Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8756 times)
exorcist
Ex Member




Na kaj trzajo ribice?
20.12.2003 at 19:18:49
 
Sam sem hobi ribič, pa me zanima, na kaj prijemljejo "krščene ribice"? Z dravskimi nisem imel nikdar posebnih težav, najraje so prijemale na črva oziroma deževnika, včasih tudi na kruh, zelenike še posebaj na modne črve, klen pa tudi na koruzo. Nikoli nisem odšel praznih rok.

Za "krščene ribice" sem tudi sprva mislil, da najbolj trzajo na "črve" oziroma "gliste". Ampak glej ga zlomka, vse več je takih, ki najraje primejo na zelo eksotične vabe, kot so zeleni papir, na katerem je čuden simbol $, nekatere celo na pločevino, kdo bi si to mislil? Je to še poledica Černobila, ki je svojim radiaktivnim sevanjem vplival na vedenjske motnje ribic in prehranjevalne navade, saj se mi zdi, da tega pred kakšnim desetletjem še ni bilo?

Nakar se mi je porodila ideja, če bi še sam nekaj zapecal, in sem storil naslednjo stvar: z brusilko sem odrezal košček "afspuha" z mojega avtomobila in ga prilepil na 10,00 mm laks in trojko trnek, s kovinsko predvrvico, za vsak primer, če bi mi prijel kak kapitalec z ostrimi zobmi. Na moje veliko presenečenje, in hkrati razočaranje, uspeha ni bilo. Mi zna svetovat kak star in izkušen ribič, kje sem ga polomil, je krivda na moji strani, morda je neizkušenosti odigrala pomembno vlogo? Morda nisem uporabil prave znamke avtomobila (BMW, MERCEDES, JAGUAR) ali pa čas lovljenja ni bil primeren, čeprav dvomim, saj je bilo sparno in se je ravnokar delalo k dežju, plamete ni bilo, a kljub temu sem odšel praznih rok? Pri takem ribolovu, kot bi namakal v lavor, me zelo hitro mine potrpljenje in postanem malodušen.

Torej svetujte obupanemu ribiču!

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #1 - 20.12.2003 at 20:00:08
 
Ja, obupani ribič, če ne gre drugače, pol uporabi skrajno silo  DINAMIT  ta sigurno deluje, sprobano, sam, posledice, so tvoje   Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #2 - 20.12.2003 at 20:33:27
 
Quote:
Ja, obupani ribič, če ne gre drugače, pol uporabi skrajno silo  DINAMIT  ta sigurno deluje, sprobano, sam, posledice, so tvoje   Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Ej, dober nasvet, jaz sem sprva mislil, da bi v vodo zlil strup, da bi se potem naokrog obračale, da bi jih z mrežo polovil in prodajal na placu za 1/2 ceno. Kupiš kaj na črno?  Grin

Lahko kaj TNT-ja prešvercaš iz Bosne, magari petarde? Wink

PS: Ali pa po vodi plava ena res zaščitena žaba, mimo priplava ščuka in jo poje. Al pa po vodi plava en res zaščiten žužek, pride postrv in ga poje... Vidite, kam to pelje?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #3 - 20.12.2003 at 21:02:49
 
Ribica mora biti ali previdna, ali iznajdljiva ali pa oboje, pa se ne bo ujela na smrtonosni trnk.  Tongue
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #4 - 20.12.2003 at 21:04:43
 
Takole je, drugič namesto auspuha os Marcedeza, BMW-ja ali Jaguarja raje uporabi auspuh od starega zarjavelega fiča, bolje grabijo, ker kaj takšnega je že danes res težko dobiti in je že prava redkost.
Tu grabijo, stoprocentno.
Uporaba auspuha pride v naslednjem postopku, če se ribica res ne da pretentat ali, če ne popusti pri svoji trmasti volji, da bi se ujela.
Ko pa se ujame, jo moraš pa dobro mazat z diamitom, vsak dan vsaj dva tri kose dobrega dinamita, eksplozija mora biti učinkovita in usmerjena, to ne pozabi, drugače ribica odplava naprej.
Pa veselo ribiško dol viseče lovljenje.

Grin Cheesy Grin Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #5 - 20.12.2003 at 21:12:35
 
Še skoz mi nekaj manjka, majhna pomanjkljivost, nimam univerzalne vabe - $$$, na katero dobiš skoraj vsako ribico, brez izjeme, še sak ni potreben.  Grin Tak da sem zopet v precepu?

Kreden, a ti si imel uspeh s fičotom? Ja, katerega leta pa je to bilo, mogoče sedemdeseta, ko ste naokrog hodili s trapezaracami? Te novodobne ribice ne trzaja več na takšno vabo.  Embarrassed
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #6 - 20.12.2003 at 21:22:13
 
Quote:
Takole je, drugič namesto auspuha os Marcedeza, BMW-ja ali Jaguarja raje uporabi auspuh od starega zarjavelega fiča, bolje grabijo, ker kaj takšnega je že danes res težko dobiti in je že prava redkost.
Tu grabijo, stoprocentno.
Uporaba auspuha pride v naslednjem postopku, če se ribica res ne da pretentat ali, če ne popusti pri svoji trmasti volji, da bi se ujela.
Ko pa se ujame, jo moraš pa dobro mazat z diamitom, vsak dan vsaj dva tri kose dobrega dinamita, eksplozija mora biti učinkovita in usmerjena, to ne pozabi, drugače ribica odplava naprej.
Pa veselo ribiško dol viseče lovljenje.

