Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1424 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
POZITIVKE
26.01.2003 at 13:10:26
 
Taradi pripomb, ki sem jih zasledil, sem se odločil, da tule v splošnem delu objavim obvestilo za vse obiskovalke in obiskovalce, da na strani:

http://www.pozitivke.net/

izdajamo internetni časopis Sončeve pozitivke.

Na to me je vzpodbudila izjava člana foruma, ki je član že kar nekaj časa in kljub temu še ni vedel da obstaja naš časopis.

Vabim vse, da obiščejo naš časopis, kjer verjamem, da bo vsak našel kaj zase. Med drugim tudi pozitivne članke, napovednik raznih dogodkov, imamo tudi ankete itd.

VABLJENI!

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: POZITIVKE
Reply #1 - 26.01.2003 at 17:16:14
 
to je še za tu sončeve pozitivke imajo tudi svojo e obliko, ki se pošilja tudi na emile.

to je sončna pošta, kjer objavljamo prispevke in članke iz sončevih pozitivk, razpise, poučne zgodbe,... in vse dogodke, ki se bodo dogajali v roku naslednjih 14 dni na področju osebne in duhovne rasti, zdravega načina življenja in ekologije v Sloveniji.


na sončno pošto je naročenih že več kot 620 prijateljev in bralcev

najo pa se lahko naročite na naslovu www.soncnaobvestila.cjb.net

poleg tega pa si večino projektov naše ustvarjalne skupinice sonce lahko ogledate s povezavami na dnu foruma.  Wink

naju pa s harryjem zanima tudi kako ste zadovoljni z časopisom in pošto?
bi kaj izboljšali, kaj pogrešate, bi radi vedeli kaj več, katera področja vas zanimajo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: POZITIVKE
Reply #2 - 01.02.2003 at 00:20:28
 
SmileyMene zanima, kdaj boste začeli objavljati tudi kaj pozitivnega o krščanstvu. O tej najpomembnejši veri človeštva ne najdem nič pozitivnega, pa se sprašujem, kako se lahko imenujete pozitivke, pri tem pa zanemarjate najbolj pozitivno pridobitev človeštva: krščanstvo, predvsem Katoliško Cerkev.

CheesyUpam, da vas bo moja pripomba spodbudila, da boste začeli pozitivno pisati tudi o tem področju. Sicer pa je res mnogo pozitivnega in tudi mnogo uporabnega. Potrebno pa je časopis izpopolniti v predlagani bistveni zadevi, če naj bo zares tisto, kar pravi, da je.

Lep pozdrav! Cheesy Cheesy Cheesy
Samson Smiley
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: POZITIVKE
Reply #3 - 01.02.2003 at 01:44:19
 

Ja, Pozitivke so odprt časopis, torej dragi Samson, se že veselim, ko nam boš poslal kak lep, pozitiven članek o krščanstvu! Smiley  Delujemo tako, da nam lahko vsakdo pošlje lčlanek, če je primeren ga objavimo. Tako, da vabljen! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1