Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6127 times)
A.
Ex Member




odprta koda zdravilcev
26.02.2003 at 08:35:44
 
evo dojel sem zakaj je tale open source tle gor...

prvo resno open source stvar, ki bi jo blo treba spedenat je to kodiranje raznih predmetov...

zadnjič se dobim s prijetnim gospodom, ki je v slo merilu eden bolj priznanih ljudi, ki se ukvarjajo z informiranje stvari, dela tudi poskuse z i vode in to pol slikajo ko zamerznejo... dobr stric res!

včeri se tuširamin k smo dela za seminar za neke stvari o poslanstvu, smo se dotaknl tud programiranja in pol se mi to vrti ... in si mislim matr k tale voda se da tolk dobr informirat kaj če jo eni v vodovodnem informirajo?

pa če ne znajo dobr programirat?

pol sem takoj pomislu k je en model k dela neke kode za vodne filtre, une kozarce in mobje...

kaj to programira... a je kje vidno, sej daje rezultate, rezultate daje tud kaj drugega...

zdej sem se spomu, dobr bi blo da bi ti bioenergetiki dela to v odprti kodi da bi vidu kaj ti programirajo not, kaj piše, kaj pa če to ni to, ker hočeš...

naj dajo dekleracjo tega zravn,...

tko kot reikisti ti tud...

pol bomo lahko dopolnil in cel svet bo delu za dobro vseh

evo prvi post za odprto kodo bioenergij v sloveniji je sporžen zdej so na vrsti tisti ki delajo na tem...

kdo bo prvi ki bo reku delam v os


jaz A. delam v os sam delam okolja in mind&situacion software
me pa zanimajo zdravilci...
Back to top
« Last Edit: 30.03.2003 at 09:05:34 by A. »  
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #1 - 26.02.2003 at 11:25:31
 
Ni finta le  v odprtju kode, saj tud npr. vsaka religija temelji na odrti kodi svetih spisov. Problem je v zaščiti avtentičnost te odprte kode, da tud če jo vsak, ki ma pet minut cajta,  predela po svoje, ne zmaliči tako, da ne deluje več tko  univerzalno, kot je blo mišljeno na začetku. Skrtaka, koda mora ostat pregldna in splošno uporabna,  tud če se jo loteva vsak prirejat po svoje.

Mislim, da je taka ideja linuxa, ki ostaja univezlen operacijski sistem, tud če si ga vsak lahko priredi po svoje. In ko si ga priredi po svoje, mora to priredbo nekak ohranit kot integralen del celote, da se ta ne izgubi, da funkcionira kot del originala tud,  ko bodo to njegovo priredbo začel prijerajt drugi.

To me ful spominja na genski inženiring. Ko se začne spreminjat v en gensko zakodiran program, se bo slej ko prej naravno vzpostavljeno ravnovsje zrušlo. Zato je treba originalen program objavit in ga prepustit javni uporabi po principu  človeško simulirane evolucije, v katero lahko svobodno poseže vsak, ki ma znanje in motiv, da to počne. Seveda je treba vzporedno vršit  javni nadzor in vsako spremebo definirat pa registrirat, da se ve,  od kod je stavr šla, kam se je spreminjala in kako se je hkrati z njo spreminjala tud celota, da jo je  kadarkoli mogoče pripeljat nazaj do izvora.

Skrivanje je  manipulacija.  Skrivanje kode omogoča npr. pri mikrosoftu ne samo monopolnega položaja in bajnih zaslužkov, pač pa predvsem oviranje  neslutenega razmaha osebne kreativnosti, ki prav z ničemer ne bi ogrozilo originalne ideje oken kot operacijskega sistema. Njihov intelektulani lastnik in še vedno lahko bil gates, ki bi  s prepustitvijo zaščite čistosti svoje kode javnim mehanizmom nadzora  dost več naredu za stabilnost računalniških sistemov po svetu kot pa zdaj,   ko mu sistem mrka, da še sam ne ve zakaj. Ko bo sistem, grajen na sktriti kodi,  mrknu, bo vse njegovo bogstva kaplja v morju škode, ki jo bo sam povzroču.

