Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3990 times)
A.
Ex Member




Drinkec na zaplani
18.08.2002 at 09:17:03
 
Vsem se za resnično dobro zabavo iz srca zahvaljujem predvsem suzi in ini. Suzi ti maš skrit talent za zabave delat, ina pa je gostiteljica, kot si jo lahko samo želiš…

Drugač pa tole kar se mene tiče:
Tko to gre če si človek kaj zaželi in če je priden…
Začel se je tako, da je suzi rekla, da bodo tud otrac in dost family tam, pol sem si mislu u, to bo en družinski piknik, in sem si želu, da bi blo vsaj ene par samskih punc  Smiley

Da bomo kakšno rekla seveda… ane?

Ja potem je prišel dan D in že gor sem se peljal z eno ljubko deklco, tako da je pot en dva tri minila, enkrat sva se v gozdu klub zemljevidu zgubila,… seveda sem vozil jaz…in lahko si mislite … bila sva sama… in okrog naju gozd... in bila sam 20 m od žura in prijazni sosed naju je usmeril na pravo pot…

Ko sva prišla z miško so bil tam že suzi, alenka07, gape in mateja… in ko sem pogledal okrog sebe, je blo deklc skoz več…  Wink

Nato se je zabava začela in sam se nisem kaj preveč upiral vsem tem dobrotam ki so bile na mizi… folk je stalno prihajal, deklce tud, med njimi je bil tud naš edo in famely…

a… pol se je začel pa zares, edo je stopu k men in me izval na dvoboj z balinčki, oz. jaz sem stopu tja in ga izzval, sam on je pol reku da greva za predsednika, in in…  jaz sem zgubu, zdej zdej smrk, smrk…  Roll Eyes

pol sem ugotovu, da so moji bivši podrejeni strašno srečn, če jim dam tkole kakšno možnost da dobijo kakšno novo nalogo, sam da se morjo zanjo mal potrudit, pol dobijo full veselja do dela… miši in gape sta se tko skrivnostno smehljala da nisem vedu kaj je zdej razlog a da je edo zmagu, a da novo zadolžitev z veseljem opravlja, sam slava edota ni trajala velik k ga je premagal en iz mlajše generacije tam pod 13, tko da predsednik ostajam jaz do polnoletnosti mladine, pol bodo pa volitve…

Pol se je začel ples sam k je blo preveč svetlo so se punce odločle da bomo šli kot četica koraka na razgledni stolp, kdor je bil gor je dobu morsko bolezen, in pa ene 100% več adrenalina, kot ga je mel prej… kdor pa ne, je vse to brez večjih težav prenesu…

Spet ena do globokih izkušenj…
Sploh če si pogledal doooool…

Pol pol, je bla že skori noč,a ja pozabu sem povedat, vmes sta prišla štajerca, ena najbolj zanimivh kar sem jih kdaj vidu, sem takoj vedu, da zabava samo še pridobiva na kvaliteti.

In res k smo prišli nazaj iz stolpa, je blo presenečenje popolno same ljubke deklce kamor kol si pogledu…  Cheesy
In pol si lahko mislite, punce so plesale, jaz tud in razmerje je blo 6:1, v mojo korist tko, da kdor ni bil tam tega vrjetn ne razume...

Sicer je bil en mladinc, ki je bil zvezda večera sam on je mu itak svoje tamalkaste oboževalke tko, da ni blo panike…

Pol na konc smo se še objel in enga lubčka na levo in enga lublčka na desno in enga vsi skupi in to je bil vrhunec večera. Po moje vam ne bo težko uganit kakšno razmerje sva mela jaz in štajerc k smo to delal 2: 12    Grin

Sej pravim to je to če si človek želi in je priden pol se želje uresničijo… sicer je štajerc vmes povedu en vic o blondinkah, ki so dobile za kazen k so stople na račko dva grda tipa, ena pa full lepega in pol je vprašala Svetga Petra ja zakaj pa jaz lepega in je Svet Peter reku tud on je na račko stopu…  sicer sem takoj protestiral sam nč, ni pomagal…   Grin

Blo je lepo še enkrat hvala vsem, upam da to še kdaj ponovimo…  vsaj razmerje…  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Drinkec na zaplani
Reply #1 - 18.08.2002 at 11:07:01
 
ja res hvala suzi no ... pa dej k maš veze, dej res eno deklico alešu zrihti ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Drinkec na zaplani
Reply #2 - 18.08.2002 at 11:28:56
 
Ja res je bilo SUPER  fajnnnnn!!!! Pridružujem sem vsem izrečenim mislim, ki so bile do sedaj napisane!!! Res Suzi, enkraten ŽURRRRR Tongue Tongue Tongue. Še posebno, pa se zahvaljujem vsem, ki so bili tam, ker je zares dobra Družba!!! To ne morš verjet, Ej a Bomo Še kdaj Se tak Dobil? ???

Resnično Si mi polepšala dan, Suzi!!! Hvala ti, iz dna srca, Hvala TI!!!

V prihodnje pa- Mogoče bom malo Manj NOTR in Več ZUNI!!!

Obljubm!!! Kiss Grin

Ej, Vsi K ste bli tam, MEjte se FAJN še naprej, pa lepo se mi mejte!!!

SE VIDJAMO!!!

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Drinkec na zaplani
Reply #3 - 18.08.2002 at 17:44:14
 
Suzana, iskreno in iz vsega srca - hvala za še eno prekrasno popoldne.

