Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3073 times)
nhlplayer
1
*
Offline


Posts: 15
southcentral SLO
Gender: male
moje (ne)sodelovanje na forumu
30.01.2002 at 16:42:51
 
men se cist zdi da ste vi duhovno dost dost nad mano, pa se mi zato ne da cist nc pisat, ker mislim da tisto kar povem, vi ze vsi vse veste...
nek obcutk manjvrednosti pomoje...

sej mogoce res da sm med mlajsimi tukej, sam me stvari zanimajo, pa se mi zgodi ko hocem neki napisat, mav preberem naprej odgovore in ze najdem tisto kar mislim tut jst napisat...
da pa bi sam take poste dajev: ''se strinjam'' se mi zdi pa bedno...

dejte mav bolj ''neumni ratat'' da bom lahko se jst kasno prjavu ... Smiley) to je hec drgac..

dobr forum je ta z pametnimi ljudmi.. tega drgac ni dost, je dost formumov ko folk sam smeti gor..
Back to top
 

peace & respectz
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #1 - 30.01.2002 at 16:52:05
 
najveckrat s tem ko kaj napises najbolj sam sebi pomagas (izjeme so izvzete Wink ), doloceno temo v sebi premislis, jo oblikujes in ozavestis, bolj kot bi jo lahko sicer. tako da ti kar pisi, mi bomo pa brali. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #2 - 30.01.2002 at 17:45:22
 
itak, piši ...
postavi se zase, sicer je pa res tko da včasih ni kej več dodat, pa ti ni nič slabega, fajn je.
sicer pa ... sej veš ... eni bolj sprašujejo, eni bolj odgovarjajo - se delajo pametne Smiley
tak je svet.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #3 - 30.01.2002 at 21:18:53
 
Quote:
men se cist zdi da ste vi duhovno dost dost nad mano,


Jaz pa mislim,da samo bolj teoretično.
Življenje je tista ta prava šola.Mogoče kruta,ampak poštena.

Quote:
dejte mav bolj ''neumni ratat'' da bom lahko se jst kasno prjavu ... ) to je hec drgac..


Neumen je tisti,ki si noče priznati,da je neumen Grin Grin.

Lepo,da si tle. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #4 - 30.01.2002 at 22:49:00
 
Stari sej jest tut sam tuki pa tam kej napišem... pa tuki pa tam kej vprašam... pliz ne se zaradi tega sekirat

Pa tvoje teme so mi res dobre - gune taprave, resnične...

ti samo piši in sprašuj...nekaj veš zihr več kot jest in obratno
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #5 - 31.01.2002 at 01:22:43
 
Quote:
Pa tvoje teme so mi res dobre - gune taprave, resnične...


Ja Magla. Playerjeve teme so res ta prave. To je neki takega kot ce bi gledal neki poc film ali pa resnično zgodbo. Torej. Topic kjer nekdo pač napiše o svojem resničnem problemu ne more biti poc.

No, po drugi strani je tudi tako da vsak topic ni za vsakega. Jaz nekaterim topicom sploh ne sledim, ker preprosto jih ne ujamem za glavo. Player.  Bom v kratkem dal tole tvoje, pa še druge stvari v kazalo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #6 - 31.01.2002 at 08:36:22
 
Player, ne smeš trdit da mi nekaj več vemo, da imaš občutek manjvrednosti.

Vsak je na svoji poti največ vreden. S tem, ko spoznaš, da je tvoja osebnost enkratna, neponovljiva, bo tudi občutek počasi izginil. Saj je A. na raznorazne načine to tuki že napisal, mogoče je problem le v tem, da ni to zbrano v neko urejeno, smiselno celoto (risanje zemljevidov, open source, talenti, atlas čustev, kdo si, kaj je vaše področje, smisli, namen, folk ne ve...).

vidiš to je le nekaj tematik, ki so odprte čisto na dnu pod RISANJE ZEMLJEVIDOV, in preglej malo, prelistaj.

Hej, kot hec ali resnica, mogoče pa je tvoje poslanstvo, da nas prizemljiš, ali da nam daš uvid, da mogoče kdo, kdaj deluje nezavedno preveč vsevedno. Ti bodi le znami, in najdi svoj kamenček v mozaiku, ki smo ga začeli počasi graditi.
Sicer nadzornik gradbišča (A.) pravi da že malo zaostajamo, toda jest vem, da je še vsak polž prilezel na cilj.

Pa še neki. Veliko vrednost, kot so že drugi povedali, so tudi življenjska vprašanja, odnosi, relacije o katerih sprožaš debate, skozi katere se tudi vsak sam izmed nas prepoznava, najde kako rešitev, pomoč zase.

Tko da, če ne boš nič napisal boš sam sebi zapiral vrata, ki so se ti odprla tuki. Sam sebi. In za ta vrata veš, in dokler ne boš stopil skozi njih, te bodo vedno čakala.

Ok, dost vesel sem da si z nami, in piši brez problema.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #7 - 31.01.2002 at 13:44:46
 
Po stošpetnajstih sesuvanjih računalnika Wink mi je končno uspelo priti semle noter. Iskala sem nek prostorček, kjer bi lahko rekla živjo, pa se mi zdi, da lahko tule združim prijetno s koristnim: še tisti žulj, ki ga čutim, odpravim zraven!

No, jaz sem uletela sem včeraj. Po srečnem naključju (halo, kdo pa še verjame v naključje???? ) in mi je bilo full všeč. In še vedno mi je! Wink Ampak...
Moj žulj je sledeč: verjamem v svoje besede. V trenutku, ko pišem svoje misli (pa četudi so jih drugi napisali že stomilijonkrat), so tako moje in tako prave in ... da jih enostavno moram deliti! Pa ne, da bi imela željo po tem, da se grem nekega težkega genija. Zgolj zato, ker rada pišem in dolga leta mi je bil papir edini oz./in najboljši prijatelj. Moč navade! Ki pa jo ne nameravam spreminjati...

Zdi se mi, da se vsakdo slej ko prej najde v situaciji, ko se vpraša, kaj dela tukaj. Zakaj prebira misli drugih, zakaj deli svoje? Po moje je odgovor preprost: ker vsakdo hrepeni po delitvi. Po dajanju. Po prejemanju. Lepo je in vesela sem, da sem se vam lahko pridružila.

Če se že izpostavljam Wink, bi dodala samo še tole: dolgo časa sem bila prepričana, da moje misli, dejanja,... vse, kar sem jaz, ni vredno ničesar. Ugotavljam, da še vedno ni. Neprecenljivo je! Kako boš torej določil ceno? Wink

Rek, ki mi je všeč (resnici na ljubo mi je še bolj všeč, da tako tudi čutim): zavedam se, da ne vem ničesar...

Res, še enkrat hvala vsem. Bodite potrpežljivi z menoj! Wink

Cmoka na noska...

Suzana Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: moje (ne)sodelovanje na forumu
Reply #8 - 31.01.2002 at 20:26:28
 
Quote:
Cmoka na noska...


Jaz se ti kar prvi pridružim in ti ga ob tem pošljem nazaj.  Kiss

Po moje boš ti še dosti postov nabrala, če že toliko časa papir in svinčnik guliš.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1