Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1183 times)
A.
Ex Member




dovolj energije in neutrujenost in nezaspanost
30.04.2003 at 08:06:42
 
V zadnjem obdobju sem preučeval zaspanost in brez energijska stanja, v primerjavi z mojim full energijsko polnim stanjem.

Torej zaključki:
1. full e generiranjo ideje, bolj so nore več e dajo, pravzaprav te ideje vlečejo naprej, ampak ti dajo tudi e da jih narediš
2. stabilno e ti, da to da si na svoji potki, da delaš svoje poslanstvo
3. neutrujenost ti daje to, da zaključiš stavri, ki so za zaključit. nespečnost se s tem takoj v eni sami sekundi opravi. tle pride prav da znamo spustit stvari iz lajfa, al pa vsaj dovoli, da se za neki ur ne ukvarjamo s tem in da se tolk časa lahko razvijajo v pravo smer same.
4. dober potek dogodkov in nezgublanje e v vzorcih, daje skupna vizija vseh prisotnih
5 ohranjanje e pa daje stik s sabo(oz upoštevanje sebe) in pa ločeni protokoli od vas(primer če nekdo pride k vam in vam reče a mi narediš tole, vi pa nimate časa in full stvari za narest prej, rečete glej vrsta je in za vse se upošteva) torej ne da vi odločate, ej ne morem zdej ker delam, pol se ne počutite dobro... dovolite da protokoli uredijo stari, vrsta je protokol.

upam, da bo še kdo dal svoje izkušnje  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: dovolj energije in neutrujenost in nezaspanost
Reply #1 - 30.04.2003 at 15:20:34
 
Quote:
3. neutrujenost ti daje to, da zaključiš stavri, ki so za zaključit. nespečnost se s tem takoj v eni sami sekundi opravi. tle pride prav da znamo spustit stvari iz lajfa, al pa vsaj dovoli, da se za neki ur ne ukvarjamo s tem in da se tolk časa lahko razvijajo v pravo smer same.


Moje izkušnje s spanjem in energijo...

Pogosto se rada zalotim, da preveč spim. In dnevi, ko se to zgodi...
Običajno ali se preveč najem in potem mi energija v telesu zelo pade. Ne vem, mogoče se narobe prehranjujem, tudi to sem že zapazila.
Je pa eno.
Ko se do neke meje utrudim in živim zdravo, porabim več energije, jo tudi več nazaj prejmem, to mi je zelo zanimivo.
Sem zadnjič opažala.
Bila sem veliko v naravi, pred tem skoraj nič - spala bi lahko cel dan, ko nisem niti stopila - v hrib.
In se zgodi.
Seveda se. Enegijo oddam, hkrati pa jo s sprehodom in naporom tudi prejmem.

In spala sem ko angleček, predvsem pa veliko manj kot običajno. Po sapanju, drugi dan, pa sem imela več energije, kot dan pred tem.
To se mi zdi zelo zanimivo, predvsem prehranjevanje igra tu zelo zanimivo in predvsem bistveno vlogo.
Energetsko pravo.


In tu se potem kaže - VELIKO in hkrati Dovolj Energije in tudi ne tako močna zaspanost, kot običjano, ko NIČ NE POČNEMO... A samo spimo..

Ziby ma k temu, veliko za dodat, kajne.. Wink

In ko smo naspani, toliko kot potrebujemo, delujemo z VEČ enegrije kot običajno...

Se še kdo strinja?

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1