Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5359 times)
Boo Ruth
Ex Member




Ali ima kdo AURA literaturo
16.03.2002 at 23:33:50
 
podrobnejšega karakterja in kje se jo da dobiti? S tem ne mislim drobnih knjižic ampak kaj bolj konkretnega.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #1 - 17.03.2002 at 06:41:19
 
poznaš knjige Ann Barbare Brennan (Moč zdravilnih rok in Moč svetlobe)?
Dobiti bi se morali v vsaki knjžnici, marsikdo pa ju ima tudi doma  Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #2 - 17.03.2002 at 07:15:41
 
Ne, ne poznam. Za kaj se gre?
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #3 - 17.03.2002 at 16:39:37
 
Ann Barbare Brennan Moč zdravilnih rok, sm prebral pa na žalost nisem naredu povzetka, je brez veze, ker bi mogu celo knjigo gor žoknt, ker so direkt navodila.

drugač pa maš na mojmu sajtu ( www.gape.org - maš tud iskalnik tam ) precej na to temo, na forumu je glih tko precej (klikni search), pa tudi kononenko nima zanemarljivo malo tovrstnega branja
http://ai.fri.uni-lj.si/xaigor/xaigor.html

poisku boš pa že sam ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #4 - 17.03.2002 at 19:03:39
 
Jaz sem imel en angleško, "How  to see Aura" or something like that.   Bom malo pogledal, mogoce jopa se imam.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #5 - 17.03.2002 at 23:29:32
 
ta je tud na netu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #6 - 18.03.2002 at 08:57:28
 
Boo Ruthu sem predlagala knjigi Ann Barbare Brennan ravno iz razloga, ker si je zaželel nekaj večjega in (mislim) bolj konkretnega. Vse tisto, kar dobiš pri Kononenku, je, da pomočiš jezik v stvar in jo okusiš. Če pa stvar hočeš resno zagrabit, ne samo na hitrico preletet, če hočeš res dobiti nekaj znanja (in ga tudi obdržat, pa po možnosti še nekaj doživet), bo pa Brennanova kar prava. Če ima Boo Ruth resen namen malo študirati, si bo izbrskal tudi knjige. Brennanova je (bila) fizičarka pri Nassi, kot otrok je videla auro, veliko se je potepala sama po gozdu okoli doma, spoznavala skrivno življenje gozdnih prebivalcev, kasneje pa je zaradi usmeritve v študij vse potisnila v podzavest. Ko je v okviru raziskav pri Nassi kot znanstvenica ugotavljala prisotnost električnega polja pri človeku (in nasploh pri živih stvareh), se je začela spominjati tudi dogodkov iz otroštva.
Ima pa Tom J. Chalko (lastnik thiaoouba strani na internetu, se mi zdi) tudi v slovenščini eno kratko knjigo, skupaj z opisom eksperimentov za izboljšanje gledanja avre, mogoče je tista že dovolj.

gape, oprosti, če ti nekaj rečem, in ne mislim  s tem kaj slabega. Praviš, knjiga Brennanove je preobsežna, da bi jo dal na net. Glej, moje mišljenje, in res samo moje mišljenje je tako, da ne moreš vsem vsega dostavit na dosego roke (na net). Kar te preveč ne obremenjuje, v redu, a da bi pretipkaval debele knjige, je malo too much.  Važno je, da človek v vsakem trenutku posreduje informacije, ki bi pomagale drugim. Na podlagi ustrezne in pravilne informacije potem človek ukrepa dalje. Če mu nudiš vse na pladnju, potem ga zibaš v lenobo. Danes je literatura dostopna vsem, če jo nimajo prijatelji, se marsikaj dobi v knjižnici. Rezerviraš, če je stalno izposojeno, pa je. Samo vedeti moraš, kaj iščeš.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #7 - 18.03.2002 at 11:10:02
 
sploh ni blema ana
ta knjiga je res preobsežna ... jih ne pretipkavam ampak ocrjam ... in se trudim delat povzetek ... da človeka začne znimat ... da mu sploh potegne kaj tm notri je ... da mu potegne da to sploh obstaja ... da se sploh lahko začne zanimat o tem ... sploh pa ... sej veš kakšen je danes tempo ... ljudem se mudi ... rečejo search po netu in če kej najdejo prov čene pa tud prov in zaspijo nazaj ... tko da ... nekatere stvari se mi zdijo pomembne in veliko reči sploh ni na netu v slovenščini ... zdej so ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Ali ima kdo AURA literaturo
Reply #8 - 18.03.2002 at 21:27:12
 
Ana, hvala ti.
Danes sem bil v Ljubljani in spotoma skočil še na Čopovo ter nabavil knjigo. ZELO dobra knjiga.
Evo, to je zame bistvo foruma. Več ljudi več ve. In ko staknejo glave skupaj pravi ljudje se vedno prava informacija najde.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1