obiskovalce, kajti v končni fazi te s tem oglašujem, čeprav verjetno ne rabiš oglasov, amapk vsak obiskovalec je nekaj vreden in potencialni Gape forumaš, ker imam na formu slične topike, torej bodo okusi verjetno podobni?

men nebi smel bit blem
jest sm chat installu za vas (glavni pobudnik je bil andres)
jest ga zase nikol nism rabu

ostali (beri, obstoječi uporabniki chata) tud ne bojo mel nč dost proti pomoje ... no ja ... upam ...

kako pa bi blo ime sobi?
pa ne bod pruvukativen ...

in ona bi valjda bla javna ... ne pa privatna ... in ti bi bil (valjda) moderator ... sej je ja 'tvoja' soba ...


al kwa ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #3 - 08.03.2004 at 23:00:46
 
gape wrote on 08.03.2004 at 22:41:48:
men nebi smel bit blem
jest sm chat installu za vas (glavni pobudnik je bil andres)
jest ga zase nikol nism rabu

ostali (beri, obstoječi uporabniki chata) tud ne bojo mel nč dost proti pomoje ... no ja ... upam ...

kako pa bi blo ime sobi?
pa ne bod pruvukativen ...

in ona bi valjda bla javna ... ne pa privatna ... in ti bi bil (valjda) moderator ... sej je ja 'tvoja' soba ...


al kwa ???


Recimo zmenki room, ali pa exorcist room, če bi blo možno, pa jasno mod status, ce kdo ponagaja, da ga kiknem. Ce bi slo seveda, bil bi ti zelo hvalezen, kajti probelm na www.fjun.com je, da je streznik preobremenjen, pa "šteka"....... Ali pa ce bi znal instalirat ti osebno na moji strani phpmychat, vendar ne vem, ce bos znal, ker ti relativci ga serjejo. lahko ti naredim mysql podatkovno bazo pa usename pa geslo, pa ftp dostop pa probas, ce imas cas seveda?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za gape + phpMyChat
Reply #4 - 08.03.2004 at 23:27:58
 
zmenki so pomoje kulj

exorcist nima veze ... in pa tud ... če nevlečeš mafijo, da si boste sral po glavi in se kregal z mulci, da se bojo s kakšnimi čudnimi sredstvi spravljal na gape.org ... si čao odmah ... se reče ... maš kle eno skrajnost forum scene ki je zelo liberalna ... maš edmonda ki je naredu zlo zaprto varjanto ... povsod maš priporočila in ponekje celo pravila ...
potegn iz tega usega neki pametnga in si postav smernice, da ti ne bojo pol po glavi sral (k jih boš kiku vn ... al kwa)

to zna bit težka šola zate ...

no ja ...

kakšen dan počakamo da vidmo, če bo kdo kej negodoval, pol pa naštimamo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #5 - 08.03.2004 at 23:45:13
 
gape wrote on 08.03.2004 at 23:27:58:
zmenki so pomoje kulj

exorcist nima veze ... in pa tud ... če nevlečeš mafijo, da si boste sral po glavi in se kregal z mulci, da se bojo s kakšnimi čudnimi sredstvi spravljal na gape.org ... si čao odmah ... se reče ... maš kle eno skrajnost forum scene ki je zelo liberalna ... maš edmonda ki je naredu zlo zaprto varjanto ... povsod maš priporočila in ponekje celo pravila ...
potegn iz tega usega neki pametnga in si postav smernice, da ti ne bojo pol po glavi sral (k jih boš kiku vn ... al kwa)

to zna bit težka šola zate ...

no ja ...

kakšen dan počakamo da vidmo, če bo kdo kej negodoval, pol pa naštimamo ...


daj raje  - exo_zmenki

saj se ne gre za kako "mafijo", zgolj formalnosti, da imam mod status in vsaj navidez predstavljam neko avtoiriteto, da ih dobi po prstih, če ne bo priden, ce razumes, mene pa itak ne bo kaj na chatu, niti ne bos dobil poplave obiskovalcev z mojih strani, ker forum tak uporabljam bolj za "odlagalisce" razlicnih postov, gre se zato, ce bi ga ze kdo zacel srat, ker nikoli ne ves, da vsaj ve da mu lahko dam kick, niakor pa ni moja zelja, da bi igral bogeca lai kaj slicnega, da bi koga metal vem...


http://www.fjun.com/exorcist/matchmaker/ http://www.novaknet.com/~zmenki/exoforum/

sploh pa se ne nameravm kaj vtikat v interne zadeve Gape foruma, ker se me nic ne tice, rad bi imel samo svojo sobico, zaradi teh razlogovo, ki sem ti jih opisal, ker je www.fjun.com prepocasen, na novaknet pa me zafrkava instalacija phpmychata
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za gape + phpMyChat
Reply #6 - 09.03.2004 at 00:12:59
 
exorcist wrote on 08.03.2004 at 23:45:13:
daj raje  - exo_zmenki

men je brez exiča bolj ušeč ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #7 - 09.03.2004 at 08:04:03
 
men tudi, sicer je to itak od exota problem.

