Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2785 times)
EX memeber
Guest




Laznjivci
06.07.2003 at 02:27:48
 
Predragi moji bluzatorji!

Moram povedati, da ste vsi prekleto fino poduhovljeni ke u 3 PM.
Če bi vaša sranja držala, bi se spomnili bivših obiskovalcev vašege foruma in z njimi obdrzali kontakt. Tako duhovni, kot otipljivi. Tako pa ste navadne materialistične riti, kot vsak pofu_an slovenček in o duhovnosti nimate nobenega pojma.
Najlažje je mlatiti prazno slamo... to je edino kar znate.
Sram naj vas bo!
Uzivajte ob sleplejnju drug dugega še naprej!

KVJ
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Laznjivci
Reply #1 - 06.07.2003 at 08:25:20
 
oj, dragi kvj, poglej:
laž s tem nima veze, mogoče bolj zavedanje, ali pa še bolje občutenje tega, sočutje...

ja res je tega nikol nismo vzel v razmislek, vsaj jaz ne, bolj sem gledal na to, da če je nekdo že šel mu nisem hotel pol še bluzit po mailu al pa kjerkol...

sej veš delamo bol na tem načinu, da vsak dela kar ga veseli in da ma vsak svobodno voljo in potem če mu sede ustvarjat je vabljen, če želi sam pisat tudi, če gre mi ni vseen, včasih pač moraš it da pol lahko prideš nazaj bolj zrel z več izkušnjami, ki dopolnijo naše razumevanje in ustvarjanje teh dobrih stvari...

včasih se zavemo da se komu izteče druženje z nami in pol smo hvaležni za vsak trenutek, ko smo delili skupno pot, a vemo da če bi ga proslili da ostane , vabili na piknike, da to ni njegova pot in pol mogoče ne bi blo dobro ...

je pa dobra ideja to in dokaz, da se imamo še velik za naučit, ta socialna komponenta nam najbrš res manjka, čeprav sta ljubezen in prijatelstvo naši visoki vrednosti a sta res usmerjeni bolj v naprej... čeprav se vem za velik forumovcev ki se tudi trudijo v tej smeri, morda ne javno, a se... mogoče je bil andres neki časa ta človek, ki je to imel, pozdravil vse, skrbel za dobro vzdušje, stike... zdej ga ni več in z njim je odšel tudi del tega, morda si ti ta, si ti zato prišel da boš poskrbel za te stvari...

če ne, pa upam da kdo dobi idejo, oz željo, ja res je tega na forumih dosedaj še nisem zaseldil, vsekakor odlično, ta človeški del bi lahko bil tudi drugačen, samo zato je nekdo drug tu... jaz ne, moja pot je usvarjanje in kreiranje, sodelovanje, ostalega ne vidim čist vedno, zato ob 600 forumovcih in veliko ustvarjalnosti, predvsem pa skrbi zar razvoj ustvarjalnih okolij tega enostavno ne delam, niti mi ni prišlo nikol na pamet, zaradi drugih izhodišč, takih ko vsak zase najbolje ve kaj je zanj prav, zato... jaz ne... je pa to sigurno lepo in bi lahko vsake tolk poslal vsak kakšen mail... lahko

morda bi lahko skrbel ti za te stvari, v veliko veselje nam bo če to čutiš...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Laznjivci
Reply #2 - 07.07.2003 at 11:20:03
 
Ja , je res hudo od drugih pričakovat, to kar sam nisi sposoben delat in dajat. Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Laznjivci
Reply #3 - 07.07.2003 at 11:56:55
 
Petra. wrote on 07.07.2003 at 11:20:03:
Ja , je res hudo od drugih pričakovat, to kar sam nisi sposoben delat in dajat. Cheesy

Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Laznjivci
Reply #4 - 13.07.2003 at 14:28:32
 
KVJ!

Cheesy Daj, zaupaj meni, kdo te je tako zelo užalil, da govoriš tako nepremišljeno in prizadeto. Mislim, da si zelo slabo bral ta forum, če nisi na njem res našel prav nič dobrega. Predlagam ti, da začneš znova brati.

Ali pa še bolj konstruktiven predlog: Začni pisati velike misli, pa nas boš tako počasi navdihnil, in oglašali se bomo kot tvoj plemeniti odmev!  Wink

Vsekakor pa hvala za kritiko, čeprav se mi ne zdi vredna tega imena, saj gre v resnici za ktitikantstvo.  Grin

No, oglas se bolj konstruktivno!  Smiley
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Laznjivci
Reply #5 - 14.07.2003 at 00:28:36
 
Quote:
Če bi vaša sranja držala, bi se spomnili bivših obiskovalcev vašege foruma in z njimi obdrzali kontakt. Tako duhovni, kot otipljivi.


Ja kako pa to misliš, da bi zgledalo? Saj veš kje je forum. Menda ne bo forum letal za tabo.

Sicer pa WB. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Laznjivci
Reply #6 - 14.07.2003 at 08:50:37
 
na nek superčuden način imajo vsi EX memberji pri nas še vedno svoj member-name ... tko da jest ne vidim težave s komunikacijo ... če je le namera takšna ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Laznjivci
Reply #7 - 14.07.2003 at 09:41:39
 
...in da ni namera le provocirati Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Laznjivci
Reply #8 - 14.07.2003 at 23:31:55
 
Ex,    Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin , prav smešen si.

Ne trkaš na prava vrata in na pravo zavest.

Ne se smešit in delati iz sebe bedaka.   Wink

Pojdi trideset metrov naprej in trkaj na druga vrata z desne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Laznjivci
Reply #9 - 15.07.2003 at 09:05:54
 
Odkar Te ni je v mojem srcu praznina, katero skušam zapolniti z mislijo na Tebe in tvoje prijetne, tople in prijateljske poste, ki si nam jih tako nesebično poklonil.Neskončno se veselim našega ponovnega snidenja, ko boš spet imel čas za nas prijatelje, ki te neizmerno ljubimo in potrebujemo.
Hvala Ti za vse kar si nam dal.

Pogrešam Te, prijatelj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1