Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1532 times)
branko babič
Guest




KORALNI KALCIJ IZ JAPONSKE OKINAWE
03.10.2003 at 10:23:03
 
Sem uporabnik koralnega kalcija.
Najprej sem mislil, da je to še eden izmed mnogih izdelkov koristnih za zdravje. Da je to res odličen izdelek, sem se prepričal pred dvema letoma, ko sem ga prvič kupil v Švici.
Od takrat ga jemljem dokaj redno. Po njem se počutim zares odlično. Ne muči me več nespečnost pa tudi splošno zdravje je odlično.
Koralni kalcij namreč pomaga popraviti porušeno ravnovesje v telesu in nima stranskih učinkov. Pomaga pri mnogih, mnogih boleznih. Uporaba je izredno preprosta. Kalcij se strese v vodo, premeša in izpije. Tako človek zaužije pravo koralno vodo, ki jo imajo le še redki ljudje na svetu. Najbolj znano področje, ki ima takšno vodo je Okinawa, Japonska.

Ker so bili stroški glede kupovanja v Švici izredno visoki, sem bil nekaj časa brez njega. Sedaj pa ga lahko končno kupim po izjemno ugodni ceni pri nas. Res ga priporočam vsem.

Da ne bom delal reklame za kogarkoli vam ne bom izdal kje ga kupujem, dam vam samo namig: pobrskajte po internetu, vpišite koralni kalcij v kakšen iskalnik in našel vam bo spletne strani v zvezi s koralnim kalcijem, kjer boste lahko izvedeli še več.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: KORALNI KALCIJ IZ JAPONSKE OKINAWE
Reply #1 - 03.10.2003 at 19:50:14
 
naslov katerega je hotel napisati naš gost je povsej verjetnosti tale

http://www.coralproduct.com/   Tongue
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KORALNI KALCIJ IZ JAPONSKE OKINAWE
Reply #2 - 07.10.2003 at 17:24:17
 
gape wrote on 07.10.2003 at 17:22:56:
sm jih vse zaklenu in uradno prenašam debate na to temo sm

kot je izbral branko


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1