Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 712 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
PREOBRAZBA SAMEGA SEBE
14.05.2003 at 16:22:07
 
Prebiram tale tekst;

http://home.amis.net/barsekb/html/zm_preobrazba_samega_sebe.htm

Ustavim se že ob prvem stavku ;

Pameten človek ve, da je odgovoren sam zase in tudi, da če se kdo lahko spremeni, je to le on sam.

In še tu;

Skratka – vztrajno iščite pa boste našli. Držite se svojih občutkov. Vaši vodniki vas lahko zelo natančno napotijo v pravo smer skozi vaše občutke. Tako dobite pri določenih ljudeh silovit odpor, k nekaterim pa vas kamor samo odnese.


Rada bi omenila, da se je moja preobrazba začela nekje med 12 in15 letom starosti, ko sem začela hoditi čisto drugačno pot, kot so vsi moji  ostali vrstniki.
Tedaj in še pogosto sedaj sem menenja, da Odraščam na tej Svoji POTI Hitreje kot marsikdo drug. Opazim več. In nikoli si ne dovolim, da nekdo poseže vame, v mojo Osebnost in ŽEli  tam spreminjati - Delujem iz Sebe in to je BISTVO mojega življenja, stopnička više k moji Osebni rasti.

In na tej poti me že vseskozi zelo dobro spremljajo moji občutki za smer in prepoznavanje bližine, v kateri se dobro počutim...
Vodinki pa so moji dobri in zaupni prijatelji na katere se lahko zanesem in tisti nevidni, kateri so ob meni že vseskozi odkar se zavedam svojega življenja.
Hvala  JIM in Vam.

SIMONA

Kako pa vi Spoznavate samega sebe in se preobražate?

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1