>> samo kot snovalec, ime naj predstavlja pozitivno spodbudo obiskovalcem

exorcist zmenki? izganjanje zmenkov al kaj?

hm...

pomoje bi blo lahko boljš.

exo zakaj sploh maš ta ime? je to tvoje poslanstvo al kaj, jaz tebe ne spremljam kot izganjalca?

pomoje te ta ime omejuje v tem akr ti res si, ime je fill pomembna stvar, jaz bi ga spremenil v kakšno od tvojih res dobrih lastnosti.

izganjanje duhov pač ne vem, če je tvoja res najbl dobra lastnost ali pač?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #8 - 09.03.2004 at 11:27:43
 
Quote:
men tudi, sicer je to itak od exota problem.

>> samo kot snovalec, ime naj predstavlja pozitivno spodbudo obiskovalcem

exorcist zmenki? izganjanje zmenkov al kaj?

hm...

pomoje bi blo lahko boljš.

exo zakaj sploh maš ta ime? je to tvoje poslanstvo al kaj, jaz tebe ne spremljam kot izganjalca?

pomoje te ta ime omejuje v tem akr ti res si, ime je fill pomembna stvar, jaz bi ga spremenil v kakšno od tvojih res dobrih lastnosti.

izganjanje duhov pač ne vem, če je tvoja res najbl dobra lastnost ali pač?


Ja, jaz ne vidim nic slabega v svojem niku. Zakaj sem si izbral taksno ime, lahko pokukas semkaj:
http://www.novaknet.com/~zmenki/exoforum/viewtopic.php?t=76

No, se strinjam, tukaj vi postavljate pravila, tako, da  mi soba #zmenki tudi odgovarja. Ampak fino bi bilo, ce bi se zraven dobil mod status, ker sicer si lahko linkam tudi drugam chat, ali pa da se mi ob vstopu v sobo zmenki izpise naslov moje spletne strani.
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za gape + phpMyChat
Reply #9 - 09.03.2004 at 11:29:54
 
kaj ti mod predstavlja sicer ne vem

tud dvomim da bi lahko blo več različnih pozdravov ko se prjaviš v sobo ... mislim da je za vse sobe isti ...

nja nja ... polite ... nja nja ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #10 - 09.03.2004 at 11:40:23
 
gape wrote on 09.03.2004 at 11:29:54:
kaj ti mod predstavlja sicer ne vem

tud dvomim da bi lahko blo več različnih pozdravov ko se prjaviš v sobo ... mislim da je za vse sobe isti ...

nja nja ... polite ... nja nja ...



Saj ti pravim, ne gre se mi za to, da bi razkazoval svojo moc ali koga banal, sploh ne, ampak da imam vsaj navidezno "avtoriteto", ki skrbi za "red in mir", kot je bot na ircu. Ker ce naredim samo link, pa nimam nobenih prednosti pred ostalimi clani, je isto, kot  da bi bi naredil povezavo do chata vseeno kam, nekam na nek tuji chat, kjer nic ne pomenim, pa me alhko vsakdo vsak cas dol vrze.... Ampak zato sem poprosil raje tu, ker ne maram reklam....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #11 - 09.03.2004 at 11:41:39
 
sem pa si sicer skombiniral za siolo en chat skupaj, ki pa mi ni vsec http://www.novaknet.com/~zmenki/chat ker nima skoraj nic opcij
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #12 - 09.03.2004 at 17:15:39
 
Prosil bi za hiter odgovor, ker imam ze nekaj drugega v planu. Ce je odgovor NE, potem to akceptiram in razumem. Se danes prosim, ker drugace je prepozno.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Za gape + phpMyChat
Reply #13 - 09.03.2004 at 18:07:05
 
nasprotovanj hudih ni blo ... sm ti upedenu ... neki ... eZmenke ...
e stoji (valjda) za exorcista
sm ti dal tud šefovstvo ... upam ...


ps
... a je blo zadost hitr?

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za gape + phpMyChat
Reply #14 - 09.03.2004 at 22:16:23
 
gape wrote on 09.03.2004 at 18:07:05:
nasprotovanj hudih ni blo ... sm ti upedenu ... neki ... eZmenke ...
e stoji (valjda) za exorcista
sm ti dal tud šefovstvo ... upam ...


ps
... a je blo zadost hitr?



cuj, hvala za da si se potrudil in storil vse, kar je bilo v tvoji moci, sem te malo prehitel, ker sem mislil, da s tega ne bo nic, sem ze enemu kolegu poslal prosnjo email, cakam odg., bom videl, ce se mi bo tam bolj splacalo, ceprav ima zelo malo obiskovalcev, kar je edina stvar, ki me malce moti, za razliko od vasega chata, kjer je ugodneje to, da se vedno nekaj dogaja, ampak nimam mod statusa, kar pa je slabost..... zaenkrat se malo pocakaj s celotno zadevo, bom videl kak se bo zadeva odvila.....
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2