Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 22468 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #15 - 05.08.2002 at 12:17:19
 
Oldi, jaz ne znam znanstveno utemeljit zakaj je to mozno, se mi pa zdi mozno.

Imam pa predlog, kako lahko to izves.... pisi jim, enemu od teh ljudi, saj jih je precej, lahko pa vsakemu posebej isto vprsanje postavis pa primerjas odgovore in ko jih bos dobil, bos vedel, koliko blefirajo in kako si sami to razlagajo, potem pa se vse skup preoblikuj malo v clanek, in ga objavi v Pozitivkah....pa bomo vsi imeli nekaj od tega Wink

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: živeti od prane
Reply #16 - 05.08.2002 at 13:08:00
 
oldi, vse je skregano 'z do sedaj znano fiziko in matematiko'.
točno tko k smo se o prostem padu pogovarjal, on v formuli obstaja, ampak idealne okoličine pač ne obstajajo ... in zato se on nikol ne zgodi

jest bom reku sam tolk na to temo, živiš ne od hrane, hrana v tvojem telesu gori in to izgorevanje povzroča gorenje celic, njih odmiranje. v bistvu bi lohka reku, več k ješ prej boš umrl. če maš jajca in možnosti lahko nardiš raziskavo - znanstveno seveda.
zdej ... vzorc je tak da telo misli da bo umrlo če ne bo jedlo, pa to ni res, lahko umre, če hoče, treba mu pa ni. energija namreč prihaja od tam čemur ti rečeš vakuum, pa sm ti že povedu, tm ni vakuum, tm je življenska energija, celo tvoje telo je napolnjeno z življensko energijo. telo rabi za delovanje materiale kot si reku.
ko se otrok rodi ... ne še prej ... v maternici telo dobiva materiale od mame, oni so taki k so, s tem se že določajo prvi vzorci, ko se rodi je mleko, še neki časa mleko (od mame), tiste zasvinjane mame ki nimajo mleka mu morjo najprej dajat umetnga, pol pa šele kravjiga, takrat enkart mu začnejo futrat tud zelenjavo in sadje ... ... ... ... ... pol pa šele lahko na meso prešalta otrok ... in to je nekako opis prehoda iz najbolj subtilne prehrane, na najbolj nesubtilno, in od materinega mleka lahko tud dons živiš, samo vzorcev se morš rešit, in ko si tam, ti noben problem ni brez hrane bit.
in telo je zmožno samo začet proizvajat materiale katere verjamemo da jih je treba vnašat v telo, pa jih ni treba vnašat, s tem ko jih vnašamo samo telesu preprečujemo da bi jih samo delalo.

sicer pa, pejd si njeno stran na netu pogledat, in pol bod pameten, ti v svojem lajftajmu tako nared, pa boš tud ti lahko brez hrane, ker stran je za nas ne zanjo, in to da je ona brez jest je za nas ne zanjo, dobr no, ker je za nas je s tem tud zanjo, sej smo ja vsi eno.

to je tko kt jezus, on bi lahko se nauču kar se je, se razsvetlil in nas pustu v temi, ampak ne on je dajal zgled 3 leta, tak zgled da so ga zarad tega križal. ampak zdej zanj vsi vemo, neglede na to da je cerkev potvorila njegov nauk, pravi nauk in zgled ostajata.
in isto je jasmuhen, lahko bi žvela brez hrane, bla tih k rit in nas pustila da zgnijemo v svojem dreku.
lahko bi, lahko bi tud gape ne naredu teh strani, in bi samo seb pomagu, pa ve da to ni to in zato je najdu način kako razvijat sebe in zraven dajt možnost še drugim.
in še mnogo je takih.
to vse pa v bistvu samo zaradi orla.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
marta timer
Guest




