Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 32577 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nenaključne knjige
Reply #30 - 14.09.2001 at 16:42:52
 
nisem bral, se mi niti ne zdi vredno brat, sem pa prebral un (prvi po vrsti) izvleček, ki si ga ponudil v branje:

Q
Italija je kapitulirala, za Slovence pa bi lahko poenostavljeno rekli, da so bili postavljeni pred neznosno izbiro: ali se boriti proti nacističnim okupatorjem in pri tem sodelovati pri komunistični revoluciji, ali pa nastopiti proti nevarnosti komunizma, a pri tem (taktično) sodelovati z nacisti. Ali je obstajala še kakšna tretja, pametnejša možnost aktivnega delovanja? Danes mora biti vsakomur jasno, da bi lahko le naslonitev na Anglo-Američane prinesla pravo svobodo.
Q
mislim da smo bolj svobodni od vseh amerov in evropejcev, tko da ... to niti ni bila slaba izbira.




may the light be with you all
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: Nenaključne knjige
Reply #31 - 14.09.2001 at 17:00:05
 
ni če kar odmisliš vse nepotrebne žrtve in verbalne borbe še po petdesetih letih, razkol v narodu in ostale stvari..Ne vem če se lahko kar tako pozabi različne pokole enih in drugih, rdečih in belih, vsekakor pa ne moreš mimo povojnih nesodnih procesov- vsaj jaz ne!
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Nenaključne knjige
Reply #32 - 17.09.2001 at 19:41:02
 
gape, dejmo tegale Bermana na Slovenski thread obesit, al pa za posamezne knjige odprimo nove threade. Moj predlog: Nov forum: O KNJIGAH, potem pa znotraj cvek,cvek....
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nenaključne knjige
Reply #33 - 17.09.2001 at 23:18:00
 
evo
sm naredu
smo se zadnč zmenil

zdej pa razkosi oba ki sta tu notri na kose - nove threade - tiste ki so ti všeč
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3