Enako je z genskim inženiringom, ker ko bo šlo kje kaj na robe (in to že gre!!!), lastniki originalnih in spremenjenih kod ne bodo nikol mogl sami odpravit pizdarij, ki jih bodo sami zakuhal. Ko napravjo folku  za par miljard dolarjev škode, se začnejo jokat, da jim lahko poplačajo le kakšen miljonček in se nam ob tem clo smiljio, saj škode, ki jo ustvrijo v naravi, dejansko nikol ne morejo z denarjem poplačat. Revčki.

Ne vidim razloga, zakaj ne bi bil open source povsod. Do česarkoli  prideš, definiraj to svojo kodo kot svojo in jo daj v javno last. Saj ta koda je še zmeraj tvoja, tud če se jo bodo drug loteval prirejat po njihovo. Ampak una prirejena  pa pol ni več tvoja ampak  njihova last in oni bodo moral vzet nase odgovoronst za priredbo. Če bo koda vkončni fazi nardila pizdarjo, bo vsak odgovrjal za svoj del, če bo pa prinesla dobro, bo imel vsak občutek, da je k temu dobremu prispeval nekaj svojga. V tem je po moje bistvo open sorsa: v posamični  soodgovornosti za uspeh al pa neuspeh, ki sicer manšja dobiček, a tud izgubo.

Po moje na ta način tud jemljemo v javno last  pa prevzemamo soodgovornsot za eno evolucijsko kodo življenja, ki so jo doselj bogovi prek samozvanih pooblaščencev  skrivali pred nami, dokler nam  niso zarad tega njihovega  nezupanja napravl tolk škode, da se nam zanjo ne morejo več odkupit.  Da smo jih moral  do konca odpikat, tako bogove kot njihove pooblaščence.            
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #2 - 30.03.2003 at 00:40:47
 
A. ne štekam čist kaj pomeni da delaš v os!

Jaz kar čistim, programiram, zdravim, delam samo v najvišje dobro osebe, sebe ali vseh. Sem samo služabnik, prevodnik svetlobe. Ob vsem tem čutim pretok ljubezni do vsakogar, nežnega zadovoljstva in miru!

Če si to vprašal, potem je tu namestu Ja!

Zase nimam nikakršne želje, da kaj pokasiram, kar mi ne bi bilo treba. Enkrat v prejšnem lifu sem naredila napako, odplačevanje boli,ne bi šla še enkrat skozi to, bi me samo oviralo na moji poti. Wink
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: odprta koda zdravilcev
Reply #3 - 30.03.2003 at 08:58:15
 
včeri in dans sem razmišlju o tem da bom sem še neki spisal, evo pol pogledam in tvoj vprašanje..., japs..

evo poskusmo oblikovat os tudi v teh stvareh... za tvoj primer tako kot delaš še ni tolk podobno os, čeprav je blizu vsaj način, ker je vir odprt.

bom reku par primerov:
1. kozarci zdravja.
jaz naprimer nimam jasne dekleracije kaj so zakodiral v kozarec zdravja?
recimo da so zakodiral notr te stavke:
voda iz kozarca zdravja veže nase sladkor in ga odnaša iz telesa
voda iz kozarcev zdravja veže nase odvečne snovi in jih odnaša iz telesa.

recimo...
pol bi reku ok, mogoče je to to... zdej pa ne vem?
kako naj vem kaj je v informiranih kozarcih? čista manipulacija!

evo če ne vem kaj dobim, tud ne vem, če so efekti uredu, sploh pa ne vem ali res odpravlja vzroke ali le briše posledice?

drugo je to da dajo neki dekleracije pol pa je koda čist druga, kdo to preverja?

evo, zdravilci pa nekak v istem poslu delajo neki kar še sami ne vejo čist točn?
ok, reciva da ti napišeš oz poveš bolniku oz so te kod recimo reiki javno dostopne...
piše npr: odprem se in sem le kanal, ki od pra vira prejema e, ki v pacientovo najvišje dobro pomaga njemu...

ok, to je dokaj v redu način.

sicer nihče ne ve katere so te kodo, ki jih prejemata ampak ok, vsaj zaščita je z v najvišje dobro.

kull, ampak to se vsaj ve...

