Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10108 times)
Boo Ruth
Ex Member




Prosim za vaše mnenje glede artiklov
02.02.2002 at 14:59:53
 
Zdravo.
Prosim vas za vaše mnenje glede kozarcev in norad zaščite, ki se prodaja npr. preko revije Misteriji.
Hvala vam.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #1 - 02.02.2002 at 16:47:48
 
Pozdravljena Boo Ruth. Lepo, da si se vpisala saj tukaj smo veseli vsakega novega clana. Zal je sedaj forum precej neaktiven saj je v Celju prvo srecanje v letosnjem letu. Skoda, ker nisi sem prisla vceraj bi sla lahko z njimi.
Kozarci. Jaz verjamem, da dolocen ucinek imajo, se bolj pa verjamem gospodu Horvatu, ki je tudi prvotni izumitelj tega emblema, ki se sopa na kozarce. Vec  o tem kako je od Horvata prisel emblem v Misterije na forumu ne bom pisal.

Verjamem tudi Gorencu ki je vse te kozarce izmeril kot izredno negativno vibrirane predmete. Zacasno imajo dober ucinek potem pa gres samo se na dol.

Ok toliko od mene, za vec odgovoro pa pocakaj do jutri, ki bo zurke fertik.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #2 - 02.02.2002 at 20:28:04
 
Andres wrote on 02.02.2002 at 16:47:48:
Pozdravljena Boo Ruth.

Andres


Andres, sem muško. Pa brez zamere.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #3 - 02.02.2002 at 22:16:28
 
Ej stari oprosti. Tole Ruth je totalno zensko in sem zato rekel, da smo pac dobili novo clanico.  Jebemo tole razmerje med spoloma bi bilo dobro pogledat. Sam tolk zarad firbca. K jest sem bl statistik pa mrbit analitik.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #4 - 03.02.2002 at 22:04:52
 
meu sem ta kozarec, pa se mi je 'po naklucju' razbil po kakem mesecu (zanimivo ostalih kozarcev pa nisem v parih letih razbil) opazil nisem nic pozitivnega, ne negativnega
kolkr pa praves Andres se dobro da se mi je razbil Wink
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #5 - 04.02.2002 at 08:57:16
 
norad ne poznam
mam pa kozarec in mi je kul, odkar ga imam spijem veliko več vode, kar je samo po sebi gut, če pa je ona še bolj 'zdrava', desnosučna in to, je pa sploh gut ... nihalo pa glih tko prav da je voda boljša ... kar se pa gorenca tiče, pa nebi glih klele, niti se mi ne da tm kjer je njegov thread, mogoče drugič ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #6 - 04.02.2002 at 11:21:28
 
modri kozarec imam tretje leto, tako da prihaja čas za njegovo zamenjavo (njegova moč sčasoma usiha)
imam ga ob kuhinjskem koritu tako da je vedno voda v njem - sem velik vodopivec
šokirana sem bila, ko sem zalotila mačko, da pije vodo iz tega kozarca - sama si jo je poiskala, čeprav drugače vodo dobi. To vodo hodi pit mačka dokaj redno, in to je edino, kar me moti: da moram delit posodo z njo.

Kar se tiče majic v Misteriju, ki jih lahko kupiš tudi na
http://www.thiaoouba.com/,
pa njihove cene, ki je mislim da trikrat dražja kot če si jih sam naročiš po pošti direktno od thiaooube: krasne so. Meritve z njimi pa mislim da je itak delal Kononeko, in je ta informacija nekje dosegljiva.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #7 - 04.02.2002 at 17:57:53
 
....bral sem nekaj o teh kozarcih in o poizkusih na rastlinah... te poskusi so pokazali, da ima voda iz teh kozarcev pozitiven učinek na samo rast rastlin... uspevale so hitreje in bolšje...slika aure je tudi pokazala, da imajo več aure kot pa tiste rastline, ki so jih zalivali z vodo iz navadne posode...

...nimam pa direktne izkušnje
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Valentina
Guest




Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #8 - 05.02.2002 at 16:28:36
 


A ne grejo mačke na negativne vibracije in ima Gorenc morda prav?   ???


Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #9 - 05.02.2002 at 16:46:41
 
Pol sem jaz ena sama cela negativna vibracija... Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #10 - 05.02.2002 at 16:55:49
 
Valentinaa wrote on 05.02.2002 at 16:28:36:
A ne grejo mačke na negativne vibracije in ima Gorenc morda prav?   ???

Če bi mačka zaspala na kozarcu bi človk lahko tko reku, tko pa ... kaj pa vem ... ma ne bi okol gorenca
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #11 - 06.02.2002 at 09:15:32
 
mogoče pozabljate ali pa vam ni znano: mačkam negativne vibracije ne škodijo, ker jih znajo pretvoriti v pozitivne

zato naj človek ne bi ležal na mestu, kjer rada leži mačka - človek ne zna pretvoriti negativnih vibracij v pozitivne

vsaj večina ljudi ne

če mačka zna pretvoriti negativno energijo v pozitivno, to še ne pomeni, da je ona negativna. Da je mačka slaba žival, so verjeli v srednjem veku, zato je marsikatera žvalca končala skupaj z gospodarico na grmadi.

sama pravim, da nam je potrebno ravno to: pretvarjanje. Iz slabega delati dobro. Alkimija. Zato me Gorenc s svojimi zaščitami odbija na daleč, pa še bi lahko kaj rekla...)

rada bi povedala še nekaj, kar sem ujela v enem intervjuju v eni zadnjih revij Aure. Ženska je pred leti zbolela za rakom, izmerili so ji stanovanje in našli kup negativnih mest. Bolezen jo je pognala na pot samorazvoja, zdravilstva itd in po nekaj letih je spet dala izmeriti stanovanje. Negativnih polj ni bilo več.

Kaj hočem reči?  V naše življenje se vedno navleče tisto, kar potrebujemo za svoje učenje in za duhovno rast. S samo zaščito negativnost ne izgine, zaradi strahu pred njo se celo ojača.

Kar se tiče mačk: tako kot se zdravilci med seanso uglasijo na magnetno polje Zemlje, tako podobno deluje stanje mačke med njenim predenjem. Znanstveniki poskušajo celo umetno ponazoriti mačje predenje zaradi zdravstvenih učinkov: dokazi so za zdravljenje osteoporoze. Božanje mačke v naročju pa psihično sprošča.


Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
;DRe: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #12 - 06.02.2002 at 09:20:21
 
m wrote on 05.02.2002 at 16:46:41:
Pol sem jaz ena sama cela negativna vibracija... Grin


pa jest tud  Grin

pa bi se nekateri kar strinjali s to oznako zame  Grin

drugi pa seveda ne  Grin


kakor kakšen hoče, me ne moti nič  Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #13 - 06.02.2002 at 09:40:14
 
Moja izkušnja:
Osebno sem zelo skeptičen, do zdravilnih kamnov, kozarcev, raznih polj in ne vem česa vse. Mogoče sem v tej smeri čutenja takih energij še zelo zaprt ali pa zablokiran. Ne vem. V bistvu bom priznal sem zelo, zelo skeptičen. Mi ni pomoči. In včasih se takim prodajnim trikom samo nasmehnem. Naj mi oproste energije, ki se pretakajo v teh stvareh.

Moj razum je bolj usmerjen v razlago, ki pravi, da ima vsak predmet svojo energijo, še bolj enostavno.

Človek ki mu natupiraš verjetje, v nek predmet, bo pač AVTOSUGESTIVNO, to sprejel in bo resnično ta predmet njemu izžareval pozitivno energijo. Mene, do zdej na žalost ni nobena taka energija zadela. Če me je, me je zaradi lastnega verjetja. Sem nekaj časa zaupal enemu kamenčku, je delovalo, ko pa sem si rekel vsak kamenček na tem svetu je božji, delujejo vsi. Ker jih sprejemam take kot so. Ne vem kako lahko nekdo obsodi kamenček, da je pozitiven ali negativen. Kamen je kamen.

Vzorec, ki si ga pa človeški um, zgradi v svoji glavi pa je zmožen iz zrna peska priklicat hudiča.

Tko si jest to razlagam. Kaj morem.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Prosim za vaše mnenje glede artiklov
Reply #14 - 06.02.2002 at 21:54:06
 
Quote:
Pol sem jaz ena sama cela negativna vibracija...


Jaz pa sama pozitivna vibracija. Grin Kej pa bova zdej ? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2