Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6612 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Suzi ima danes rojstni dan........
09.06.2002 at 01:46:13
 
Suzana!

Ob danasenjm dnevu, ko ti slavis rojstni dan, se kot portir na forumu cutim odgovornega za cestitko.

Zelim ti to kar si sama najbolj zelis, zelim ti  z eno besedo, vse najboljse za tvoj rojstni dan, da bi ga prezivela v krogu tvojih najdrazjih oziroma tistih, do katerih cutis vec kot do  neznanca.


In seveda v tem trenutku, ti kot slavljenki ne dam cmokca na noska. Pac, izkoristil bom priloznost zato ti ga dam na  Tongue usta.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #1 - 09.06.2002 at 11:27:54
 
use ta nartaboljš  Kiss
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #2 - 09.06.2002 at 13:25:24
 
Velik lepega zate!!!!
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #3 - 09.06.2002 at 13:35:49
 
In tule obenem se darilo od Amstel Suzana..
Harry in Amstel sta namrec danes pokazala sliko ob svojem nicku. Tale horoskop je v bistvu enakovreden sliki kajneda. Se enkrat vse najboljse.

Andres


E vuala'....
Suzi

Sonce  Dvojčki 3 hiša
Ascendent Riba  1 h
Merkur Dvojček 3 h
Venera  Rak  5 h
Luna  Rak  5 h
Mars  Lev  6 h
Saturn  Lev  6 h
Pluton  Tehtnica 7 h
Uran  Škorpijon 8 h
Neptun  Strelec  9 h

Gre za osebo, ki je izredno spremenljiva, nestanovitna, sočutna, prijazna, ki ima rada ljudi in ki rabi biti ljubljena in priznana od drugih. Če ni tako, jo to lahko vrže iz tira. Rada se zabava in rada komunicira z ljudmi. Je radovedna, klepetava, hitro misli, je pravzaprav miselno stalno aktivna. Sklepati je mogoče, da ima talent za pisanje, razne nenavadne ustvarjalne tehnike, vrtnarjenje. Mora pa se stalno nekaj dogajati okrog nje, drugače se dolgočasi. Zato ima polno različnih ljudi okrog sebe. Ne mara navadnih ljudi, ravno zaradi tega. Raje govori, kot posluša. Verjetno je zelo lepe zunanjosti, zelo ženstvena, nežna, rada skrbi za druge, rada pomaga drugim. Rada ima ljubezen. Ljudem je rada blizu. Rabi ljubeče družinsko okolje. Posebno odnos z mamo, determinira vse nadaljne odnose. Je idealist in rada ljudi vidi lepše, kot so v resnici. Zanimajo jo potovanja. V intimnosti je inovativna, polna domišljije, malo kaotična, nepredvidljiva. Pogosto gre rada v ekstreme, kar nekatere ljudi prestraši.  
Kljub tej svoji vihravi naravi, lahkotnosti, klepetavosti, komunikativnosti, obstaja del nje, ki je izredno občutljiv, intenziven, morda razdiralen. Rada analizira ljudi, njihove podzavestne vzgibe. Intelektualno zgleda starejša, kot je. Možne so psihološke težave, povezane z intenzivnostjo občutenj, čustev, ki se kažejo v kompulzivnosti, obsedenostjo z drugimi. Dobro je, da se vpraša, kakšen odnos hoče z ljudmi. Psihološke krize, globoka spoznanja, spremembe, so bodo dogajale skoz odnose, partnerstva. Karta drugače kaže na precej lagodno osebo. Pa vendar ravno Pluton s svojim vplivom, ne pusti, da bi se v tej lagodnosti uspavala.  
Pazljiva mora biti pri uporabi zdravil, raznih substanc, da ne dobi kake alergične reakcije, ali da ne  pride celo do zasvojenosti.
Pluton v 7 hiši, ki je sicer v Tehtnici in tako zmanjša intenzivnost delovanja; pa vendar nakazuje da jo privlačijo moški, ki so nekako močni, vplivni, celo destruktivni do nje, ki jo hočejo spremeniti. Pazi naj, da ne postane destruktivna tudi sama do drugih zaradi tega.
Sedma hiša je v znamenju Device in Tehtnice. Mars pa je v znamenju Leva. Pomeni, da ima rada partnerja, ki je odločen, dramatičen, zabaven, ki ji nudi lepe stvari, ki je tudi sam urejen, uživač, ki bo izredno ljubeč, romantičen. Partner utegne biti nekdo, ki je zelo delaven, bogat.
Sama bi pa v življenju raje uživala, kot trdo delala.  


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #4 - 09.06.2002 at 13:41:31
 
VSE NAJBOLJŠE SUZI. NAJ TE SPREMLJA SREČA IN SONCE NAJ TI SVETI.
LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #5 - 09.06.2002 at 18:24:51
 
se pridružujem  Wink
vse najboljše
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #6 - 09.06.2002 at 22:21:07
 
Kjerkoli že boš, pritisni do konca.

