Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2141 times)
exorcist
Ex Member




Za Gape moderatorje
30.07.2003 at 19:56:11
 
DRZAVNI KREMATORIJ, 29.10.1996
PODRUZNICA LJUBLJANA
Okostnjakova ul. 6
1000 LJUBLJANA

Zadeva: VABILO NA UPEPELITEV
Ker ste dosegli predpisano starost in nasa druzba ne more vec pricakovati nobene koristi od vas, ste avtomatsko zapadli upepelitvi po 1. odstavku 7. clena Zakona o upokojenih in drugih nekoristnih obcanih /Ur.l. 8079 z dne 31.4.1975.

Zato se morate takoj ali najkasneje v roku 15 dni zglasiti v nasi podruznici pred pecjo st. 5 zaradi upepelitve vase nadvse smesne in skodljive pojave. Biti morate tesci in popolnoma trezni, da ne bi prislo do poskodbe peci. K upepelitvi se javite trezni, obriti, v svezem perilu in z dobro umitimi nogami, ker dezodoracijske naprave se nismo instalirali. Predhodno morate izprazniti mehur, da ne bi pogasili ognja. Iz istih razlogov morate odstraniti vodo iz kolen. S seboj prinesite malo bukovo poleno, aktovko premoga, posodo za ocvirke in skatlico za koscice.

Vkolikor prej poravnate postnino, bodo vasi posmrtni ostanki poslani domacim po vasi zelji, v nasprotnem primeru pa jih bomo dostavili tovarni SLOVENIJAGNOJ za nadaljnjo predelavo.

Ta dopis velja kot odjavnica na maticnem uradu in kot opravicilo pri podjetju SLOVENIJATRUPLO, ce bi vas obdolzili krivde za neizpolnitev svojega lastnega plana.


PRICAKUJEMO VAS Z ZAKURJENO PECJO !

Co.:                                                Direktor
arhiv                                          Kostko Smrtnik l.r.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Za Gape moderatorje
Reply #1 - 30.07.2003 at 21:12:50
 
Ja ja, pomiri se, no, sej je dobro, sej mi imamo tebe tud radi Wink Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Za Gape moderatorje
Reply #2 - 30.07.2003 at 22:22:21
 


Satan!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Za Gape moderatorje
Reply #3 - 30.07.2003 at 22:33:05
 
t wrote on 30.07.2003 at 22:22:21:
Satan!



A nisi vedel.   ??? ??? ??? ??? ??? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Za Gape moderatorje
Reply #4 - 31.07.2003 at 09:34:19
 
Mi je prav luštkano pogledat takšna pisemca, me spominja na osnovno šolo. V nižjih razredih smo si jih pošiljali. Potem smo to prerastli.

Exsorcist, saj te imamo radi. Ne sekiraj se. Pa še kakšno takšno pripopaj, da se malo vrnemo v zgodnje otroška leta.

Lp Iga Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Za Gape moderatorje
Reply #5 - 31.07.2003 at 12:10:27
 
Quote:
Mi je prav luštkano pogledat takšna pisemca, me spominja na osnovno šolo. V nižjih razredih smo si jih pošiljali. Potem smo to prerastli.

Exsorcist, saj te imamo radi. Ne sekiraj se. Pa še kakšno takšno pripopaj, da se malo vrnemo v zgodnje otroška leta.

Lp Iga Wink


Saj veš, da moški nikoli ne odrastemo, zato je to samo pretveza, kar trdis, pa sem te, he, he Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1