eni ne povejo nič, majo ene svoje postopke, ki jih skrivajo, niso javno dostopni... in pacient pride in pol ga zdravijo oz pošiljajo neko energijo.

zdej tretji primer je meditacija, en folk odpre ljudi in pol jim naredi eno meditacijo v stilu.
sprostite se...
odprite se...
očistite se vseh tujih vplivov...

recimo
to je še kar ok, sam folk v naprej ne ve kaj bo on reku, pol pa lahk dobi info, ki ga niti ne zanima.

ok, recimo zdej os je v teh primerih sledeče:
1. osebo seznaniš s samim postopkom in načinom dela.
2. če je le mogoče mu daš natančne stavke in obliko e ki jo dobiva preko dela.
3. vse to kar delaš je javno dostopno in pacienti sami lahko pred ali po terapiji te kode dopolnijo, popravljajo in jih osebno priredijo in imajo možnost, da nekoč tudi sami vodijo te dopolnjene terapije.

napr evo, delavnica na eno temo(neki podobnih delavnic je tud v slo):
za delavnico, sta v prosti prodaji dz in knjiga
notri so opisani vsi postopki dela
in na koncu je dodan stavek, da udeleženci, lahko dopolnjujejo stvari, jih popravljajo in potem na podlagi tega delajo svoje delavnic.
manjka pa še mogoče
na koncu je naslov ali link da te svoje ugotovitve pošljejo, da lahko skupaj z avtorjem in zainteresirano javnostjo te delanice spreminjajo, oz da se lahko pridružijo nekemu timu, ki te dopolnitve pregleda in vključi v novo verzijo.

recimo da je pravo kodiranje individualno ampak ker to velikokrat ni mogoče oz ljudje še ne znajo sami individualno kodirat, ker point je odprava in spoznanje vzrokov in upoštevanje širših okoliščin vsakega posameznika. ker včasih napr kdo nalovda kode ki so v nasprotju s tem kar naj se dogaja dotičnemu...
zato dejmo tle napisat vsaj osnovne stvari, ki naj bi jih mele vse kodiranja v splošnem:
to pomeni napr kozarec, ki je narejen za več in ni individualno preverjen, ker ne more bit?

dejmo skupi poskusit najdt katere osnovne stavke naj kozarec vsebuje:
recimo eden je sigurno naj voda deluje v najvišje dobro...

kaj bi še lahko bilo...

bomo pol prenesli na druge stvari
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #4 - 03.04.2003 at 19:38:23
 
Kar se kozarcev tiče, se strinjam, ne moreš vedeti kaj je v resnici zakodirano. Mislim, pa da v njih ni kakšne zelo močne kode, ki bi lahko škodovala, neke osnove ima, kaj več pa ne. Imajo večji vpliv prek misli, saj so znani kot pozitivni.

Jaz nisem reikist, pa saj nima to nobene veze, saj je vodnarjeva doba!  Sedaj je tako ali tako vse dostopno! Wink

Jaz se vedno pred terapijo posvetujem z osebnimi vodniki zdraviteljstva, kaj bi bilo v zdravljenčevo najvišje dobro, da se naredi, ne preveč ne premalo.

Tu se mi zdi, da ni nobenih kod, ampak vse ob pravem času. Seveda se mu pove, kako naprej, če pa ne upošteva, je pa to njegova odločitev.

Pri delu smo zelo natančni od začetka do konca, napake niso dopustne in se tudi ne morejo zgoditi.

Kar se kod tiče pa pridejo v zdravitelja, preko vodnikov, ko je primeren za to, služijo mu pa kot zaščita pa še kaj.
Se pravi dobiš žig svetlobe, boga. Smiley

Mogoče ti bo kdo drug znal razložiti o kodah kaj več, vem  to, da vsak ki ima močnejšo energijo, kot tisti, ki je nekaj zakodiral, z lahkoto odkodira, pa karkoli je že,  očisti in zakodira po svoje.

Drugače se pa strinjam s tem, da je zdaj raznovrstno upravljane z energijami zelo moderno in veliko jih to dela z namenom zaslužiti in ne zato, čemur je prvotno namenjeno, za najvišje dobro vseh nas in v pomoč vsaki posamezni duši. Zatorej je previdnost tu zelo na mestu.

Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: odprta koda zdravilcev
Reply #5 - 05.04.2003 at 09:07:09
 
se strinjam s tabo ko govoriš o sodelovanju vodnikov, tam je velik takšnih odličnih stvari za delo z temi zadevami.

samo večkrat se mi zdi da ljudje govorijo o različnih dveh zadevah.

eno so informacije

drugo je energija

tretje je prostor čas, oz po moje energijainformacija.

torej kar se tiče kodiranja in dekodiranja, povprečna, drugič pa konična moč nima tolk velik veze z dekodiranje in kodiranjem.

ne vem če je velik mojstrov, ki bi z močjo šli razbijat kode? sej s tem zgubljajo moč.
po moje, da vsi ki razumejo delajo z velik boj efektivno metodo, da spremenijo parameter vzrokov in struktura kode, ki ni več v programu sama pade v trenutku, zato včasih res rabiš dodat kodo pravega časa, ampak ne zaradi tega kot pravite zdravilci to je proces, zdej ti bo slabše, se bo dogajal ne vem kaj... ampak zaradi točno določenega dojemanja in to ima res s stanjem osebe določene veze, saj se stanje popravlja vsak prihodnji trenutek, oz vsak naslednji dogodek sam popravi stanje osebe v pozitivno... o tem govorijo stabilni sistemi.

večina mojstrov uporablja i&e samo tolk da učenec sam dojame situacijo z drugega vidika, ne da mu podpira njegovo polje, zato mu, da večinoma samo inf. in učenec pol sam dela z e.(tle samtram da so učenci tud pacienti zdravilcev).

drugo pa informacije kodiramo in dekodiramo z informacijami. strukturo pa lahko razbijemo z informacijo ali tudi res z močjo energije, čeprav s tem ne dobiš kaj od tega, saj se vzorec(vzrok) takoj ko energija gre ponovi.

sploh pa mislim da noben mojster ne bo šel posegat v kodo in e strukturo če stvar ni zato pripravljena.
oz je nekaj prav, da se zgodi...

drugač pa je dobr vedt da delate zelo natančno? in da napake niso možne?

to je zanimivo zato te prodim da kaj več razložiš, ker je to je eno izmed pomembnih orodij(spoh če je v os), to znanje kako se izogneš napakam?




Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #6 - 25.12.2003 at 13:25:33
 
BIOKODA

Vsako surovo živilo nosi v sebi kodo potencialne bioenergije, ki jo organizem zazna in pripravi presnovo.
Pasteriziranje, kuhanje, pečenje, tudi pogrevanje z mikrovalovi, kodo spremeni.
Če te energije ne kodiraš na novo, se presnova poruši in organizem zboli.
Nosilec biokode presnove in žive narave pa je x-ionski par soli in biovitamina – C.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: odprta koda zdravilcev
Reply #7 - 25.12.2003 at 15:51:44
 
stane wrote on 25.12.2003 at 13:25:33:
BIOKODA

Vsako surovo živilo nosi v sebi kodo potencialne bioenergije, ki jo organizem zazna in pripravi presnovo.
Pasteriziranje, kuhanje, pečenje, tudi pogrevanje z mikrovalovi, kodo spremeni.
Če te energije ne kodiraš na novo, se presnova poruši in organizem zboli.
Nosilec biokode presnove in žive narave pa je x-ionski par soli in biovitamina – C.


Stane!

A ti govoriš o biofiziki, fiziki kemiji al biokemiji?

Šopaj Stane šopaj.  Cheesy Cheesy Cheesy

Tvoj portir:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #8 - 25.12.2003 at 16:22:24
 
MORALA RAZLAGE

Ničesar, česar ni že v naravi, si človek ne more izmisliti.
Ni idej, so le odkritja.
Tudi ni genijev, so le boljši ali slabši opazovalci narave.
In človek ni kopija stroja.
Stroji so kopije življenja.
Zato se ne sramuj in se ne boj opazovati svojega telesa, kot opazuješ svoj avto, svoj računalnik, svoj pralni stroj.
Kot aparate, ki jih dobro poznaš.
Mehanizem fizičnega delovanja je enak.
Prednost vsakega, tudi tvojega organizma pred strojem pa je, da se zna popravljati sam.
Vseeno od kod in zakaj, toda tvoje telo je popolno, opremljeno z vsemi programi za preživetje.
Potrebuje pa dovolj vode, zraka, hrane in zdrave soli.
Kaj potrebuje tvoja duša in kaj rabi tvoje srce, pa veš le sama.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




