Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8178 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

$4,5 MIO za hlapce
26.03.2003 at 23:07:58
 
Današnja "ameriška pomoč" v znesku 4,5  MIO dolarjev  je pokazala, da Slovenija, oziroma njeno vodstvo nikakor ne sodi v EU temveč na Balkan od katerega se je ravno z nedeljskimi volitvami za palec umaknila.
S takšnim vodstvom kot ga RS ima je celo bolje, da je ta neprepoznavna, saj bi bila v nasprotnem le v posmeh tistim, ki so nas hoteli prepoznati.  In kdo se nam smeji najbolj?  Vse ostale članice kandidatke za vstop v EU, vse že obstoječe članice EU in nenanazadnje vsi ameriški senati, ki so še enkrat videli kako lahko je obrniti celo državo, to pot Slovenijo. Medtem ko se oni cinično posmehujejo nam, si v DZ ostala družba popravlja kravata za še eno večjo morda bolj prepričjivo laž kot so bile vse te v zadnjih dneh kar zadeva NATO in soudeležbe v iraški vojni.

Ravno tako spada v ta posmeh tista razvpeta Vilinška deklaracija in obenem nategovanje vseh in vseh  tistih, ki nas vodijo in obenem trdijo, da Slovenija ni v nobenem primeru vključena v vojno v Iraku. In tudi ne bo.
Grem jaz rajši v petek vodni kamen pucat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #1 - 26.03.2003 at 23:33:40
 
No, jaz mislim, da kljub vsemu Slovenija v vojno ne more biti vključena. Saj nima s čim biti. Ztremi Pilatusi bi res malo naredil, pohote pa tudi menda ne bodo poslali. Da pa podpiramo-jo(vlada, jaz ziher ne), pa je itak jasno, saj se ne smemo zamerit velikim šefom. Veliki šefi pa tako vemo kdo so.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #2 - 26.03.2003 at 23:36:54
 
a ni ta keš za to da bodo lahko naši zaščitili konvoj, ki bo prečkal naše ozemlje?
al ga je že?

al za kaj je ta keš sploh?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #3 - 26.03.2003 at 23:38:56
 
Ta keš je zato da bo Slovenija neposredno sodelovala v iraški vojni. Zadnjič so bile neke akcije darovalcev krvi. Celotna policija jo je dala.  Četudi jim pošljejo eno samo kapljo te slovensko policajske krvi je s tem Slovenija udeležena v vojno. Posredno seveda.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #4 - 26.03.2003 at 23:39:56
 
aha

a ni tkole?

Quote:
Iz nevem katerega resursa vlade, je bil posredovan odgovor za ta keš. Pravijo, da to ni keš za podporo vojni v Iraku, ampak je to keš, ki ga NATO vsako leto nameni potencjalnim kandidatom za NATO. Tako naj bi denar dobivali od leta 1996 in do sedaj naj bi dobili iz tega fonda cca. 19,5 miljona $. Denar naj bi porabili za ene tehnične zadeve za vojsko, za usposabljanje vojakov itd. Kolk je res, pa vejo samo tisti, ki s tem kešom razpolagajo.

LP Harry

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #5 - 26.03.2003 at 23:40:45
 
Kri naj bi bila za humanitarno pomoč iraškemu ljudstvu.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #6 - 26.03.2003 at 23:48:16
 
Quote:
Kri naj bi bila za humanitarno pomoč iraškemu ljudstvu.

LP Harry



Ja, naj bi bila. Istočasno pa so tisto Vilinško sprejemali.
Ti kravatarji res  mislijo, da je navaden narod blesav.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #7 - 26.03.2003 at 23:53:07
 
gape wrote on 26.03.2003 at 23:39:56:
Quote:
Iz nevem katerega resursa vlade, je bil posredovan odgovor za ta keš. Pravijo, da to ni keš za podporo vojni v Iraku, ampak je to keš, ki ga NATO vsako leto nameni potencjalnim kandidatom za NATO. Tako naj bi denar dobivali od leta 1996 in do sedaj naj bi dobili iz tega fonda cca. 19,5 miljona $. Denar naj bi porabili za ene tehnične zadeve za vojsko, za usposabljanje vojakov itd. Kolk je res, pa vejo samo tisti, ki s tem kešom razpolagajo.  

