Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7578 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

VIZIJE
28.10.2001 at 14:12:50
 
Na tem mestu odpiram thread vizij. To so lahko stare vizije, za katere danes velja, da so se ze uresnicile, ali se uresnicujejo.  Marjana, Dejana,  ali neka druga zenska tule, je napisala da je imela sanje da bo padel WTC, ali WDC kot je ona prevedla iz sanj. Tudi to je vizija.
Seveda ni obvezno nastevati sanj le sanjskega izvora, vizij je veliko vec.
Tako, sedaj pa vas prosim, na delo in zapisite vizije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VIZIJE
Reply #1 - 29.10.2001 at 21:30:16
 
Ok bom pa jaz napisal eno vizijo, ki se se ni uresnicila, a se utegne zgoditi ravno v casu, ki ga zivimo. Nek avtor, se Slovenec povrhu, je zacel pisati knjigo leta 1988.  Ta govori o kemicni zmesi, ki jo je ameriska vojaska vohunska sluzba preko posebnega poslanca deponirala v vodovod centra za laboratorijske raziskave vojske Alzirije.

To je lahko ena od vizij.

Druga mozna vizija je konec knjige. Alzirci bi kljucno osebo, ki so jo ob tem spijonaznem delu prijeli, zamenjali za arestanta, terorista.  Ko so pogajanja stekla in so jih Americnai hoteli pretentati, so Alzirci vrgli v zrak letalisce John Ford Kennedy v NYC.


Bomo videli, ce ti 13 let stari zapisi vizije tudi so?  Vse kaze, da sedanjost to tudi nudi.

Andres




Back to top
« Last Edit: 04.11.2001 at 21:52:33 by Andres »  
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: VIZIJE
Reply #2 - 02.11.2001 at 12:47:26
 

Osho pravi, da so vizije izredno pogoste pred razsvetljenjem oz. 'smrtjo uma', in da je pravzaprav zadnja trditev uma lahko le še, da je doživel razsveljenje. Po tem ni več delitve na doživljajočega in doživeto (dualnosti). Končne vizije pred razsvetljenjem so individualne in zelo resnične za posameznika, in ponavadi so simbolične: nekoga bo obiskal Kristus, nekdo bo videl matematično formulo, nekdo kakšen drug simbol, nekdo najlepšo abstraktno sliko...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VIZIJE
Reply #3 - 29.12.2001 at 19:40:24
 
Gape!

Tisti post od Lucije, ko je napisal, da se ji zdi da zemlja pada ipd bi blo dobro ce sem premaknes. Saj to kar se njej dogaja je neke vrste vizija kajneda?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #4 - 30.12.2001 at 09:57:44
 
...Neki sem listal po mojem sanjskem dnevniku in sem videl da sem maja sanjal da se dva neboticnika podereta...  

...napisem pa se to, ker sem se pa ravnokar zbudil iz teh sanj: folk je sel v cerkev, ker je vedel da lezi en clovek v trugi in bo vstal in res vstane in hodi na ukrog mnozica ga pa spremlja in en glas mi razlozi da je ustal "mrtvi crni predsednik" in da se bo sestal z  "zivim crnim predsednikom". Da je povsod tako, povsod imajo crne predsednike.....

pa nisem nobene grozljivke gledal zadnje case, sam mal sem prehlajen
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: VIZIJE
Reply #5 - 30.12.2001 at 13:31:34
 
Za taksne sanje se slovarja ni Herby.  Smiley   Pojma nimam. Ampak to sploh ne pomeni, da te sanje zadevajo sirso okolico. Morda se nanasajo le na tebe.

Jaz sem imel ze parkrat zapovrstjo sanje, pojma nimam, sestanki so bili to na neki srednji bazi.

Mi je pa pisal nekdo, da odkar uporablja Gorencev biolaser veliko vec in bolj zivo sanja. Ali z eno besedo, skoraj vse sanje si zapomni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: VIZIJE
Reply #6 - 17.02.2002 at 01:07:50
 
in kje dobiš gorenčev biolaser (sam ne reč da na

gurenskem)?  Grin  in če smo že pr gurencih- kulk kušta?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VIZIJE
Reply #7 - 17.02.2002 at 11:35:48
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #8 - 14.05.2002 at 11:39:03
 
Gorenčev biolaser.......svašta......ampak zakaj pa ne ......Smiley)))))

a kdo bolj pozna eno vizijo od Albrechta Durrerja, ko je sanjal vesoljni potop - in ga je tko fasciniralo da je sliko namalou.....to je pa vizija za nazaj ......to je tko kt da bi dinozaure sanjou......se motm?

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VIZIJE
Reply #9 - 14.05.2002 at 11:57:36
 
brus-li glej da te naujo iz šihta vrgl, k nč ne delaš, k sam štamfaš ceu cajt.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: VIZIJE
Reply #10 - 29.05.2002 at 18:58:14
 
[color=Blue][/color] Shocked oooooo...Dan Gape! Ajsi...ja kako pa veš, da piše Brus Li iz službe...?? Nc jasn... Roll Eyes a mate na <gape> tud kake IP številke skozi katere se da ugotovit a piše kdo od doma ali iz službe? Mi lahko prosim lepo poveš? Potem sem jaz še na enem forumu <adijo>! Tongue
Grin...ne vem, ne vem...
Brus Li, ti kar piši...saj zaradi pisarij ni bil še noben <adijo>!  Grin
Lep dan Gape in oprosti moji radovednosti! Angeli so bili od nekdaj <firbčni>,  Tongue pa nagajivi... Grin
Angel Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VIZIJE
Reply #11 - 29.05.2002 at 19:11:27
 
ajsi
vem ker vem kdaj dela
je moj prjatu namreč (dost dobr bi lahko reku ... to jasno piše na tem forumu, sva prvi post skupi napisala)

na <gape> mamo ip številke ... popingi nas pa boš vidla ...

in točno vem s katere ip številke postaš, sem namreč administrator gape.org-a in tudi yabb-ja (tudi to (že) piše na tem forumu) .. tuki se ne da pomagat ... tak je program ... varnost in te igre.

in seveda tudi iz ip številk bi lahko ugotovu od kje kdo posta ... sej če neki o i-netu veš pol to znaš ... finger ... pa me ne interesira da bi to raziskoval, tisti ki se imajo jajca pokazat imajo itak email od ferme ...

sm ti lepo povedu ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: VIZIJE
Reply #12 - 15.12.2003 at 11:38:00
 
Cheesy vauuuuuuu Gape si se razgovoril Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Darinka
Guest




Re: VIZIJE
Reply #13 - 15.12.2003 at 11:42:03
 
Roll Eyes Andres  Smiley

Jaz sanje in vizijo drgač gledam. Kajti sanje so simbol oziroma se vidi kaj se bo dogajalo lično temu človeku, ki vidi sanje. Naprimer: letalo= pošta, vlak= potovanje in tako naprej. Kar se pa vizije tiče pa jaz vidim dejstva in vse kar se je zgodilo ali kaj se bo zgodilo. Sicer ne vem kako drugi gledate nato.

lep dan Embarrassed
Darinka Shocked Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: VIZIJE
Reply #14 - 18.12.2003 at 12:44:49
 
jest Nato zlo grdo gledam  Grin (joke)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2