Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2210 times)
Mora
Guest




Razložite mi to prosim
04.08.2001 at 02:06:03
 
Mesec dni nazaj sem imel strašne Shocked sanje!
Videl sem neskončne trpljenje,naslado,napuh,zavist,
nasilje,zlobo ipd... Embarrassed
Vse to pa je trajalo kakšnih 100 let!
Ja! Par sekund kolikor trajajo sanje,kot pravijo znanstveniki,se je meni vleklo celo stoletje!
Mislim,da če bi trajalo še malo dlje ne bi preživel.
To ni bila mora,to niso bile navadne sanje.To je bilo neko stanje duha,neko sporočilo,mogoče od samega Satana,nekaj kar sem sicer takoj zapisal,ampak je preobširno,da bi vse navedel tukaj.

Povejte mi,če obstaja že kakšna druga definicija za kakšno drugačno stanje človekovega duha,ki sicer spi,tako,kot pri običajnih sanjah,vendar,ko se zbudi trdi,da ni sanjal,temveč,da je VIDEL ???
Da ni sanjal,temveč DOŽIVEL?
Da sicer nima ran in utrujenega telesa,toda če bi VIDEL še kaj več ne bi preživel?
Ali je že kdo šel razumen spat in se nikoli več ni razumen zbudil? Je kdo že med spanjem zblaznel ali umrl?

Hvala za odgovore!
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Razložite mi to prosim
Reply #1 - 04.08.2001 at 09:40:58
 
Ne vem; imel pa sem podobno izkusnjo ki je sicer trajala nekaj sekund pa vseeno:
receno mi je bilo (v sanjah) da lahko izberem med dobrim in zlim in jaz se odlocim da najprej probam zlo da bom pol na dobro presaltal in res hodim po nekemu hodniku ko se zgodi preklop vizualno se pojavi samo rdec filter cez oci ampak duh se pa preklopi na zlo drugace se ne da povedat, niso bile samo sanje celo moje bistvo se navzame z zlom, ki pa ni ne dobro ne slabo niti ni grozno samo navdajalo me je s takim obcutkom, ki si ga nisem zelel, no potem sem nekaj mantral in sem pocasi se resil te energije

vec kot sanje
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Razložite mi to prosim
Reply #2 - 07.08.2001 at 11:23:55
 
mogoče so bile te strašne sanje namenjene temu, da si ozavestil to kar vsak dan gledaš (neskončno trpljenje,naslado,napuh,zavist,nasilje,zlobo ipd), pa zoper to nič ne narediš, ker kako nič ne moreš narest in zato se (si se začel) po teh vzorcih ravnaš tudi sam.
pa lahko spremeniš, sicer ne veš kako, ampak zdej veš, ker si našel nas. mi vemo.
vsaj zdi se nam da vemo.
sm že parkrat napisu: vseke toliko časa se nam v življenju pripeti nekaj takega, da bi spremenili svojo pot v pravo pot (neki se nam zmakne). tisti ki jim je namenjeno že dokaj kmalu ugotovijo katera je prava pot, drugi malo kasneje.
slej ko prej bomo vsi ugotovili katera je prava.

seveda obstaja definicija tega kar si doživel.
imamo cel board namenjen ravno temu.
pač zavestno sanjanje, pač obisk angela, ki ti je podaril znanje ... al pa kej ... za te reči ne obstajajo definicije, ki bi držale, saj niso 'znanstveno dokazljive' in zatorej niso v domeni resnice, kot jo vidimo danes ljudje v splošnem, ampak samo redki posamezniki.
TI si eden od njih.
zdej ti (pre)ostane samo še delo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1