LP Harry
aha

a ni tkole?



Ja tako so rekli po radiju. Če je res, pa pitaj boga.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #8 - 27.03.2003 at 07:37:25
 
Quote:
Ztremi Pilatusi bi res malo naredil, pohote pa tudi menda ne bodo poslali.


Samo pohote ne, naše potrebne babe bi do smrti izčrpale tako agresorje, kot Iračane...  Grin


Quote:
Današnja "ameriška pomoč" v znesku 4,5  MIO dolarjev  je pokazala, da Slovenija, oziroma njeno vodstvo nikakor ne sodi v EU temveč na Balkan od katerega se je ravno z nedeljskimi volitvami za palec umaknila.  


Zakaj je treba balkan toliko žalit? S tem je pokazala NATANČNO TO da SPADA  v EU, med prodane kapitalistične duše, ki bi za par dolarjev prodali celotne družine... Tako izprijen folk živi pretežno le v EU in ZDA...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #9 - 27.03.2003 at 09:01:36
 
Včeraj ob osmih na teletekstu: Rupel sploh ni točno vedel, zakaj je Slovenija dobila ta denar. Grin

Ste bli pred parlamentom?
A je res naš Islandec Andres največji aktivist med nami. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
marmar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #10 - 27.03.2003 at 10:38:03
 
Slovenija je majhna država, ki jo vodijo majhni politiki brez jajc. Žal!
Back to top
 

marmar&&&&Naj vam bo vsak dan najlepši dan!
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #11 - 27.03.2003 at 12:31:33
 
Pozdravljeni!

Tako kot sem že tolikokrat prej povedala in mi še vedno ne da miru in bo še velikokrat povedala:

SAMI STE VOLITI TE NORCE!!!  Angry

In kar je najbolj smešno

SPET JIH BOSTE VOLILI

in pozabili na vse kar so počeli in se delajo norca iz vas (nas) in se vam smejejo in lažejo in vas smešijo ti bedniki!!!

Res sem žalostna, ker vedno delajo traparije in narod še kar naseda  ???

Lepo prosim, dajte si to kar zdaj počnejo zapomniti in jih na naslednjih volitvah sankcijonirati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
marmar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #12 - 27.03.2003 at 13:26:50
 
Soncnica, samo povej, koga bi bilo dobro volit!? V tej godlji sta bili tako pozicija kot opozicija na isti strani! Kar koli zagrabiš, smrdi!
Back to top
 

marmar&&&&Naj vam bo vsak dan najlepši dan!
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #13 - 27.03.2003 at 14:33:22
 
Jelinčiča voli, ta bi vsaj ostale lopove uničil (če pa še državo zraven, pa ni škode, jo bodo drugače oni tudi)... Grin

Drugače pa se strinjam s Sončnico... itak..
Folk vedno jamra, izvoli pa si zmeraj istega biriča...
Jebat ga, folk je načeloma glup..

Upam samo, da po tej vojni ne bodo kje naprej hodli s kakšno neumnostjo ala demokracijo...

Demokracija, pokrepljena s Platonovo "Plemenito prevaro" ne more biti v nobenem pogledu niti poštena niti smiselna (razen za redke pohlepneže, ki se debelijo v tej smeri); dokler bosta imela povprečni Joža in Micka lahko svoje "mnenje" in glas bomo ostali "jebali ježa" in izgubljali živce...
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: $4,5 MIO za hlapce
Reply #14 - 27.03.2003 at 14:42:46
 
 volite nas... računajte na nas...  Roll Eyes
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3