Ups.............................pa ne mislim na neumnosti.


Ljubezni in še enkrat ljubezni.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
ORKA
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 35

Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #7 - 09.06.2002 at 22:22:30
 
Kaj tebi, Suzi draga, naj napišem
da ostane ti v spomin?
Dovoli le,da ti zakličem:
»V življenju sreče ti želim!«

En poljub na vsako stran
prejmi za svoj rojstni dan,
srček moj pa ti želi
še veliko rojstnih dni…

Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #8 - 10.06.2002 at 11:24:40
 
Dobro jutro, dober dan želim! Smiley

Najlepša hvala vsem skupaj in vsakomur posebej za lepe želje poslane v nebo...

Posebej bi se rada zahvalila našemu dragemu portirju Andresu in sicer za voščilnico tu na forumu in seveda, da je prosil Amstel za horoskop. Hvala ti, srce meni drago! Smiley  Kiss Kiss Kiss

Prav posebna zahvala gre pa Amstel, ki si je vzela čas, da pripravi prav posebno presenečenje! Res ti najlepša hvala!  Kiss Kiss Kiss

Malce sem imela sicer Andresa na sumu, da pripravlja nekaj podobnega...  Roll Eyes

Moram pa se seveda zahvaliti meni dragi Orki, katera je tako in drugače prav posebna oseba v mojem Življenju. Hvala ti, ker deliš z menoj trenutke norosti in slabosti (predvsem moje trenutke norosti Wink). Res te imam rada, ne pozabi tega!  Kiss Kiss Kiss

Včerajšnji dan je bil čudovit! Želja, da bi srečo čutili vsi, se mi ni uresničila, pa vendar... Sanjam o dnevu, ko bo z vseh obrazov sijala sreča...  8)

Poslala sem SMS-e naokoli včeraj nadvsezgodaj zjutraj... Prišel je pač eden tistih "norih" trenutkov, ko sem dovolila srcu, da se izlije in vsem zaupala mojo Željo: deliti veselje in srečo z menoj na ta čudoviti dan...

Hvala vam, vsem skupaj in vsakomur posebej, ker ste delili z menoj trenutek ali dva!

Veliko ljubezni  Kiss Kiss Kiss,

Suzana

***Življenje me vodi po Poti neznani. Življenje ponuja izbiro bogato. A moja je Želja prava le ena: Ljubezen in Sreča v srcu vsakem...Wink  Kiss***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #9 - 10.06.2002 at 11:59:03
 
Uf, sem pa zamudla vse skupaj...  Undecided

Nič, en velik objem, vse ostalo pa tako vem, da si boš sama porihtala. Wink

Kiss
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #10 - 10.06.2002 at 12:06:09
 
Vse, kar si želiš, ti želi tudi Zvezdica.


P.S.:
Slučajno sem opazila, da pri planetih manjka Jupiter, to je tisti, ki prinaša srečo v osebnostni rasti. Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #11 - 10.06.2002 at 13:43:08
 
Marjana! Dobre želje ne umrejo nikoli, temveč se dodajo v čudovito skrinjico še lepših trenutkov... Wink Smiley  Kiss

Hvala še enkrat vsem! Vse želje so v prav tisti skrinjici in vsakič, ko me bo želela zapopasti žalost, jo bom odprla in košček ljubezni bom ven vzela... Wink

Cmokci, sladkorčki meni dragi zlati!  Kiss Kiss Kiss

Rada vas imam,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #12 - 10.06.2002 at 14:00:07
 
Suzi13, da ne bom preveč tipkal. Želim ti vse skupaj, kar so že napisali moji predhodniki..................
............
.............
..............
...............
.................
...................


ja in pa seveda tudi tisti za menoj...
Back to top
« Last Edit: 10.06.2002 at 15:06:13 by Gru Gru »  
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #13 - 10.06.2002 at 14:58:04
 
SUZI,

želim ti vse najboljše za tvoj dan rojstva, upam da se ti bodo izpolnile vse srčne želje in da boš lepo praznovala svoj jubilej.

In pa seveda en velik  Kiss!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Suzi ima danes rojstni dan........
Reply #14 - 10.06.2002 at 20:36:53
 
Quote:
P.S.:
Slučajno sem opazila, da pri planetih manjka Jupiter, to je tisti, ki prinaša srečo v osebnostni rasti. Wink.


Jap!
Suzi.... še en del darila   Grin
Jupiter imaš v 4 hiši v znamenju Raka



(Jupiter označuje srečo, expanzijo, ugodnosti, zaščito, optimizem, filozofijo.. in nekateri to pojmujejo tudi, kot duhovnirazvoj.)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2