Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2434 times)
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Ayahuasca
16.01.2003 at 12:13:35
 
Na kratko izkušnja z džungelskim vinom.....

rodim se...podoživljam rojstvo v tem življenju in s tem tudi šok in žalost čistega bitja, ki z rojstvom v materijo pade v pozabo, izgubo božanskega zavedanja, izgubo neskončnosti.......takoj za tem se doživim v jajcu, kako ga prebijam in se skotim, zaplavam v vodo in moje telo se skrči v podobo ptice in doživljam svobodo........iz mojih ust prihaja rjovenje, sem zver, občutim neznansko moč in nepremagljivost....sem na vseh štirih in v nekaj sekundah podoživim evolucijo človeškega bitja, od plazenja, do pol pokončne drže, do človeškega bitja......sem na hrbtu....nogi se mi prekrižata, roki gresta od telesa.....sem Jezus na križu.....popolna milost,blagostanje, absolutno zavedanje, nikjer kakršnegakoli trpljenja....kako zmotno je krščanstvo.......pojavijo se arhetipi Tarota....sem Norec,
Čarovnik..... Cesar.....Cesarica.....Vse v Enem, Eno v Vsem......Vse je tukaj, sedaj, jaz sem Vse, ustvaril sem si Božje darilo, samega sebe, ustvaril sem si vesolje, da se v njem doživim, ustvaril sem tebe in ti si ustvaril mene, ustvarila sva se sama sebi in drug drugemu....igram klavir....sem glasbeni virtuoz......hkrati slikar.....balerina.....sem vse....vse je v meni....sedaj.....vedno je....spomni se.....nešteto izkušenj..vse samo za to, da se povrnem pred obličje samega Sebe...
Na steni se zazrem v sliko Sai Babe, reče : "Edina razlika med tabo in Bogom je ta, da ti razliko vidiš...".

   .....jaz sem vse kar je.....vedno in zavekomaj!
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ayahuasca
Reply #1 - 16.01.2003 at 15:54:26
 
ql ql
mam obljubljeno ajuvasko
upam, da bom kej podobnga doživu  8)

Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1