Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3361 times)
nhlplayer
1
*
Offline


Posts: 15
southcentral SLO
Gender: male
bio ritm
20.02.2002 at 20:18:52
 
na netu sm najdu program za izracun bioritma (biotray), se mi zdi na vrata22.com (sej vseen),

zanima pa me ce to res deluje?
sej se mi res menja razpolozenje in vse, toda nism preprican da cisto po krivulji bioritma..

ali vi v to verjamete?

respectz
Back to top
 

peace & respectz
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: bio ritm
Reply #1 - 20.02.2002 at 20:30:11
 
Player!
Kot vem je bioritem edini nacin, ki ga sodobna znanost sprejema. Ali vsaj do neke mere sprejema. Vse ostalo od astrologije pa do grafologije se zavraca kot neprimerno za naso civilizacijo. Uradno seveda.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: bio ritm
Reply #2 - 20.02.2002 at 20:39:04
 
Quote:
ali vi v to verjamete?


Kaj jaz vem.
Tudi pri meni se razpoloženje menja,če ravno po nekem izračunanem bioritmu,pa ne bi rekel.
Lahko pa tudi sam s svojo voljo in razmišljanjem vplivam na svoj bioritem.
Ne bi pa nikomur priporočal,da se preveč naveže na nek izračunan bioritem in se potem zavedno ali nezavedno tistega drži.
Poskušaj pač v vsakem trenutku potegniti najboljše ali pa vsaj nek nauk,pa tudi ko boš "na tleh". Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: bio ritm
Reply #3 - 21.02.2002 at 00:22:03
 
res je

hec je pa to da to je samo predpostavka ... kao ... zvezde si si izbral take da danes ti pa toel gre dobr in ti bo šlo še 6 dni dobr pol pa zmeri slabš, pa spet dobr, pa ... po dežju posije sonce ... lahko si s tem do določene mere pomagaš ... npr greš izpit pisat rajši na un rok k boš meu intelektualno moč večjo ... ne pa glih takrat ko si z njo čist na dnu ... in to se da na vse vidike življenja aplayat, ampak to je samo srednja pot: poznaj pravila da boš lahko hodil med njimi ... (pravila svoja ali pravila drugih)

jest tega ne uporabljam ... skušam vsak dan čimbolj 100% speljat in to je to ... kar delam delam 100% ... vsaj tko rad verjamem ... pa vedno večkrat tud je moje delo 100% ... kakršnokoli  ono že je.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: bio ritm
Reply #4 - 21.02.2002 at 08:36:53
 
Bioritem mamo v glavah. Vse je v glavi. Če boš verjel nekim izračunanim krivuljam, boš le sebe farbov. Verjemi sebi, svoji lastni presoji, in pusti take in drugačne šarlatanske stvari da gredo mimo tebe. Bo bolje zate.

S tem tudi sam osebno prevzemaš odgovornost zase in za svoja dejanja, s precej bolj trezno glavo, kot pa če rečeš:" Ja sori folk, sej jest nebi ubijal, toda v bioritmu mi tako piše"

Vsak sam zase je odgovoren za svoja dejanja TUKAJ-ZDAJ!

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: bio ritm
Reply #5 - 25.02.2002 at 12:59:39
 
Bioritem si uravnavamo kar sami, res pa je, da je odvisen od zunanjih in notranjih vplivov.
Sama zase vem, da sem v mesecih, ko sonce najbolj sije, polna energije in takrat niti pomislim ne, da mi kaj ne bi uspelo (najbrž sem se tako sama prepričala in zgleda, da je res vse v naših glavah, tako kot pravi Mike... ).

Je pa zanimivo pogledat kakšen "umetno ustvarjen" proizvod napovedi bioritma - vsaj nasmehneš se lahko ob vsem tem...

Andres, a potem praviš, da astrologija ni splošno priznana in sprejemljiva (uradno mislim)? Uf, zvezdam slabo kaže...ampak jaz jim pa verjamem (pa Luni tudi)....

Obilo sončnih žarkov in ugoden bioritem želim !
...
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: bio ritm
Reply #6 - 25.02.2002 at 13:43:47
 
Sej lahko verjames vsemu, in vse ti lahko odgovarja. Kozmos je ekraten preplet vseh, vsega med seboj. Sam se odlocis s kom bos vibrirala. Tvoje telo vibrira in se posledicno dotika tega ali onega. In tako deluje vse skupi.

Kako velika modrost je skrita v tistem vzhodnem pregovoru, da zamah metuljevih kril povzorci,..... ma sem pozabu konec, torej je povzrocil, meni izgubo spomina.

Vse je povezano, in sami se odlocamo s kom, kdaj, kje smo povezani v vibraciji.

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: bio ritm
Reply #7 - 25.02.2002 at 22:57:50
 
deluje in ne deluje...po mojih izkušnjah...

Večkrat ko sem mel kak posebej slab ali posebej dober dan...sem potem preveril še na bioritmu in rezultati so se presenetljivo ujemali....tko da nekaj na tem je...

Sam kot so ostali povedal se kar strinjam z njimi, da tisti ki so iznašli bioritm pač ne vedo vsega...ne vedo da na naš bioritem vpliva neskončno dejavnikov...zato je možno da se ujema in je možno da se ne ujema.

Po mojem na bioritem vpliva zunanji svet - to pa je sonce, luna, zvezde, ostali planeti, voda, zrak...in notranji svet...ego, čustva, misli

misli pa se ključnega pomena kot sta  to že mike in le-ona še lepše povedala...

Primer:
Bioritem ti napove da maš ful fizične energije...zjutraj pa ko se zbudiš opaziš da dežuje...
recimo da si tak tip da ne maraš dežja in si rečeš sam pri sebi :"Pizda je zamorjen dan...sploh se mi ne da ustati"... in tako bi preživel dan kot  slaboten ...pa čeprav maš po bioritmu ful energije... primer velja tudi obratno...

Kar misliš da je res - je res
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1