Re: živeti od prane
Reply #17 - 05.08.2002 at 13:44:11
 
Spet smo pri tem, da je gram prakse boljši od tone knjig, razmišljanj, mnenj.
Tehnika življenja od zraka, svetlobe in vode je stara vsaj toliko kot visoke stare kulture. Največ življenjske energije (prane chija, kija, kaja... univerzalne, vesoljne energije ali kakorkoli jo različne kulture poimenujejo) je v svetlobi, zraku in vodi. Vsi, ki znajo vpijati sončno svetlobo, pijejo čisto vodo in pravilno popolno dihajo npr. jogiji - ne tisti za ležat, se tako nahranijo s čisto energijo, da potrebujejo le malo ali pa nič hrane. Kako vem? Preizkusila sem na sebi. Občutek je fenomenalna lahkotnost, energije imaš pa več kot galoper in ko spet začneš jesti hrano si utrujen in začne ti primanjkovati časa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: živeti od prane
Reply #18 - 06.08.2002 at 07:32:57
 
marta
Koliko časa si živela brez hrane? in koliko si shujšala.
koliko časa si živela brez vode?
Zakaj bi sploh začel jesti, če je pa tko bed.

gape
toliko traparij kot si jih natresel nima smisla komentirati. Kot sem že zapisal; zate je vse res in istočasno vse laž - kaj češ s takim konfuznežem debatirat.

Devi
Papir vse prenese in da bi bil glavni guru kar se tiče prehranjevanja s svetlobo so mnogi pripravljeni sistematično zavajati cel svet.

Govorite da je vse to tko simpel, kot popiti kozarec vode!! In zakaj se znanstveniki mučijo s prehranjevanjem astronavtov, njihovimi izločki ...
A se vam to zdi logično, da v ZDA od svetlobe živi na tisoče ljudi (mislim, da sem nekaj v tem stilu prebral tu nekje), Nasa pa o tem pojma nima. Grin ??? Tongue Lips Sealed Undecided Kiss
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #19 - 06.08.2002 at 10:26:43
 
k moji sosedi je nekajkrat prišla na obisk prijateljica iz Sarajeva, Vesna. Pri svojih 40 letih ima za sabo težko življenje: vojne grozote, izbeglica itd. Lepa in postavna ženska. Že pred mnogimi leti jo je pot zanesla  v reiki in podobne zadeve, bolj zaradi ukvarjanja z nečim kot zaradi zares hude notranje potrebe po ukvarjanju z duhovnostjo. Potem je doživela hernio disk. (upam, da sem prav povedala), operacijo na hrbtenici in skoraj enoletno nepremično ležanje. Takrat so se ji odprli drugi svetovi. Doživljala je potovanja med svetovi, govorila s Kristusom, se učila s pomočjo duhovnih mojstrov.. itd - o čem govorim, vedo in priznavajo samo tisti, ki so doživeli kaj podobnega. Postala je drug človek. Je eden redkih ljudi, ki sem jih srečala v življenju, ki dobesedno seva notranji mir: kar zlezla bi ji v naročje in zaspala. Ko se je ta ženska postavila spet na noge, so v njeno življenje prišli tudi pravi učitelji iz mesa in krvi ("ko je učenec pripravljen, pride učitelj") in bila je tudi na prani: 11 dni brez hrane in vode, še naslednjih deset dni brez hrane in z malo vode. Brez posledic, seveda. Ali, če rečemo drugače, samo s pozitivnimi posledicami.  Pravila mi je o svojih doživetjih med tistim časom.

A je možno živeti brez hrane in vode? Seveda je. Ampak taki ljudje kot so Vesna niso nobeni cirkusanti, da bi se izpostavljali pred občinstvom zaradi enih Oldijev, ki bi jih zasmehovali. Taki ljudje tako močno čutijo povezanost z vsem (ne samo na Zemlji), da jim nobena zunanja potrditev  ni potrebna. Od nikogar.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #20 - 06.08.2002 at 10:29:06
 
Oldi wrote
Q
In zakaj se znanstveniki mučijo s prehranjevanjem astronavtov, njihovimi izločki ...  
Q

zakaj, zakaj? Zato, ker so znanstveniki. In kaj imajo od tega?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #21 - 06.08.2002 at 10:55:12
 
Oldio wrote on 06.08.2002 at 07:32:57:
A se vam to zdi logično, da v ZDA od svetlobe živi na tisoče ljudi (mislim, da sem nekaj v tem stilu prebral tu nekje), Nasa pa o tem pojma nima. Grin ??? Tongue Lips Sealed Undecided Kiss


