Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8423 times)
exorcist
Ex Member




Re: Smo moski superiorni?
Reply #30 - 11.07.2003 at 10:02:49
 
...

Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Smo moski superiorni?
Reply #31 - 11.07.2003 at 10:13:46
 
Exorcist, škoda, da se tvoja potreba po tem, da bi zbujov pozornost,  zatakne na enih sterotipnih  provokacijah, čeprav bi lahko zbudu čist zadostno pozornost z lastno analizo problema, ki si ga provokativno zastavljšaš v uvodnih postih. Razmisl pa povej, a bolj rabiš mojo pozornost a bolj mojo  pomoč/sodelovanje, da razrešiš probleme, ki te mučjo, če ne vsaj od mene počas ne boš dobu ne enga ne drugega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Smo moski superiorni?
Reply #32 - 11.07.2003 at 11:06:08
 
Exsorcist, najbrž še danes iščeš tisto rebro, ki jo je Bog porabil, da je ustvaril Evo  Tongue Mogoče pa ne iščeš na pravem koncu  Grin 8)

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Smo moski superiorni?
Reply #33 - 11.07.2003 at 12:55:00
 
vilma wrote on 11.07.2003 at 11:06:08:
Exsorcist, najbrž še danes iščeš tisto rebro, ki jo je Bog porabil, da je ustvaril Evo  Tongue Mogoče pa ne iščeš na pravem koncu  Grin 8)

Pozdravček,

Vilma


Ne vem, kaj delam naorobe glede na to, ko pa sem tako neznansko lep Grin, pa se prekleto pameten za povrhu,ha,ha, pa me kljub vsemu nobena noce, sedaj pa stresam pac svoje spolne frustracije tu okrog po forumih in se sopirim s svojim moskim egotom, ne mi zamerit deklice, lahko me katera celo zastonj naseska po goli riti, pardon, seksi ritkici....Grin

Se vedno ne razumem, zakaj je Bog ustvaril zensko, da  je vso clovestvo zapeljala v greh, ko je jedla iz prepovedanega drevesa in se se zraven zapeljala Adama - moskega. Bog bi moral kaznovati Evo - zenske, ne pa se Adama zraven, ki se ni mogel uprti skusnjavi.
Mogoce bi bil raj perfekten, ce nebi bilo zensk in povoda za prvi greh, bi bili moski pac homoseksualci, kaj pa vem? Pa pravimo, da Bog ne dela napak.... Wink


.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Smo moski superiorni?
Reply #34 - 11.07.2003 at 13:08:39
 
exorcist wrote on 11.07.2003 at 12:55:00:
Mogoce bi bil raj perfekten, ce nebi bilo zensk in povoda za prvi greh, bi bili moski pac homoseksualci, kaj pa vem? Pa pravimo, da Bog ne dela napak.... Wink
.

Zato pa vam še dan današnji Eve dokazujejo, da ste lahko podkupljivi  Grin Cheesy Tongue

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Smo moski superiorni?
Reply #35 - 11.07.2003 at 13:19:01
 
exorcist wrote on 11.07.2003 at 12:55:00:
Se vedno ne razumem, zakaj je Bog ustvaril zensko, da  je vso clovestvo zapeljala v greh, ko je jedla iz prepovedanega drevesa in se se zraven zapeljala Adama - moskega.

Sekiranje zaradi napačnih predpostavk  Grin

Bog je ustvaril Evo, ki je zapeljala Adama samo v pravljici.
V resnici se je delitev na dva spola začela že davno davno prej, ko so obstajali le mikroorganizmi in ko ne sesalcev kaj šele človeka še nikjer ni bilo. Ljudje so se razvili mnogo kasneje, kot posledica nadaljnjega razvoja organizmov iz tistih že prej omenjenih mikroorganizmov.


Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Smo moski superiorni?
Reply #36 - 11.07.2003 at 13:39:36
 
Bardo_Thodol wrote on 11.07.2003 at 13:19:01:
Sekiranje zaradi napačnih predpostavk

kot se ti sekiras zaradi "prezivetja". ko bos spoznal da si vecen, ne bo potrebna vec ta skrb. takrat bo prisla skrb v cemu je smisel vecnega obstoja, in kaksna je tvoja naloga v vecnosti. in ko bos se to spoznal in v skladu s tem zavestno deloval, ne bo nbene skrbi vec.

Quote:
Bog je ustvaril Evo, ki je zapeljala Adama samo v pravljici.

ta pravljica je simbolna predstavitev nekega principa ki se ga lahko opazi kjerkoli in kadarkoli v materiji in nam pri marsicem lahko pomaga, za tiste ki so si vzeli cas in se poglobili v njen smisel.

Quote:
V resnici se je delitev na dva spola začela že davno davno prej, ko so obstajali le mikroorganizmi in ko ne sesalcev kaj šele človeka še nikjer ni bilo. Ljudje so se razvili mnogo kasneje, kot posledica nadaljnjega razvoja organizmov iz tistih že prej omenjenih mikroorganizmov.

to pa je zame res le pravljica.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Smo moski superiorni?
Reply #37 - 11.07.2003 at 13:50:34
 
Quote:
kot se ti sekiras zaradi "prezivetja". ko bos spoznal da si vecen, ne bo potrebna vec ta skrb. takrat bo prisla skrb v cemu je smisel vecnega obstoja, in kaksna je tvoja naloga v vecnosti.

Jaz se zaradi preživetja nič ne sekiram, vendar te  imam rahlo na "sumu", da svoje skrbi projiciraš name  8)

Pogosto uporabljam besedi razvoj in organizem, ker se mi zdi tisto, kar predstavljata ključno, pomembno in vsaj zame zelo zanimivo.

Če ti pogosto operiraš z besedami, kot so skrb, strah, obstoj in podobno, to sicer največ pove ravno o tebi samem.


Quote:
to pa je zame res le pravljica.

Saj tudi nisem pričakoval, da boš razumel drugače, pa saj tudi ne moreš, če se temu področju še nikoli nisi poglobljeno posvetil.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Smo moski superiorni?
Reply #38 - 21.07.2003 at 21:49:57
 
Ali smo moški superiorni? Hmm, nenavadno vprašanje. Saj to vendar ve vsak tumpek...  Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3