Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 41260 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Vpliv glasbe
Reply #105 - 10.03.2003 at 19:47:35
 
Na koncertu so pa res fantastični! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Vpliv glasbe
Reply #106 - 10.03.2003 at 19:53:24
 
Zdaj že dolgo niso nič izdali, bil bi čas za nov album, in seveda za novo turnejo.  Ena izmed večkij mojih želj, PinkFloyd-i v živo, škoda da jih nisem videl pred 20 leti ...

Ko bodo, če bodo, sem zraven!
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: Vpliv glasbe
Reply #107 - 10.03.2003 at 22:14:25
 
DylanDog wrote on 10.03.2003 at 19:53:24:
Zdaj že dolgo niso nič izdali, bil bi čas za nov album, in seveda za novo turnejo.  Ena izmed večkij mojih želj, PinkFloyd-i v živo, škoda da jih nisem videl pred 20 leti ...

Ko bodo, če bodo, sem zraven!


Upam da boš, jaz sam dve svoji največi želji uresničila.
Pink Floyd  vživo. Enkratno.
Druga pa je bila videt slike Salvadora Dalia vživo, pa sam tudi imela to srečo in obiskala njegovo galerijo. Lucidno.
Če si nekaj močno in od srca želiš potem se želje uresničijo.  Smiley
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Vpliv glasbe
Reply #108 - 10.03.2003 at 22:26:33
 
iiiiiiii           Grin Smiley Cheesy Grin Cheesy Grin Smiley Grin


jaz sem ZA..................

Tnx za dobre želje.........



LP
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: Vpliv glasbe
Reply #109 - 10.03.2003 at 22:46:13
 
Pa še moje stanje v stihu

"There's silence surronding me
I can't seem to think straight
I'll sit in the corner
No one can bother me
I think I should speak now
I can't seem to speak now
My words won't come out right
I feel like I'm drowning
...."
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Vpliv glasbe
Reply #110 - 11.03.2003 at 23:35:37
 
To sem mogla. Cheesy   Enigma

Love, devotion, feeling, emotion.

Don´t be afraid to be weak,
don´t be too proud to be strong,
just look into your heart my friend,
that will be the return to yourself,
the return to innocence.

If you want, then start to laugh,
if you must, then start to cry,
be yourself, don´t hide,
yust believe in destiny.

Don´t care what people say,
just follow your own way.
Don´t give up and use the chance,
to return to innocence.

That´s not the beginning of the end.
That´s the return to yourself.
The return to innocence.
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Vpliv glasbe
Reply #111 - 12.03.2003 at 00:41:47
 
Darren Tate feat. Jono Grant - Let The Light Shine In (Vocal Mix)

Če se bo komu dalo skočit na sharing program, kot je recimo Kazaa, in ta komad dol potegnit, me zanima vaše mnenje. Bodite pozorni, da je Vocal Mix, ker je običajni komad brez besedila. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vpliv glasbe
Reply #112 - 12.03.2003 at 01:04:21
 
himynameis!

Prosim, če se držiš topica. Malo si ven ušel in vse to.  Najdi pravega, ali pa ga odpri sam.  Ker nisi registriran vsaj dovoli, da ti postanem portir.  Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Vpliv glasbe
Reply #113 - 12.03.2003 at 01:06:48
 
Andres wrote on 12.03.2003 at 01:04:21:
Prosim, če se držiš topica. Malo si ven ušel in vse to.

Mislil sem, da je tukaj govora o glasbi, pesmih in njihovih besedilih? Kje sem pogrešil?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vpliv glasbe
Reply #114 - 12.03.2003 at 01:18:12
 
Pred dnevi sem vam dal tistim mlajšim od mene vprašanje kako se spomnite Jugoslavije in s tem v zvezi Zibyjevega linka z MP3jem Druže Tito mi ti se kunemo.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=9...