Nekaj tisoc  ??? od kje ti to?
Oldi, glej, ce te res zanimajo podrobnosti pa si pripravljen raziskovat okoli tega, se enkrat, tukaj imas link o teh ljudeh, marsikaj je tam, tudi analiza krvi enega in podobne reci, pa forum, kjer lahko direktno vprasas....

http://www.vivendodaluz.com/%5ben%5dindex.html
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: živeti od prane
Reply #22 - 06.08.2002 at 11:26:50
 
Oldio wrote on 06.08.2002 at 07:32:57:
Zakaj bi sploh začel jesti, če je pa tko bed.

pa sej ni bed jest, dobr je, a ti ješ ker moraš al ješ zato k ti je dobr, jest sicer učasih jem k moram (sm lačn) ampak če ni nč dobrga u hladilniku in ni nobega jabuka na drevesu, rajš nč ne pojem
bed je samo zato ker s tem uničuješ telo in morš pol porabljat energijo zato da ga u red spravš.
pa še za prebavo porabljaš energijo, pa še aparat 'hrana' vzdržuješ s tem, sploh s prekomernim hranjenjem ... veš kolk je kle enregije porabljene, spremenjene v drek - v blato, a se ti sploh resnično zavedaš da si ta drek najprej mogu pojest?
dej 1 teden vagi kaj poješ (popiješ)
in vagi kolk poserješ (poščiješ)
znanstveno seveda

a zdej boš od marte zahtevu da gre na preizkus, da boš ti znanstveno dokazu, sebi, in pol bo mogla it za usazga tazga k si ti na preizkus, da boste lahko verjel ... pa kdo ste vi, dokažte vi da se ne da ... in vam ne bomo verjel.
ker vemo lahko umreš ni ti pa treba.
kakor si izbereš

tisti ki živijo od prane so umaknjeni, ne razglašajo tega okoli, čene bi se hitr kakšni fanatiki najdl in jih določl za heretike nove dobe, tko kt so skor une k se z biodizlom vozjo in nas ki se brez zdravil zdravimio ... ... ...
nasa pipl pa so znanstveniki ... oni iščejo rešitev v analiziranju, razstavljanju, mi pa v sestavljanju

no sej je ana povedala:
ana wrote on 06.08.2002 at 10:26:43:
.. itd - o čem govorim, vedo in priznavajo samo tisti, ki so doživeli kaj podobnega.

A je možno živeti brez hrane in vode? Seveda je. Ampak taki ljudje kot so Vesna niso nobeni cirkusanti, da bi se izpostavljali pred občinstvom zaradi enih Oldijev, ki bi jih zasmehovali. Taki ljudje tako močno čutijo povezanost z vsem (ne samo na Zemlji), da jim nobena zunanja potrditev  ni potrebna. Od nikogar.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: živeti od prane
Reply #23 - 06.08.2002 at 11:31:31
 
v bistvu je zlo enostavno, živobitje potrebuje prano za življenje, mi ljudje to prano dobimo iz hrane. Manipura čakra je zadolžena za absorbcijo prane iz hrane. Če pa si tak frajer da prano dobiš iz drugega vira, recimo iz kozmične prane, ti pa ni potrebno jesti materialne hrane, ampak "ješ" pransko hrano = prano

eto

lp

aja, pa povejte a se strinjate al ne pa zakaj se al pa ne
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: živeti od prane
Reply #24 - 06.08.2002 at 12:34:22
 
Od kje mi to? Nekje na teh straneh na katere kažejo zgornji linki sem prebral.

A se vam ne zdi najbolj verjetna prevara? Morda je cela štorija izmišljotina!
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: živeti od prane
Reply #25 - 06.08.2002 at 12:49:13
 
Sem šel mal na njihov forum in tam šele dobiš cvetke, da dol padeš - recimo tole
Quote:
The planet will change a lot... The vital elements will receive a strong magnetical power coming from the last sun explosions. Infinits ions and electrons will be coming to Earth.
The cleaning process is began in a vibrational level. The temperature will change too. The living on light beigns just have to be ready for the changes and be happy in there lives and everything will be percfect.

