Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9994 times)
beno
Guest




sova
02.11.2001 at 08:42:34
 
vem da ne spada sem samo me močno zanima
kaj pomeni SOVA v sanjah ??? je ogromna. ko prileti misliš da je velik orel ob enem pa se zavedaš da je sova.
leti mimo in pristane to je vse. sova  se ponavlja v različnih sanjah. zadnjič sem nekomu razlagal kako sovo sem vido letat okoli hiše, danes pa vem da sem sanjal in je blo tako živo, da sem mislo da je res.
torej ve kdo kakšna je simbolika sove?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sova
Reply #1 - 11.11.2001 at 21:55:07
 
Tezko vprasanje Beno. Iz tega razloga, ker odgovora ne vem, ti pac odgovorim v sali.

Srecal bos zensko podolgovatega nosu. Razmerje bo trajal zelo dolgo, nastradal pa bos seveda ti,  sova v zenski podobi ne obeta nic drugega kot nenehno nocno interveniranje.
Ostani se naprej zvest Beno  Grin Grin

Andres 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
Guest




Re: sova
Reply #2 - 13.11.2001 at 07:46:46
 
Beno, si pogledal v sanjske bukve?
Itak je razlaga lahko za vsakega posameznika drugačna, pač glede na to, kaj mu sova kot simbol pomeni.
Važno je tudi, kakšen filing imaš v sanjah. Dober? Slab? Če so sanje prijetne, naj bi sova simbolizirala spremembo v tvoji osebnosti, v sebi lahko odkriješ neizmerno bogastvo in modrost. Ker je sova ptica, ki vidi ponoči, lahko njen pojav v sanjah simbolizira spoznavanje samega sebe oz. podzavesti. Lahko pomeni tudi nenadno rešitev problema ali zamotanega položaja.

Če je pa vzdušje v sanjah strašljivo ali neprijetno, pa pomeni, da ne greš po poti, ki je dobra zate. Pod vplivom močnih čustev se odločaš nepravilno.
Če sova leti nazaj, nazaduješ oz. nespametno ravnaš ali se oziraš v preteklost. Ali pa bežiš pred odgovornostjo. Mrtva sova pa prinaša slaba sporočila.

Toliko iz mojih sanjskih bukev.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: sova
Reply #3 - 14.11.2001 at 17:45:12
 
Shocked

madona, da to ni moja žena??? Ona rada uporablja ta nick (owl, sova..) na raznih klepetuljnicah.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sova
Reply #4 - 14.11.2001 at 21:47:40
 

Miro.

Potem je pa tole pravi naslov za Sovo.
http://chat.buy.si/ Ravno danes sem zabelezil 40 dostopov na nenavadne pogovore iz te strani.
Ampak ti pa verjetno nimas dobrega spanca Miro. Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: sova
Reply #5 - 14.05.2002 at 11:21:17
 
spet gre za stapljanje velikosti + sove --------pa poglej drugače da ne bomo po sanjskih buklah.....sova je najbolj nevarna plenilka za male mišeke u gozdu......vsi stari narodi .....keltskega izvora in Slovanskega so ji pripisovali pomen modrosti in pretehtanosti. Lovi brez šuma in je v temi nezmotljiva - njen plen praktično nima možnosti pobega. Sama pa je tudi skoraj brez naravnih sovražnikov - praviš pa da se ponavlja iz sanj v sanje......gre verjetno za občutek da ti nekaj diha za ovratnik........če se še bojiš nečesa ....potem gre za odločitev nekoga drugega.....ali pa življensko situacijo, ki te sili v spremembo pa tega sam nočeš ali pa se tega bojiš......mogoče bo ta zadeva zate bolj modra kot vztrajanje pri starem.........če sova tako pravi......in če je že tako velika kot orel ......in te spremlaja iz sanj v sanje..........kaj torej čakaš .......ustavi se in jo poglej v sanjah.....tako boš videl razplet in poskusi nekako reagirati nanjo v sabjah .........težko pa bi ti povedal kaj spremeni v dnevnem toku življenja

lepo se imej

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: sova
Reply #6 - 10.10.2002 at 15:48:08
 
Živ!
V tem zemeljskem- fizičnem  življenju je sova prinašalec smrti - oz. naznanilec smrti.
V svoje otroštvu sem sove spremljala skos in njihove napovedi niso bile nikoli napačne. Pa da ne bo pomote, naznanijo tudi veselje, poroko, rojstvo, vendar najbolj skery skovik je skovik prihajajoče smrti!
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sova
Reply #7 - 10.10.2002 at 15:56:24
 
smrt == sprememba

smrt starega == rojstvo novega
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: sova
Reply #8 - 10.10.2002 at 17:48:25
 
Kaj pa sova v povezavi s učenjem in znanjem?
MOgoče boš pa osvojil oz moraš osvojiti znanje, ki te bo popeljal v višave, kot orla. Mogoče smrt starega načina življenja in  rojstvo novega, boljšega, z osvojitvijo veliko znanja, ki ga že imaš in ki ga boš še dobila.
Ampak sanje, si pa najlažje razložiš sam, in začetek v tem je najtežji.  Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: sova
Reply #9 - 11.10.2002 at 05:01:01
 
a warning to use more judgment in an affair of the heart

to pravi o sovah kot sanjskem simbolu Edgar Cayce
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: sova
Reply #10 - 15.10.2002 at 13:06:04
 
Sem mela ponoči intenzivne sanje o sovi, ki je pred mojo hišo iz ptičje hišice vzela naprej enega vrabčka in ga razcefrala, nato še drugega. Jaz sem se na vse pretege jo trudila odgnat, ampak se je zakadila naravnost vame, na srečo pa se mi je uspelo na hitrco odmaknit, tako da mi je švignila mimo levega ušesa z glasnim zvočnim opozorilom. Any idea? Je pa res čudno, da bi bila sova tako krvoločna. Mogoče je bila kakšna ujeda, podobna njej. ???


V naslednjem delu sanj pa me je čebela piknila na vrhu glave - na sredini Grin. Vse v isti noči.             
Back to top
« Last Edit: 15.10.2002 at 15:21:08 by Loops_of_infinity »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: sova
Reply #11 - 23.10.2002 at 10:18:02
 

Danes sem pa jaz sanjala sovico (tisto, ki sem jo zvečer videla v živo). Najprej je letela in padla v potok, z glavo v vodo. Ko sem jo našla, sem mislila, da je mrtva. Ampak ko sem jo vzela iz potoka, je bila še živa. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: sova
Reply #12 - 18.01.2003 at 23:00:39
 
Pred časom sem dostikrat sanjla sovo, no dobro ni bilo, ampak so sanje velikokrat opozorilo in se da še marsikaj rešit. Pred spanjem prosi za razlago, dobil boš sanje v drugi obliki, potem pa po bukvah ter po občutku razloži.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1