Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4251 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Nevrolingvistično programiranje
20.02.2003 at 09:23:29
 
Tole sem dobila v poštni predalček, sliši se zanimivo, pa brezplačno dveurno delavnico imajo, mogoče bo koga zanimalo it pogledat?

Če ima kdo že izkušnje s tem pa na dan z besedo. Wink



NLP™ Praktik


------------------------------------------------------------------------

NLP - Nevro lingvistično programiranje je umetnost in znanost o osebni odličnosti, ki temelji na proučevanju uspešne komunikacije in izjemnih uspehov, ki so jih dosegli ljudje na različnih področjih. Teh komunikacijskih spretnosti se lahko nauči vsakdo, ki si želi izboljšati učinkovitost v osebnem in poklicnem življenju. NLP je tisto, kar počnemo, kadar nam gre dobro in kadar se v medosebnih odnosih počutijo dobro tudi drugi. NLP je način razmišljanja o mišljenju.



NLP ponuja elegantno možnost našega vpliva na sogovornika. Ta vpliv nam omogoči vzpostavitev obojestransko zadovoljujočega odnosa. Drugega torej ne prisilimo, da stori nekaj, kar ni dobro zanj, ampak njegov odziv spodbudimo s polnim spoštovanjem njegove osebnosti. NLP je sposobnost, da se učinkovito odzovemo drugim in da razumemo ter spoštujemo njihov model sveta.


--------------------------------------------------------------------------------



Si predstavljate, kako bi se spremenilo vaše življenje, če bi znali biti vedno navdušeni, motivirani, vztrajni in samozavestni???


Brezplačna 2-urna delavnica

in predstavitev programa

NLP™ Praktik



Torek, 25. februarja ob 16.30 uri

Glotta Nova, Poljanska 95, Ljubljana



prijave na delavnico:

(do 24.2., oz. do zasedbe mest)

T: 01/ 5200 673

E: bernarda@glottanova.si

I: www.glottanova.si

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #1 - 20.02.2003 at 10:39:36
 
m wrote on 20.02.2003 at 09:23:29:

Si predstavljate, kako bi se spremenilo vaše življenje, če bi znali biti vedno navdušeni, motivirani, vztrajni in samozavestni???

glede na to kakšn sm zdej, bi me verjetno poslal u polje ... jest vedno bolj ugotavljam da so vse te 'delavnice' predvsem za tiste ljudi ki večere preživijo pred TV, noči brez sexa, tam kjer si služijo denar pa trpijo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #2 - 20.02.2003 at 11:30:45
 
gape wrote on 20.02.2003 at 10:39:36:
jest vedno bolj ugotavljam da so vse te 'delavnice' predvsem za tiste ljudi ki večere preživijo pred TV, noči brez sexa, tam kjer si služijo denar pa trpijo.


Grin (bi blo zanimivo slišat še tvoje mnenje o tistih ki delavnice organizirajo Wink )

In takih ljudi je po tvojem mnenju ? % ?
Nekateri se vsaj zavedajo in iščejo poti do sprememb. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
maja10
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #3 - 20.02.2003 at 11:32:55
 
Dejstvo je, da nam vse te delavnice obljubljajo neke instant rešitve in poti do sreče. Ob vsej tej poplavi duhovnih gibanj vidim tržno nišo, ki odlično uspeva na naši naivnosti in izgubljenosti.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #4 - 20.02.2003 at 13:58:29
 
instant rešitev=instant učinek
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #5 - 20.02.2003 at 21:55:44
 
sam sem za kšk organiziral neki teh predavanj iz nlp in je blo full dobr in to z mojega kritičnega vidika...

je za poskusit, ampak vedt je treba da obstaja tudi kaj drugega, ki je ravno tako dobro...  Wink

čeprav je drago... u... preveč ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #6 - 05.03.2003 at 07:40:38
 
Moje mnenje o vseh delavnicah in instant rešitvah: Če hočeš naprej v svojem življenju, lahko greš z delavnico ali brez. Je pa res, da skupinska dinamika, druženje z podobno mislečimi zelo pomaga na poti. Posebaj če drugače nimaš okoli sebe takih in podobnih.

Je pa res, da včasih kakšna delavnica popolnoma spremeni življenje. Jaz za eno vem in lahko tudi priče navedem, ker pravijo da je tisti dan njihov drugi rojstni dan. Pa to ni samo eden, ampak večina njih. DOkler nisem šla sama, nisem verjela, ker se mi je zdelo to neverjetno, ko pa sprobaš, vidiš, da je marsikaj res.

Instantnih ni, so pa pripomočki do enostavnejših poti proti cilju. Veliko in vedno nekaj delamo in nekam gremo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Nevrolingvistično programiranje
Reply #7 - 13.05.2004 at 17:46:17
 
kle jest vidm eno prednost...

pa ne govorim o seminarjih... ker karkoli mi lahko oni nudijo v 3 dneh... - si lahko sam nudim v 3 tednih al pa v 3 mesecih...


torej prednost je v temu da sem z golim branjem koncno ozavestil ene najbolj osnovne stvari... se prav kako jest dojemam - resnico - torej površno... in to lahko popravm
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1