Learn how to living on light is also about learn how to live a love life with yourselve and the others.
The sun energy comes from love. The tropical temperature comes from the harmony of this energy in life.



Kot izgleda se da živeti od svetlobe le v tropskih krajih  Tongue. Za vse ostalo je energije dovolj, za vzdrževanje toplote je pa ni - da dol padeš.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #26 - 06.08.2002 at 12:52:11
 
JustMe wrote on 06.08.2002 at 11:31:31:
v bistvu je zlo enostavno, živobitje potrebuje prano za življenje, mi ljudje to prano dobimo iz hrane. Manipura čakra je zadolžena za absorbcijo prane iz hrane. Če pa si tak frajer da prano dobiš iz drugega vira, recimo iz kozmične prane, ti pa ni potrebno jesti materialne hrane, ampak "ješ" pransko hrano = prano

eto

lp

aja, pa povejte a se strinjate al ne pa zakaj se al pa ne

jest se popolnoma strinjam - tako tudi jaz mislim, s tem, da pač nisem strokovnjak za poimenovanja, ne znam uporabljati izrazov kot npr. manipura. Mi zadostuje, če vem, kje se čakre nahajajo, pa je.

Že če človek naredi samo post (ob vodi), se po začetni krizi vsak dan bolje počuti. Kljub temu, da hodi v službo in opravlja ostale odgovornosti, ki jih ima v življenju. To vem iz svojih izkušenj, čeprav nisem nikoli delala daljših postov. Več dni posta imaš, manj spanca rabiš. Zanimivo. A razložljivo. Pač telesu ni treba tolko delati, ker ni potrebno prebavljati. In zato potrebuje manj počitka. Prebavljanje je garaško delo. Grin Drugače so pa menda znanstveniki dokazali, da od pojedene hrane 30% porabimo samo zato, da telo sploh lahko prebavlja. Da dobi energijo za prebavljanje.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #27 - 06.08.2002 at 13:03:01
 
da še malo dodam: hranjenje s prano je seveda (po moje) povezano z zavestjo človeka. Vsi taki ljudje, ki se hranijo s prano, so duhovno zelo visoko oz. vsaj precej više kot mi, ki 'mislimo', da vsaj vodo rabimo za preživetje. In tudi, če kak tak človek, ki je na prani, iz užitka poje kako hrano, to ne pomeni, da brez te hrane ne bi preživel. Si pač privošči (zemeljski) užitek. Oz. enega od njih. In mu ne škodi.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: živeti od prane
Reply #28 - 06.08.2002 at 13:04:01
 
Sicer pa kmalu tudi elektrarn ne bomo več rabil. Američani so bojda pogruntal generator brez vrtečih se delov - link http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&p=1&u=%2Fnetah... sem našel na zgoraj omenjenem forumu. Da ne boste preveč klikali je tule na kratko o tem generatorju.
Quote:
Motionless electromagnetic generator
Abstract
An electromagnetic generator without moving parts includes a permanent magnet and a magnetic core including first and second magnetic paths. A first input coil and a first output coil extend around portions of the first magnetic path, while a second input coil and a second output coil extend around portions of the second magnetic path. The input coils are alternatively pulsed to provide induced current pulses in the output coils. Driving electrical current through each of the input coils reduces a level of flux from the permanent magnet within the magnet path around which the input coil extends. In an alternative embodiment of an electromagnetic generator, the magnetic core includes annular spaced-apart plates, with posts and permanent magnets extending in an alternating fashion between the plates. An output coil extends around each of these posts. Input coils extending around portions of the plates are pulsed to cause the induction of current within the output coils.


Če prav razumem neki norci delajo Perpetuum mobile, ali pa jaz celo stvar narobe razumem.
Narediti elektromagnetni generator brez premikajočih delov, ki ti bo na izhodu dal manj elektrike kot jo daš not je simpl (transformator).

Ali to kdo razume kako drugače.

PS: Pa ne da se je amerikanosom povsem odtrgalo
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: živeti od prane
Reply #29 - 06.08.2002 at 13:08:13
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5