Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2182 times)
Kjara
Guest




PLES PO OGNJU - drugič
28.10.2003 at 16:00:57
 
Društvo za kakovost življenja Atena prireja:
PLES PO OGNJU,
ki ga bo za vas vodil:  
SINIŠA Ž. BODIN
ekspert starodavne tradicije plesanja po ognju in mojster rebirthinga ter drugih tehnik, ki čistijo um in odpirajo naše notranje bitje.
 
Namen našega srečanja je spremeniti način razmišljanja in spoznati, da zmoremo mnogo več, kot si mislimo, ozavestiti sebe in z lastno voljo kreirati svoje lastno življenje. Ogenj nam omogoči, da se soočimo z lastnim strahom pred bolečino in da ga spremenimo v svobodo in ljubezen. Odločiti se za ljubezen pomeni soočiti se s strahovi ter sprejeti tveganje.  
 
Veliko bomo plesali, z raznimi tehnikami in vajami se bomo sprostili in spočili po vsakodnevnem stresu in rutini, vzpostavili pristne odnose s samim seboj in z drugimi udeleženci, se veliko pogovarjali in še veliko drugega. In zvečer iz vse svoje radosti zaplesali po ognju.  
 
Čas: sobota, 15. november, s pričetkom ob 14. uri  
Kraj: Zaplana nad Vrhniko  
Cena: 15.000 tolarjev na osebo (vključena malica in pijača)  
Informacije in prijave: 040/455-529 (Andreja)  
(pa prosim, zaradi omejitve prostih mest se prijavite  vsaj dva dni prej)
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #1 - 28.10.2003 at 18:28:31
 
Meni se dozdeva, da ti nisi Kjara, ampak organizator tega plesa po ognju. Iščeš žrtve na Gape forumu, da si na čim lažji napolniš bidžet (malho) z oderuškimi 15.000 SIT za toplo oglje. 100 % sem, da je posredi denar, za ta tvoj odmevajoči oglas, ki si ga načrtno plasiral kar na dva topika. Seveda je najlažje izrabit stisko sodobnega človeka in mu obljubit mesijansko odrešitev na lahek način, brez da človek sam kaj investira v svojo spreobrnitev. Žal živimo v taki hiteči oziroma hektični družbi, kjer smo prepričani, da se dobi zdravilo za vsako bolezen, takoj in zdaj. Brez truda se še čevelj ne obuje.  Vemo pa, da so to samo prazne obljube in čista iluzija, da se odrešiš takšnega in podobnih psihičnih bremen s hojo čez vroče oglje. Meditacija oziroma joga je boljša metoda sproščanja, pa še nič te ne stane.

Ljudje, nikar ne nasedajte šarlatanom in mazačem. Rajši podarite teh 15 jurjev  v dobrodelne namene, bo vsaj neki hasek. Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #2 - 28.10.2003 at 19:32:26
 
me veseli, da si objavila obvestilo.

vendar v drugo daj v dogodke, tako kot prvega.

kljub temu da je delavnica dobra.
hvala

bom opozoril še boruta, da dajajte obvestila tja kamor spadajo.

v glavnem pa je večji point in največ bralcev dosežeš na najbolj sofisticiran način v pozitivkah in sončni!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #3 - 28.10.2003 at 19:34:41
 
bom prestavil jutri v dogodke!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kjara
Guest




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #4 - 29.10.2003 at 11:36:59
 
Se opravičujem, moj namen ni bil slab, želela sem samo obvestit ljudi o aktualnih dogajanjih.
Od sedaj naprej bom takšne stvari dala samo pod dogodke, obljubljam.


Lep dan vsem,
Kjara
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #5 - 29.10.2003 at 13:28:16
 
sej vemo  Wink

hvala

objemčka, pozdravi vse...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #6 - 06.11.2003 at 13:23:20
 
Raje pamet v roke in šparjate z denarjem. To sploh ni nek fenomen, hoja po žerjavici, jaz bi si upal iti čez oglje, brez da se v naprej nekaj kvazi "duhovno" pripravljam. LARIFARI. Ta običaj je skoraj star toliko, kot sama civilizacija (arabska plemena).

Namreč, ni vseeno, če ti greš preko oglja (ogljik) ali pa preko druge stvari, npr. metala (železo). To ni nič posebnega, ste že videli, kako NASA eksperimentira z različnimi materiali, če ste že videli, da človek lahko drži v rokah žarečo kocko pri 800 stopinjah Celzija. Pomemben je dotik (topl. prevodnost) - stična ploskev med kožo in ogljem, kako dolgo traja in pa snov.

Hja, eni se pač znajdejo, da na tak lahek način izvlečejo krajcarja iz naivnih množic, ki v vse mogoče stvari naivno verjame.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #7 - 06.11.2003 at 13:42:06
 
no ja jaz pravim tko, fizika je res taka, sam je pa res tud neki drugega, najprej probi potem govori.

vsega kar se dogaja se ne da razložit, prenosa dobrih e na ta način verjetno ne.

zato se splača it, velik dobiš, postaneš boljši, manj visok, očiščen... tko je ne glede na znanost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: PLES PO OGNJU - drugič
Reply #8 - 07.11.2003 at 11:40:58
 
manj visok  ???

A. kaj si mislu s tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1