Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 24000 times)
teonanacatl
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 14

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #15 - 23.04.2004 at 22:35:33
 
Če koga zanima, mu lahko pošljem dokumente iz osem tedenskega tečaja astralne projekcije (PDF format). Avtor je Mark Pritchard. Jaz sem te dokumente dobil pred kratkim, tako da jih še nisem natančno preštudiral, ampak kolikor sem jih preletel zgledajo zelo zanimivi. Mislim, da se ne morejo primerjati z Brucevo knjigo, je pa tu vseeno nekaj novih tehnik (recimo mantre za astralno projekcijo, itd.). No, če jih kdo hoče naj mi pošlje svoj e-mail naslov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sebastjan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #16 - 28.08.2004 at 21:09:21
 
Tisti forumaš, ki se je javil, da mi zrihta knjigo ASTRAL DYNAMICS, se ne javi sploh (že od junija). Naprošam kogarkoli, ki to knjigo ima in bi jo prodal, naj se oglasi. Ali pa če kdo naroča iz Amazona, da jo naroči zame, denar niti ni problem. Že vnaprej hvala. Sebastjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
medja
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #17 - 05.10.2005 at 03:04:34
 
Zdravo...

Zanima me ali kdo vodi srečanja, večere... v smeri Nev...

Mene bi to res ful zaniaml..
Back to top
 

Prosim odpri se srce, več ko sprejmeš še več pokloni.
 
IP Logged
 
the_s
1
*
Offline

OMG! It's t3h s!
Posts: 22
ljubljana
Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #18 - 21.07.2006 at 22:41:43
 
Sebastjan, lahko ti pošljem pdf po mailu; je celotna knjiga. če že ne moreš drugje dobit. Lahko pa tudi pošljem knjigo v pdfju od Roberta A. Monroa (iz Monroe instituta -institut za OBE-je in raziskovanje človeške zavesti): knjihga se imenuje Journeys Out Of Body; še ena odlična knjiga pa je Out Of Body Experiences od Roberta Petersona, še posebej zato ker se dotakne še človeške zavesti - na koncu vsakega poglavja pa so še vaje za OBE-je, astralno projekcijo, pogovarjanje z svojo podzavestjo, povezavo z akašo, virom vse modrosti etc..
Back to top
 

&&...
the_s  
IP Logged
 
Almatea
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 11

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #19 - 04.12.2006 at 16:36:23
 
Mene pa zanima če lahko prideš v stik z mrtvo osebo preko astralne projekciji!  Js pri ap pridem samo do transa  Smiley ampak se ne udam ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #20 - 04.12.2006 at 17:31:48
 
z mrtvimi se ponavadi ne splača ukvarjat ...

z živimi zna bit produktivnejše
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
adriana
1
*
Offline


Posts: 1

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #21 - 17.12.2006 at 22:58:51
 
Ima mogoče kdo knjigi Astral Dynamics in Journeys Out of the Body... za posodit, prodat, pdf... karkoli

the_s sem poslala mail, pa ga očitno ne gleda ravno pogosto  Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #22 - 18.12.2006 at 01:45:25
 
js mam astral dynamics, se moram ixtlanu zahvalit:)

moram pa priznat da mi deluje kar zahtevna in sem njeno branje odložil za nedoločen čas

lahko jo posodim

Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #23 - 20.12.2006 at 10:49:27
 
gape, zakaj je prvih 10 postov v zadnjih prispevkih iz te 5 let stare debate?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Optimist
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 12

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #24 - 13.01.2007 at 13:14:31
 
Zadnje čase tud jest probavlam izvest OBE ampak mi še ni uspelo. Ne čutim več rok in nog, včasih pred očmi vidim bliskanje bele barve. Prvič sem naenkrat videl belo kuhinjo in kasneje del moje sobe z zaprtimi očmi. Nato se mi pa prikaže pri zaprtih očeh nekakšno oko in potem se veča in veča in naenkrat, ko je vidna le zenica začutim val mravljincev po celem telesu in čez nekaj časa jih že kontroliram ampak kako naprej. Nekje sem prebral, da si predstavljaš, da si lahek in da kar lebdiš ali pa si predstavljaš, da se na postelji prevališ ali kaj podobnega. To sem probal ampak ne pomaga. A kdo ve za kaj boljšega?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimist
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 12

