Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9136 times)
skatan
Guest




satanizem v sloveniji
31.05.2001 at 14:59:34
 
upam, da je to primerna tema za ta forum. samo mi res ne da miru članek iz Sobote od primorskih novic. u njem je pisalo o satanizmu u sloveniji. da v primorju izvajajo grozne orgije z usem satanističnem (posilstvi, klanjem kouc, pitjem krvi, žrtvovanjem...). a veste kaj o tem? a se to res dogaja pri nas?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: satanizem v sloveniji
Reply #1 - 31.05.2001 at 15:25:19
 
Tudi če se, ni to nič novega. Vsake toliko se osebki, ki ne vedo kaj bi sami s sabo, želijo malo pobahati in šokirati javnost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: satanizem v sloveniji
Reply #2 - 01.06.2001 at 00:15:05
 
menda je to samo protiutež tistim ki zganjamo 'belino' v sloveniji. to tko mora bit, ker belina brez protiuteži ('črnine') ne more obstajti. in več kot bo beline več bo tudi črnine.
zato je srednja pot carska!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #3 - 15.05.2002 at 13:47:35
 
sej tantra bi po eni strani tut morala bit satanizem......sicer pa azteki so bli črnomagijci......INki pa isto s svojimi žrtvovanji.......samo Maji so bli pacifistično razpoloženi do ene mere......baje.

Črno ali belo, rdeče ali črno, levo ali desno ........vse to so samo smeri ki jih zaradi zamoraliziranosti dandanes ne spšoznamo več kot celoto

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
immortal
1
*
Offline

Gem cutter
Posts: 15

Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #4 - 25.06.2002 at 04:55:52
 
Se dogaja! Poznam tudi primerke (osebke), kateri so želeli oškodovati in uporabljati mojo prijateljico (ki je zelo dober medij), pa so raje odnehali... odvijalo se je v bljižini Lj.
Back to top
 

Ekstremni perfekcijonizem je redkost!
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #5 - 26.06.2002 at 07:29:44
 
Iz telih vaših odgovorov dobi človek občutek, da govorite o zlo različnih stvareh. Se torej ne strinjamo o tem, ali ima satanizem kako osnovo - banalno rečeno Satana?
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: satanizem v sloveniji
Reply #6 - 26.06.2002 at 08:50:43
 
ne
nima osnove
osnova je v neumnosti - ne dobroti

ni satana - satan je idealizirano vse slabo v nas vseh
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: satanizem v sloveniji
Reply #7 - 26.06.2002 at 08:54:03
 
Hi,

Po mojem mnenju gre pri satanizmu vecinoma samo za mocno izrazen sadizem in ostale oblike bolne psihe. Saj ti ljudje vecinoma dlje od klanja in zrtvovanja zivali, pa posilstev, drog tudi ne pridejo.

So me pa vabili v neko satanisticno sekto, kjer tega niso prakticirali. Poskusali so delati predvsem s energijami. Na koncu so se sesedli sami vase, saj niso premogli dovolj notranje moci.

Pa tudi ze sama osnovna filozofija satanizma je totalno neumna. Osnovno vodilo satanizma je nasprotovanje krscanstvu. Od tukaj narobe obrnjen kriz, pa nazaj vodene crne mase itd., itd. Neumnost.

Kolikor poznam jest satanizem je to v duhovnem smislu zelo bujno naslikan milnati baloncek, ki je znotraj povsem prazen. Seveda ima na praktikante zelo negativen ucinek predvsem v strogo psiholoskem smislu,
za razliko od CM, ki temelji na zelo trdni duhovni osnovi in praksi, pa ce je ta se tako negativna.




Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #8 - 26.06.2002 at 11:22:46
 
Gotovo ima satanizem za sataniste prav tako trdno osnovo kot zate CM, pa to še ni dokaz, da je katerakoli od teh realnost in ne le plod fantazije.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: satanizem v sloveniji
Reply #9 - 26.06.2002 at 11:51:10
 
dokaz?

mnenje?

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: satanizem v sloveniji
Reply #10 - 26.06.2002 at 12:51:39
 
Hi,

Oldi, imas popolnoma prav. Vse skupaj je lahko tudi samo plod domisljije in vsak deluje po svojem prepricanju. Pa vendar, kot je razlika med tantrikom, yogijem, in reikistom je tudi med CM in satanistom.

Hotel sem reci samo to, da medtem ko satanist posiljuje, kolje crne macke in kokosi, si pogosto pomaga tudi s opojnimi substancami in se bori za sesutje RKC, nekdo ki skusa delovati kot CM deluje s konkretnimi duhovnimi silami, kar doseze skozi trd duhovni trening, kot vsi ostali omenjani zgoraj.

Seveda imamo nians zelo veliko in bi o tem spet lahko filozofirali v neskoncnost. Rezultat obeh praks za praktikanta pa je tudi na koncu vec ali manj isti. Zmedena psiha pogosto potrebna strokovne pomoci.
Za mene je to dovolj velik dokaz.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #11 - 27.06.2002 at 07:42:40
 
Po moje obstaja nek znanstveno dokazljiv mehanizem vpliva, vse ostalo so pa produkti prepričanja (pozitivnega oz. negativnega razmišljanja), tehnike pa le neke berglje.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #12 - 01.07.2002 at 08:19:57
 
Satanizem v SLO?
Pojma nimam... in ce bi me ze kej od tega zanimal, pol so to edino orgije  Grin

Ok, neki pravite, da sam satanizem nima nobene osnove in je plod domislije. Prav tako bi potem lahko govorili tudi o bozanstvih in bogu kot takemu, je tko?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #13 - 01.07.2002 at 20:59:27
 
Quote:
Ok, neki pravite, da sam satanizem nima nobene osnove in je plod domislije. Prav tako bi potem lahko govorili tudi o bozanstvih in bogu kot takemu, je tko?


Saj nihče ne pravi, da je bog iz krvi in mesa in da hodi tam nekje po nebesih. Bog je v glavah, v zavesti. In prav tako tudi njegova negativna protiutež peklenšček.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: satanizem v sloveniji
Reply #14 - 02.07.2002 at 07:31:46
 
Harry...
Ja, ena izmed razlag je, da je bog v glavah in v zavesti...
Kaj pa ostale razlage?
Recimo.. da so nas kot poskusne zajcke naselili malei-zeleni-antenckarji? Smiley In da je iskanje razlage za nerazlozljivo vedno kljuc v bozanstvih?
Ej, zahajava iz topika...  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2