Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4302 times)
karibi2
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Vedeževanje
15.02.2002 at 20:00:39
 
Mene pa zanima, če ima kdo izmed vas kakšne izkušnje z vedeževalci??Ful me zanima prihodnost, pa ne bi rad denarja vstran vrgel. Vem da so tudi dobri vedeževalci in prosim če mi lahko kdo predlaga kakšnega dobrega!!
HVALA!!!!!! Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vedeževanje
Reply #1 - 15.02.2002 at 20:07:48
 
đabe spršvat vedeževalce.
rajš sam nared kej da boljši jutri.
navodil je zadost ... sam delat je treba ... uskaldit misli besede in dejanja ... pa bo!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #2 - 15.02.2002 at 20:42:56
 
Včasih na radiu poslušam vedeževalce in se večkrat samo smejim iz tega.
Vsak vedeževalec je zelo dober mojster v obračanju besed in pove samo tisto,kar je stranka njemu rekla.

Bodi sam svoj vedeževalec.
Upoštevaj samo zlato pravilo : Kar seješ to žanješ.
Začni pri sebi razvijati pozornost in modrost,pa boš vedel,kaj je treba storiti,če želiš kaj doseči.
Ko boš razumel naravne zakone in svojo naravo,boš lahko gospodar svoje usode.

Pa tudi Gape je lepo povedal.Tako da..... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #3 - 15.02.2002 at 20:58:47
 
Dobro, bom povedala, kako je bilo takrat pred dvemi leti in pol... Tok dogodkov, ki jih nisem mogla obiti, preslišati, in sem rekla JA..., grem, da enkrat vidim, občutek je bil, da je ta ženska, o kateri govorijo PRAVA... In sem šla. Bila sem vznemirjena, imela sem mejno tempe Winkraturo, in ona mi je to takoj povedala. Povedala mi je VSE o MENI, ampak res vse, prvič v življenju sem sploh dobila vpogled v sebe, logično, da si je pridobila moje zaupanje..., med drugim je v nepovezanem pogovoru zaznala tudi mojo prihodnost - PAZI - you see - tukaj pa je pomembno, kaj boš TI s tem naredil. Res je, da se je zgodilo natančno tako, pa vendar ?, in res res je, da sem vzela to napoved nekako z rezervo, pozabila sem nanjo - in BUM! Ha, in potem je prišel na vrsto moj ego, ki je v svoji neumnosti mislil, da lahko delam karkoli, saj je itak usojeno. Napaka. Wrong. In potem ... bolj ali manj zavestno do tistega 'bum', ki to več ni tako... Ali se sploh lahko zavemo, kdo ?  kreator..., pravzaprav ali je sploh pomembno? Polagamo svojo moč drugim v oblast, da bi zvedeli, da je v nas... da smo MI tisti, ki najbolj jasno vidimo. Pa saj ni tako strašno važno..., če imaš občutek, če boš začutil, da je to to, pa pojdi. Meni je včasih žal. Pa kaj čem. Vedi, da je vse v tebi, nekdo lahko to vidi, glej, da boš to na prvem mestu TI. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #4 - 16.02.2002 at 01:03:02
 
Moja predraga sest(ric)a je nekaj časa izredno rada gledala iz kart, pa malček iz kave... Še raje pa gre kdaj pa kdaj h kaki vedeževalki. Zamenjala jih je že nekaj, zadnja je ena starejša gospa, ki praviloma "ugane"...

Vem, da je mene osebno najbolj zadelo, ker so mi 3 vedeževalke obetale svetlolasega fanta. In zakaj me je to zadelo? Ker sem potrebovala nekaj let, da sem ga spoznala! Sedaj sem pa pozabila, kakšen bo naslednji... Ah, vsaj ne bom obremenjena s tem! Wink

Drugače pa... Zdi se mi, da vkolikor določenih stvari ne moreš (iz kakršnegakoli razloga pač že) razčistiti sam, so ti v trenutku, ko obstaja možnost oz. verjetnost, da boš potreboval pomoč, postavljene ali bolje rečeno poslane osebe, ki ti bodo pomagale. Sedaj vem, da je bila poanta svetlolasega fanta v tem. Ampak... ne samo v tem! Wink

Hecno mi je iti k vedeževalki... Na nek način... Nisem ravno oseba, ki bi si želela vedeti več, kot je nujno potrebno. Itak imam glavo prevečkrat prepolno vsega... Kar se tiče prihodnosti mi je dovolj vedeti, da postaja vse lepša. Čedalje bolj moja. Iz trenutka v trenutek svetlejša...

***Karkoli že mi prinesel bo naslednji trenutek, mi bo presenečenje... Kajti želim živeti tako! V večnem pričakovanju lepega...***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #5 - 20.02.2002 at 01:40:11
 
Zdravo.
Preizkusi mene. Z vedeževanjem iz kart se ukvarjam kar nekaj časa, a ne znam še vsega, saj je tema zeloooo obširna. Nekdo verjame, nekdo ne. Zato pa obstaja toliko raznovrstnih tem na forumu. Vsak se ukvarja s tistim v kar verjame. Res je, da je od tebe odvisen jutrišnji dan. In vendar ni dobro zapreti vseh vrat za sabo. Kaj pa če je v kartah le nekaj resnice? Ne vem, pa vendar me ta smer vleče sto na uro.

Če želiš preizkusiti, pošlji mail na brbgroup@email.si Odgovoril ti bom na enak način - na tvoj mail.

Enako velja tudi za vse ostale, ki berete ta  post. Če želite, izvolite.

Pa ne me sedaj razmesarit, samo da bi mi dokazali obratno. Konec koncev, lahko bom tudi zgrešil - tako, da dam posameznikom kaj za glodat(ha, ha, ha).
No, malo resnosti: Lahko zgrešim, se še učim.

LP.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #6 - 20.02.2002 at 12:29:10
 
...usod možnih imamo v vsakem danem trenutku več... vendar obstajajo določeni dogodki, določeni ljudje, ki so vedno prisotni na naši Poti... ne glede na to, kaj narediš, to se ti bo dogodilo oz. to osebo boš srečal-a... tako je...

Hvala za ponudbo! Počasi me bo začela še radovednost dajati: le kaj mi prinaša prihodnost...?... Wink

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1