Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2087 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Volilni stroj
23.09.2004 at 13:51:19
 



Za lažje neodločanje:


http://www.rtvslo.si/volilnistroj



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Volilni stroj
Reply #1 - 23.09.2004 at 14:10:00
 



Meni je volilni stroj povedal, da nima smisla hoditi na volitve.  8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
kommar
1
*
Offline

Kaj čakaš? Ljubi!!!
Posts: 16

Re: Volilni stroj
Reply #2 - 23.09.2004 at 20:14:10
 
t wrote on 23.09.2004 at 14:10:00:
Meni je volilni stroj povedal, da nima smisla hoditi na volitve.


Vsi morate iti na volitve, kajti tam se odloča prihodnost mojega, tvojega in njegovega življenja! Volimo kakovost življenja in ne političnih strank! Ste za spremembo v slovenskem prostoru? Ste za akcije? Torej spremljajte politiko in predvolilna soočenja, kajti kot sem že rekel kdor ne gre na volitve mu je malo mar za prihodnost. Kdo pa mislite, da nam narekuje tempo življenja na socialnem,.. področju. Ali je normalno, da ima Slovenija toliko brezposelnih, da v parlamentu sklepajo dogovore v besedah, v dejanjih pa nikakor? Malo na to poštudirajte in volite!!!! VSI NA VOLITVE!!!!!! Pa izberi eno neparlamentarno stranko. Mogoče jim pa le uspe kaj premakniti! Upanje še vedno ostane!!  Wink
Back to top
 

Mislim, torej sem!
marjan_komprej@yahoo.co.uk  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Volilni stroj
Reply #3 - 23.09.2004 at 20:50:51
 
kommar wrote on 23.09.2004 at 20:14:10:
Vsi morate iti na volitve, kajti tam se odloča prihodnost mojega, tvojega in njegovega življenja! Volimo kakovost življenja in ne političnih strank!



Tebi je pa nekdo res dobro glavo opral.  Roll Eyes

Vsak lahko (in mora), če hoče odloča sam o svoji prihodnosti in kvaliteti svojega preživljanja - vendar pa se to ne počne na volitvah enkrat na štiri leta, temveč vsak dan sproti, z delom. Za kakovost življenja se je potrebno boriti ne pa hoditi na volitve.


kommar wrote on 23.09.2004 at 20:14:10:
Ste za spremembo v slovenskem prostoru? Ste za akcije? Torej spremljajte politiko in predvolilna soočenja, kajti kot sem že rekel kdor ne gre na volitve mu je malo mar za prihodnost.



Spremljanje je čisto nasprotje akcije, največjo spremembo pa plahko naredimo sami na sebi.

Vsake take volitve in podobna sranja so navaden blef, s katerim nam zajedalci perejo možgane in kradejo čas in energijo.

Če bi se resnično hoteli iti demokracijo pa bi to morala biti neposredna, direktna demokracija: čas je pravi vendar o tem nihče noče ničesar slišati, saj bi na tak način velik kos ljudi preprosto odpadel od korita, ob katerem se trenutno z "demokratičnim" žegnom gostijo.


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
sasom
3
***
Offline


Posts: 109

Gender: male
Re: Volilni stroj
Reply #4 - 24.09.2004 at 01:05:21
 
t wrote on 23.09.2004 at 20:50:51:
Če bi se resnično hoteli iti demokracijo pa bi to morala biti neposredna, direktna demokracija: čas je pravi vendar o tem nihče noče ničesar slišati, saj bi na tak način velik kos ljudi preprosto odpadel od korita, ob katerem se trenutno z "demokratičnim" žegnom gostijo.


uživajte!


Evo, tako se govori. To bi bilo res koristno. Je pa res da vlada vsesplošno nezanimanje in umikanje v zasebno sfero. Kaj se torej potrebuje avantgarda za neposredno demokracijo (malce kontradiktorno)? Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Volilni stroj
Reply #5 - 24.09.2004 at 08:30:38
 
Če je posoda zarjavela, lahko v njo vlivaš vodo, vino, pivo...itd, pa bo še vedno zarjavela. Mogoče bi pomagalo kakšno sredstvo proti rji, tega pa v Sloveniji ni videti.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1