No, danes lahko izdam vzrok tega mojega vprašanje.  Ena od naših forumovk me je povabila na izlet, na športni dan na Primorsko. Normalno, da sem se odzval.  Še enkrat hvala ti pikica mala za lep dan, lep horizont, in vse kar k temu spada. Cheesy
Na poti do Pirana in pa tudi nazaj sva poslušala YU hite in oba sva se vrnila v preteklost, ter tako mlela kako nam je bilo takrat in kaj so nam te pesmi pravzaprav sporočale.  Skupno točko sva našla pač pri nasilnem rušenju Jugoslavije od zunaj, kar je zloglasna JLA govorila že leta 1986.
Ta ista naša soforumovka me je povabila tudi na koncert Oliverja Dragojeviča v dvorano hotela Union.  No, tudi ob njegovem petju sva ponovno začutila tisto simbolizacijo iz CD, ki sva ga imela v avtu na poti v Piran. In ta je nekako združevanje nekdaj "bratskih" narodov čeravno samo na ekonomski ravni.  
No, pripeljal sem vas do točke, ki jo tisti rojeno med 1980-1985 verjetno ne razumete, a vseeno trdim, da imajo nekateri Yu hiti zakodiran simbol "opasnosti" drugi zopet izražajo simbol združevanja.  
In ker imamo ene ženske res več kot fantastične bom mogoče izginil za nekaj dni v toplice.  Z našo soforumovko in YU hiti seveda.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vpliv glasbe
Reply #115 - 12.03.2003 at 06:44:56
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 00:41:47:
Darren Tate feat. Jono Grant - Let The Light Shine In (Vocal Mix)

Če se bo komu dalo skočit na sharing program, kot je recimo Kazaa, in ta komad dol potegnit, me zanima vaše mnenje. Bodite pozorni, da je Vocal Mix, ker je običajni komad brez besedila. Smiley

Himynameis, a je v redu? No tako me zanima, ni mi pa da bi tisto kazao instalirala. Je bilo dovolj enkrat, da se mi je IE potem nalagal noro dolgo.  Smiley


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vpliv glasbe
Reply #116 - 12.03.2003 at 07:46:43
 
Andres wrote on 12.03.2003 at 01:18:12:
In ker imamo ene ženske res več kot fantastične bom mogoče izginil za nekaj dni v toplice.  Z našo soforumovko in YU hiti seveda.

Andres

Ja zakaj pa nisi povedal, pa bi tam ostala? Wink Saj na morju so tudi toplice, pa še s slano vodo. Če zavajaš mladoletne, deklice ne izdajat še.

Čolić je čist ok, drugače pa malo  (sem imela v spominu, kot da smo ga že omenjali na SP), s tistimi svojimi evergrini. Wink Se me je pa nostalgija (ne Meri Smiley) in teens ( P.O.tudi ne) prijela tako, konkretno. Torej sem šla brskat uporabne linke. Zaenkrat imam dva:

http://www.VlatkoStefanovski/MyMusic/Gipsy%20rtng

http://www.VlatkoStefanovski/MyMusic/Uci%20me%20majko%20karaj%20me

To je najmanj, kar bi bilo za uvod prav dobro slišat, Andres. Kadar boš šel v Griže, ne Kajice pozabit počohat, ker ona je res majka psica.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Vpliv glasbe
Reply #117 - 12.03.2003 at 14:00:01
 
Quote:
Himynameis, a je v redu? No tako me zanima, ni mi pa da bi tisto kazao instalirala. Je bilo dovolj enkrat, da se mi je IE potem nalagal noro dolgo.  Smiley

Hja, meni trenutno najljubši. Če želiš, si ga potegni. Za kazao pa pojdi na www.k-lite.tk, kjer ti ne bo upočasnilo ničesar, je posebna verzija. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vpliv glasbe
Reply #118 - 12.03.2003 at 16:08:20
 
himynameis wrote on 12.03.2003 at 14:00:01:
Hja, meni trenutno najljubši. Če želiš, si ga potegni. Za kazao pa pojdi na www.k-lite.tk, kjer ti ne bo upočasnilo ničesar, je posebna verzija. Smiley

Ja saj himynameis, veš da lahko vedno. Bo sedaj za vse najbolje, prav pa še to, da daš taprav link gor. SmileyPreveč divjosti kdaj ni priporočljivo, čeprav se precizna tehtnica nikoli tja ne nagiba. Kasneje se zgodi, da se trenutek znajde in obstoji le tako, da vzdrži (traja).

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Vpliv glasbe
Reply #119 - 12.03.2003 at 16:50:23
 
Quote:
Bo sedaj za vse najbolje, prav pa še to, da daš taprav link gor. Smiley

Saj link je pravi. Tukaj je še direktni, če ne najdeš poti: http://ka2.edskes.com/klitekpp210e.exe

Pod Search vtipkaj: Tate Let The Light Shine In Vocal (več ne gre, ker je omejitev koliko dolga je iskalna vrstica)

Quote:
Preveč divjosti kdaj ni priporočljivo, čeprav se precizna tehtnica nikoli tja ne nagiba.

Hja, stvar posameznika, kaj njemu pomenu "divje". Meni se to ravno ne zdi. Sicer pa lahko začneš poslušat na nizki jakosti tona, pa potem po želji povečaš. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10