Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3627 times)
kreden
Ex Member




LANCE
01.09.2003 at 19:44:28
 
Kaj je, budalo Kreten?

Ja, saj si pokazal, da si ti najmočnejši, največji, da se nobeden ne bo iz tebe zajebaval. Ker če se kdo lahko iz drugega zajebava si to ti in samo ti.

Hm, zakaj bedarij, ki jih večinoma pišeš tukaj gor, ne spraviš skupaj na tistem tvojem forumu? Aja, že vem, ker si moderator tam in se to ne bi spodobilo. Lahko bi si pokvaril ugled, ubožček.

Kaj, da ne veš kateri forum? Zgleda, da te rozika daje.  No, tu imaš link: http://divine-intervention.biz/forums/

Upam, da bo Gape zbrisal to svinjarijo, ki si jo danes nalimal. No, četudi bi zbrisal 80% vseh tvojih postov, sploh ne bi bila katastrofa, ker imaš same izbruhe.  

Pa sem že mislil, da si se nekam unesel, ampak, potem vedno znova potrdiš, da si samo en egoist, ki uživa, ko druge jebe v glavo, večinoma brez argumentov.

Jaz bi bil bolj vesel, če bi ostal na tistem forumu, kjer imaš neko funkcijo, ker tukaj se mi dnevno ne da brat tvojih 30 postvo dnevno. Ne rečem, da bi kaj pametnega napisal. Ampak tega zadnji čas vedno bolj primanjkuje od tebe.

Ajde bok pa malo se skuliraj.

Matej

____________________________________________
Hehehehe, pravi duhovneži.

Ostalo je brez besed.

Lepo se je delat lepega in poštenega na forumu, privat pa se pokaže pravo lice in to ni prvo pismo od Lanceja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: LANCE
Reply #1 - 01.09.2003 at 23:13:36
 
Sem razmišljala, kolko časa bi mi vzelo, če bi šla vse, kar si raztrosil danes na forum, nalimat na tvojega, s tvojim msg vred, kreden, pa na srečo nisem imela dovolj časa.
Bi blo pa zabave pri vas še pa još, po moje.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: LANCE
Reply #2 - 01.09.2003 at 23:20:20
 
Provokatorka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: LANCE
Reply #3 - 02.09.2003 at 08:50:37
 
Lahko pa si pogledaš zadnja dva userja kreden1 in kreten predvsem pa njihova e-maila. In to ni krednovo delo, ampak od predvidevam nekega drugega "duhovnega" bitja tukaj.  Drugje srat znam tudi sam, ampak je to pod nivojem Wink.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: LANCE
Reply #4 - 02.09.2003 at 19:17:11
 
Uh, Kreden, pol bi lahko nalimal še vsaj dva nadaljevanja najinega PM soočenja, ampak če me hočeš namalat samo z enobarvnimi barvami tudi prav.
Nek ti bude lijepo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: LANCE
Reply #5 - 02.09.2003 at 20:35:30
 
b5 wrote on 02.09.2003 at 08:50:37:
Lahko pa si pogledaš zadnja dva userja kreden1 in kreten predvsem pa njihova e-maila. In to ni krednovo delo, ampak od predvidevam nekega drugega "duhovnega" bitja tukaj.  Drugje srat znam tudi sam, ampak je to pod nivojem Wink.


Kako pa veš, da je od nekoga od tukaj? Vidiš to je obtožba. Pa še opravičil se nisi, če se slučajno motiš.  Wink Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: LANCE
Reply #6 - 03.09.2003 at 07:40:45
 
Računalniki so luštna stvarca za vse se da strekat...
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: LANCE
Reply #7 - 14.09.2003 at 18:17:41
 
Glede na to, da mi je posvečen topic, bom objavil tista soočenja, ki sva jih imela s Kredenom na PM tistega čustveno viharnega dneva. Soočenja, ki so me čustevno premaknila, zbudila in mi dala marsikaj misliti. na koncu v zelo pozitivnem smislu.

1. moje pismo njemu je objavljeno na začetku.

2. Odgovor Kredena:
No, lepo.
Lepa pošta.
Samo a se zavedaš, da si edina svinjarija ti ?
Lep pozdrav.


3. Moj odgovor:
Glede na tvojo dvoličnost in popolnoma različna obraza na dveh forumih, bi se to jaz na tvojem mestu pri sebi vprašal. Samo ti nikoli ničesar ne vidiš in nočeš videt, ker so pač svinjarije s tvoje strani tolerirane.

Poleg tega bi pa lahko ti uporabljal PM, da komu kaj napišeš. Ampak ne, dajmo svinjat po forumu. Boli te k.... za druge.  