Grin Cheesy Grin Cheesy


Čakaj, porodila se mi je ena ideja - kaj če bi mi ti posodil fičota, jaz pa bi s flomastrom ali grafiti-šprejem na vetrobransko šipo narisal tele znakce $? Grin Upam, da ti dobro delajo brisalci, ne bom nič videl in se lahko zaletim, ko se mi bodo bejbe limale na avto?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #7 - 20.12.2003 at 23:05:00
 
Take bi mogle padat na grehe...
Sej veš, krščansko usmiljenje, ki vsakomur ponudi roko, tud najbolj ubogim Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #8 - 20.12.2003 at 23:22:24
 
Devi wrote on 20.12.2003 at 23:05:00:
Take bi mogle padat na grehe...
Sej veš, krščansko usmiljenje, ki vsakomur ponudi roko, tud najbolj ubogim Wink


Aja, misliš "usmiljene sestre", teh pa je tu zgoraj več, se mi zdi....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #9 - 20.12.2003 at 23:35:21
 
'usmiljene' so druga sorta, jest sem govorila o krščenih Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #10 - 20.12.2003 at 23:38:47
 
Devi wrote on 20.12.2003 at 23:35:21:
'usmiljene' so druga sorta, jest sem govorila o krščenih Smiley


Usmiljene sestre so lahko krščene, ali pa tudi ne.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #11 - 20.12.2003 at 23:42:35
 
To je res, sam 'usmiljene' se ukvarjajo sam z usmiljenja vrednimi Tongue Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #12 - 21.12.2003 at 14:27:44
 
Pozdravček!


Vsaka ribica ima svojo najljubšo "vabo", v katero najraje zagrize...

Jaz priznam, da me moški lahko ujame, če je nadpovprečno razgledan. To me najbolj privlači oz. nasprotno odbija.

Prosim beri razgledan, ne pametnjakovič (kao pameten in samo bluzi)  - tako so "najhujši" .

Seveda so še druge stvari, a to "najprej" opazim.

Tako fantje, kar v šolo hodit in veliko brati pa bo  Grin  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #13 - 21.12.2003 at 15:26:19
 
soncnica wrote on 21.12.2003 at 14:27:44:
Pozdravček!



Jaz priznam, da me moški lahko ujame, če je nadpovprečno razgledan. To me najbolj privlači oz. nasprotno odbija.

Prosim beri razgledan, ne pametnjakovič (kao pameten in samo bluzi)  - tako so "najhujši" .

Seveda so še druge stvari, a to "najprej" opazim.

Tako fantje, kar v šolo hodit in veliko brati pa bo  Grin  Wink



8)

sam valda, če bo nek nasilnež pa razgledan, ga pa tud ne bom hotla Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Na kaj trzajo ribice?
Reply #14 - 21.12.2003 at 16:44:56
 
soncnica wrote on 21.12.2003 at 14:27:44:
Jaz priznam, da me moški lahko ujame, če je nadpovprečno razgledan. To me najbolj privlači oz. nasprotno odbija.


Ja, evo, potem pa sem še jaz najbolj ustrezen zate, kaj nisi prej povedala? Če imaš mere 90-60-90 in če si plavolaska, stara do 20 let, ubogaš moške na besedo, si podredljiva, mila, ne jezikaš, rada pomivaš posodo, likaš in pereš, potem me pokliči na tel.: 031 7399990 (tudi za vse tiste, ki ste potr****)

Se priporočam!


Quote:
[b]Mogoče je pa situacija pri Exotu stari sablji že tako na kritični stopnji kritičnosti, da bi se mu pa vendarle kakšna usmiljena ribica pustila ujeti.
Sej, če priplava mimo kakšna Hindujka ali Islamistka


Baje so te deklice dosti bolj pridne kot večina punc na Gape forumu, to ti verjamem, a kje jih naj dobim? Teh tukaj ne maram kaj preveč, so zelo "radožive", jaz pa sem tako miren dečko, ne bi jih mogel krotiti, izvzemam nekatere, kajti obstaja zelo velika verjetnost, da staknem kak herpes ali kako drugo "neprijetno" bolezen, zaradi katerih posledic bi morda imel pekoč občutek pri uriniranju, to pa se ne splača. Tukaj pa žal ni ni ne kristjank, niti muslimank, še manj pa hinduistk, šamank pa ne maram, ker so z vsemi žalbami namazane, pa umivajo se bolj poredko? Grin

PS: Maš kake podtalne zveze z belim blagom, kupil bi nerabljeno, z malo prevoženimi kilometri, neprepleskano, ki ne žere preveč, se dobro prilagaja cestišču in ki ji še garancija ni potekla?
Wink







Back to top
« Last Edit: 21.12.2003 at 20:25:39 by exorcist »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3