,Re: odprta koda zdravilcev
Reply #9 - 28.12.2003 at 17:02:09
 
hej stane lepo da si se oglasil.

a sta s francetom že kakšno rekla o soli?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: ,odprta koda zdravilcev
Reply #10 - 30.12.2003 at 15:04:33
 
Quote:
hej stane lepo da si se oglasil.

a sta s francetom že kakšno rekla o soli?


A-moderator, šele sedaj sem opazil tvoje vprašanje.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #11 - 13.06.2004 at 02:00:50
 
Andres wrote on 25.12.2003 at 15:51:44:
Stane!

A ti govoriš o biofiziki, fiziki kemiji al biokemiji?

Šopaj Stane šopaj.  Cheesy Cheesy Cheesy

Tvoj portir:  Andres



Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #12 - 31.10.2004 at 09:51:08
 
stane wrote on 25.12.2003 at 13:25:33:
Vsako surovo živilo nosi v sebi kodo potencialne bioenergije, ki jo organizem zazna in pripravi presnovo.

Pasteriziranje, kuhanje, pečenje, tudi pogrevanje z mikrovalovi, kodo spremeni.


Včasih pa moraš surovo stvar tko obdelat, da dobi več energije in je njegova potencialna energija bolj sprejemljiva za vnos v telo. Npr. krompir. Surov krompir, ker raste pod zemljo ima npr. 200 nanometrov energije, ko mu dodaš (toploto/sonce) energijo s pečenjem v pečici, le ta naraste na npr. 600 nanometrov, pa še lažje ga presnovimo. Tko, da ni nič narobe s pečenjem in kuhanjem, včasih, potem pa se fajn doda sol pa rožmarin, ...


O kodiranju pa, tisti, ki se s tem ukvarja najmanj kar je, mora upoštevat neko profesionalno etiko in najmanj kar je, ne škodovat.

Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
leonarda
1
*
Offline

vir je v nas
Posts: 47
Ljubljana
Gender: female
Re: odprta koda zdravilcev
Reply #13 - 30.10.2005 at 08:30:32
 
Jest pa mislm, da je ta koda že od nekdaj tukej, na širok odprta za vse nas in to clo v drevesni srukturi,  le da se ji mi bl počas odpiramo.  Nekak tkole bi si jest to predstavljala -  klik  na dir koda univezuma je, ko se zavemo, zares zavemo, ko tud občutmo, da smo vsi eno, da smo v svoji biti neskončnost in pol mamo itak podatke o vsem, tud o tistm, kr še sploh ni blo in mogoče splo nikol ne bo, u file zemeljska koda pridemo tko, da se zavemo moči svojih misli in jih začnemo nadzorvat. In če to dosežemo preden smo sploh pomislili na možnost enosti, se lahko zgodi, da to uporabljamo za manipulacijo.
Kokrkol, mislm da nej bi šel lajf v smer odpiranja ne v smer zaščite.
Če pa bi na vsak način rad neki pogruntu za zaščito dobronamernosti, pa mislm, da lahko vzameš za ishodišče kerkol energetski sistem - npr. štrom - ko prtisneš na stikalo, brez dileme verjameš, da bo žarnca zasvetla. In če ne zasvet, greš lepo počas po tokokogu gledat kaj je narobe in zihr ne pomislš, da mogoče štrom iz žlehtnobe ni hotu it do žarnce.
Torej  maš dve možnosti - al da pr tistih, k se ukvarjajo z energijo odstranš človeški faktor, al pa verjameš, da ti dobr hočjo   Cheesy
Seveda pa vse to sploh ni res, ker je možnosti vedno neskončno in ko boš isku svojo, je edini point, da ti je fajn  Wink

Nej ti bo vsak trenutek čudovit!
Back to top
 

...iz nič prihajamo in v nič se vračamo...&&...le čemu tak hrup vmes...&&
WWW WWW 268827344  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1