Zato me boli k... tudi za tebe. Ker te imam dovolj. Mogoče pa bi ti bilo ljubše,da ti ne bi povedal direkt? Ah ja, sem pozabil, da si dvoličnež z dvema obrazoma.  
Pa naj prebere to tisti Kreden, pri katerem bo bolj hasnilo.  
Pri tebi na lepo in argumentirano ravno ne gre. In ta dva mesagea sta pač pisana na tvoj način. Ogledalo.
Ajde,bok


4. Kredenov odgovor:
Poglej, nisem se spuščal v tebe, niti tebi ni bilo nič namenjeno, mene je napadla Devi, potem Kali in na koncu še za poslastico Ten-nej, kljub temu, da sem prej obvestil, napisal, naj me pustijo na miru in jim obrazložil, da se motijo, ne ni zaleglo, še so udrihali.
Dobro, to je njihova stvar.
Vendar, ti mi pišeš pošto takšno, kot, da sem tebe žalil ali bilokako napadel, pa te nisem, ti si pa mene, zakaj, zakaj sem kreten, sem te morda kdaj kje osebno užalil, mislim da ne.
Če bi taprvo pismo napisal in se prej pozanimal, zakaj je do tega prišlo, prebral in še šlišal mojo stran, pa če bi potem ocenil, da sem jaz kreten, ni problema, tako si pa ocenil samo na podlagi ene strani.
Dobro, pač mora tako biti.

Čao.


5. Moj odgovor:
Ja, res je, nisi se spuščal v mene niti me osebno nisi žalil. Si pa preteral s tem napadom od Devi, ker ni bil nek hud napad, pa še opravičilo je bilo zraven, če se moti. Potem si pa ti začel pač v smislu, da je kontinuiran napad najboljša varianta.  
Saj tako vedno, ko so kakšni vprašljivi username-i, na koncu Gape pove, kar se da iz IP-ja razbrat.

Tisto, kaj je mene piknilo, se že nekaj časa vleče. In to je:
- tvoje žalitve drugih
- velikokrat nesprejemanje mnenj drugih
- da pokvariš tudi dober post nekajkratnimi replay-i, ki dostikrat nimajo veze s temo
- neargumentiranje

In tega vsega je bilo v zadnjih 14 dnevih preveč.  
In nisem te ocenil na podlagi ene strani. Saj sem skoraj vsak dan tukaj in kaj preberem. Ampak ti moraš vsekakor pozornost vedno na sebe obračati.  

Od zadeve s Hymyjem si se nekak skuliral, da je blo fajn prebrat kaj od tebe, ker je imelo rep in glavo in še tapravo vsebino. Pol pa te spet tak vrže. Pa ne mislim tukaj na kritične poste. Saj mora biti kritika, drugače bi tudi zanič in slabe stvari sprejemali odprtih rok.
Res me zanima, zakaj si na onem drugem forumu drugačen, bolj objektiven, razmevajoč, tukaj pa tak, kot si lahko tudi sam prebereš.

No, bo že kak. Jaz sem moral dati to ven in sem dal. In zdaj pač sledi lekcija sprejemanja. Zakaj se je mene dotaknilo? Ker zgleda, da so so lekcije,ki jih bom moral še predelati in dodelati pri sebi.  

Si pa ti tudi bolj take impulzivne sorte kot jaz, samo da si se že umiril, ko sem ti jaz napisal prvi massage.  

Ajde, čao.

Pa hvala za neke vrste lekcijo, čeprav si je ne bi želel. Za tebe pa upam, da boš uspel večkrat malo bolj objektivno pogledat na kako stvar in manj žaljivo obtoževat


6.Kredenov massage:
pa sem povedal, da pač nimam pojma o računalništvu, da sploh ne vem kaj dela moderator, no, pa so me vseeno sprejeli, še napisali so kaj se dela.
Drgače pa prej nisem vedel za tisti forum in niti nisem tam ne vem kako veliko, sem občasno, malo pogledam in grem.

Mogoče sem res preteral z napadom na Devi, ti dam popolnoma prav, saj sem takšen kot sem, samo človek z vsemi slabostmi, vendar se hitro umirim, hitro spoznam napako, ampak, rad pa nimam, da se na tak način neki administrator, v tem primeru, obrne name, če bi mi poslala pismo in zahtevala odgovor, bi ji napisal, nisem jaz in bi bilo vse v redu, tako pa je spet isto kot prvič začela javno sumit in seveda zraven tisto njeno hinavsko opravičevanje.

Res je, da sem velikokrat nesramen, predvsem do RKC in njenih vernikov, vendar imam en razlog, katerega ti seveda ne bom pisal tukaj gori, pa tudi nebi bil takšen, če nebi Exorcist tako provokativno deloval.

Dobro, vem da še moram delati na sebi, trudim se, je že veliko boljše kot je bilo, veliko je pa še za porihtat.

Drugače pa, če bi me v živo poznal, nebi mogel verjeti, da je to ta Kreden iz foruma, pravo nasprotje, ne vem zakaj me tukaj gori včasih tako zanese, da pišem grdo  

Dobro Lance, se ti opravičujem, če sem te kje prizadel ali kakorkoli užalil, ni bil moj tist tačisti namen, pač, jaz mislim in vem, da se z takšnim dialogom, kot sva ga sedajle imela midva da vse lepo razčistit.

Hvala ti Lance, mal si me pa le zbistril.

Lep pozdrav.



Rezime:
Ja, Kreden, bila mi je to lekcija, ena večjih, ki se me je dotaknila bolj kot sem mislil.
In mi dala snovi za razmisliti in bolj sprejemati sebe in druge.
Pozdravljen, Kreden, kjerkoli že si. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: LANCE
Reply #8 - 14.09.2003 at 20:58:51
 
Bravo Lance in Kreden. Krasno sta so izpeljala.  Cheesy Res. Pravi užitek je bilo brati tole.  Smiley
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1