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Drinkec na zaplani
Reply #4 - 18.08.2002 at 18:49:33
 
Kva ste se mel fino. Po moje je najbolje, da taksne drinke in razmerja 2:12 delate  vsak mesec.  
Kerga septembra zdej ze spet? Wink


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Drinkec na zaplani
Reply #5 - 18.08.2002 at 21:01:22
 
ej gape, prosim te lepo, ti si že pozabu kakot to gre, k si že tolk časa z punco...

da ti osvežim spomin najprej si morta bit z bejbiko všeč, to pomen, da se je traba začutit in dobit tist pogled v očeh k veš, da je to to...

pol pa je tko da se je za punce treba mal potrudt, saj veš lekcija edi in balinčki, pol se full z veseljem trudiš še naprej in ceniš kar maš...

sam pa velja pa tudi obratn...

sam punce morjo nekak pokazat to, da naj se fantje trudmo zanje, to je najbolj pomembno...

z obeh strani more bit ravno prav, da je to to...

sam sej če pride duša dvojčica takrat pomoje, da kar veš kaj moraš naredit  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
ina
1
*
Offline


Posts: 2

Gender: female
Re: Drinkec na zaplani
Reply #6 - 18.08.2002 at 22:01:26
 
Me veseli, da vam je blo vsem všeč...moram priznat, da je tut mene mal skrbel, kako bo, ko mi je Suzi razlagala, kdo vse pride...da o njeni živčnosti sploh ne govorim ???

No, ampak vreme smo dobr naročil, družbo tut, želja je bla tko al tko...kaj naj bo narobe?

A., po tvojem odhodu nam je sicer manjkal D.J., ampak se vseeno nismo dal motit...ples se je nadaljeval, razmerje pa še izboljšalo...glede na tebe... Lahko pa se zmeniva...jaz zrihtam še enkrat takega zate, pol pa še ti zame,ha,ha Grin Grin

Katarina
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Drinkec na zaplani
Reply #7 - 19.08.2002 at 09:40:00
 
Ja jest, sploh nimam kaj več dodat.
Grin
Krasno...
Grin
Je že vse napisano, pa tudi zahvale sem moral že kar zvečer oddat Suzi13 osebno.
Grin
Grin
Hvala še enkrat za vabilo.
Grin
Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Drinkec na zaplani
Reply #8 - 19.08.2002 at 13:58:56
 
No, pa še jaz... Smiley

V prvi vrsti bi se rada zahvalila Ini, ki je odstopila vikend, da sem si lahko uresničila željo - zbrati človečke na kupu in se imeti FAJN! Smiley Ina, hvala Ti!  Kiss

A. je že razložil, kaj se je dogajalo in iskreno povedano, boljšega povzetka ne bi znala napisati niti jaz! Smiley

Meni je bilo super, imela sem se krasno, vtisov sem polna še vedno in še kar... Najbolj pa me je razveselilo in osrečilo, da ni bilo pritožb s strani udeležencev. Hvala, ker ste prišli! Smiley

Posebno zahvalo pa bi izrekla naši Star12, ki je bila "šefica" v kuhinji in ni imela časa, da bi se nam prav velikokrat pridružila. A jo držim za besedo in naslednjič bova odplesali še kak hitrejši ples, malček prej, kajne? Wink

Tale post bi bil precej dolg, če bi se želela zahvaliti vsakemu posebej, zato bom rekla le tole:
So trenutki, katerih ne pozabiš nikoli.
So trenutki, ko se deliš z ljudmi.
So trenutki, ko si dovoliš biti Ti.
So trenutki, ko srce v sreči živi.
So trenutki, ko duša zaživi.

Ja, so trenutki...

Trenutki, ko se zaveš, koliko je Tistih ljudi!

...hvala, ker med njimi si tudi Ti!...

Nekaj meni dragih osebic ni uspelo priti, ker so imeli druge obveznosti... Vem, da bi bilo samo še lepše, če bi bili prisotni. Pa vendar: vsaj en trenutek so nam namenili - trenutek, ko so se spomnili, da tam gori, na Zaplani, se odvija piknik... Hvala Vam za to! Smiley

Pa še imena bi dodala mojima dragima Štajercema: Irena in Adi. Oba prav posebna človečka, ki s svojim temperamentom vzbudita prav posebne vibracije Smiley. In vsakič znova me spomnita, kako lepo je imeti štajersko kri v sebi... Smiley

Moram omeniti še Alenko07 in njene sestrice... Vsem sem hvaležna, ker so prišle... Res hvala! Hja, dolenjska kri - malček je je tudi v mojih žilah... Wink

Človečki dragi, res ste me osrečili! Hvala vsem skupaj in vsakomur posebej - skupaj smo naredili prav čarobno popoldne, ki se je nadaljevalo v prav čaroben večer! Nočka ima svojo moč... Wink

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Drinkec na zaplani
Reply #9 - 19.08.2002 at 14:30:11
 
..... brez besed ostajam .....


Star12 in ina in Alenka07


res brez besed



Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: Drinkec na zaplani
Reply #10 - 19.08.2002 at 21:21:31
 
Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

...jest tud brez besed...  
...men je blo tak fajn...


....ne rabm besed....


....men je še zdaj tok fajn....
....pa veste zakaj?
                         
                            .....ker je blo vsem tak fajn!!!

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1