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #25 - 21.01.2007 at 13:18:36
 
Sedaj že kakšen teden poskušam narediti OBE. Zdej pa rabim vaše mnenje v zvezi z mentalnimi slikami. Ko nekaj časa ležim in ko ne čutim več rok in nog se mi prikaže oko. Prvič po 1 uri, včeraj pa že po 15 minutah. Prvič sem ga videl bolj megleno, zdaj skos bolj podrobno. Tukaj bi se zahvalil Nekii101 za PDF knjige o OBE. V njih piše, da med relaksiranjem lahko vidiš naključne vzorce, ne omenja nikakršnega očesa ampak pri meni je vedno vzorec oko, ki se stalno veča in veča in takrat začutim močne vibracije. Včeraj se je to oko spremenilo že v tunel in na koncu tunela spet oko, namesto zenice je bila modrina in tam sem zagledal naš planet od daleč. Po brskanju po spletu piše, da pri teh učinkih razvija oz. odpira tretje oko (pineal gland). Kaj si pa vi mislite o tem? Ampak to še ni vse. Ko vidim, da mi ne bo uspelo izvest OBE, stvar prekinem in premaknem roke in noge, roke na hitro zmasiram in se prestavim na bok, da zaspim. Ampak po kakšni minuti se ponovno prikaže oko in se veča in spet začutim val mravljincev in celotna stvar se ponovi. Četudi odprem oči in se obračam po postelji se stvar ponovi. Potem se nekako zaspal. Na spletu piše kaj vse lahko pridobiš, če se ti odpre tretje oko. Poznamo pa nekoga, kateremu se je odprlo tretje oko in je kasneje zblaznel. Da se ne bo to zgodilo še meni. Pa še nekaj, da ne pozabim. Med OBEjem se začutil (potem, ko nisem več čutil rok in nog), da se mi roke dvigujejo in da se čudno zvijajo v zapestju, kasneje se pa spustijo dol. Kaj si pa vi mislite o vsem skupaj? Ali naj poskušam še naprej ali naj prekinem? Po moje bi prej prišel do OBEja, če bi si vmes predvajal binauralne zvoke z Brainwave Generatorjem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #26 - 21.01.2007 at 14:21:10
 
Optimist wrote on 21.01.2007 at 13:18:36:
Včeraj se je to oko spremenilo že v tunel in na koncu tunela spet oko, namesto zenice je bila modrina in tam sem zagledal naš planet od daleč.


Če si zagledal Zemljo od daleč, je to že OOBE.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #27 - 21.01.2007 at 16:51:44
 
ixtlan wrote on 20.12.2006 at 10:49:27:
gape, zakaj je prvih 10 postov v zadnjih prispevkih iz te 5 let stare debate?

neka napaka
pomoje kej z letom 2000
jest predlagam da ga zaklenem
in dam link na novga
tko da, prvi ki bo hotu o ASTRAL DYNAMICS razpravljat, naj odpre nov thread (topic) ... novo temo ...

pa bo ...

čm ga kr zaklent?



čeprov ... zdej vidm da je to pomembna informacija, kar skoz gor skače
... skratka, če kej dobr razumem, ko neki časa ne bo posta, bo zginu z recentov ...


tko da ... nardimo kolkr čmo ...
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimist
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 12

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #28 - 21.01.2007 at 17:55:22
 
U. wrote on 21.01.2007 at 14:21:10:
Optimist wrote on 21.01.2007 at 13:18:36:
Včeraj se je to oko spremenilo že v tunel in na koncu tunela spet oko, namesto zenice je bila modrina in tam sem zagledal naš planet od daleč.


Če si zagledal Zemljo od daleč, je to že OOBE.


Sem bil pa daleč.  Grin

Ampak zakaj se mi vedno oko prikazuje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Re: ASTRAL DYNAMICS
Reply #29 - 21.01.2007 at 18:52:29
 
Če res vidiš oko in ne nekaj podobnega očesu, gre verjetno za tebi lastno simboliko, ki je hkrati tudi arhetipska.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3